Aktualności

20.03.2022

ŻAK MŁODSZY: Słodko-gorzki weekend

Weekend dobiegł końca. Za naszymi Żakami Młodszymi dwa mecze. Na konto wpadł sukces i przegrana.

Czytaj więcej

20.03.2022

ŻAK STARSZY: Czas na turniej finałowy!

Przed zespołem Podhala z kategorii Żak Starszy, turniej finałowy Mistrzostw Polski Żaków. "Szarotki", które reprezentowały bardzo wysoki poziom w rozgrywkach małopolskich i zakończyły je na pierwszym miejscu w tabeli, teraz będą musiały zmierzyć się z kolegami z Łodzi, Jastrzębia, Oświęcimia, Gdańska, Tychów, Warszawy i Janowa. Początek zmagań już we wtorek 22 marca. Do rozgrywek dojdzie w Oświęcimiu.

Czytaj więcej

20.03.2022

Harmonogram treningów Naboru i Pierwszych Kroków

Przedstawiamy harmonogram treningów w okresie 21.3.2022 - 25.3.2022

Czytaj więcej

19.03.2022

PLHK: Sezon dobiegł końca

Dzisiaj tj. w sobotę 19 marca na krakowskim lodzie, "Szarotki" PLHK zakończyły zmagania w rozgrywkach 2021/2022. W trakcie ostatniego meczu sezonu, podopieczne trenera Podlipniego spotkały się z drużyną z Krakowa. Mecz przyniósł zaciętą grę i piłkarski wynik. Triumfowały gospodynie.

Czytaj więcej

17.03.2022

LIGA KARPACKA: Kolejne rozgrywki w Nowym Targu

Po zeszłoweekendowym turnieju kategorii U14 (grupa biała) w ramach Ligi Karpackiej, teraz przed nami kolejna porcja hokejowych emocji. Tym razem w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu dojdzie do rozgrywek zawodników U16 (grupa niebieska). Będzie to trzecia runda w cyklu 2021/2022.

Czytaj więcej

17.03.2022

Uciekli przed wojną. Potrzebują pomocy.

Działania wojenne w Ukrainie trwają. Nieuzasadniona akcja zbrojna rosyjskiego okupanta niesie zniszczenie, ból i... śmierć. Miliony ludzi zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów, pozostawienia za sobą dorobku życia i wyjazdu z kraju pogrążonego wojną. W większości udali się do Polski, gdzie znaleźli bezpieczną przystań. Dzięki wielkiemu sercu wielu z Was, tą przystanią okazał się dla nich Nowy Targ i okolice.

Czytaj więcej

15.03.2022

ŻAK MŁODSZY: A weekend...

..sparing i mecz ligowy! Przed naszymi Żakami Młodszymi dwa spotkania. Do pierwszego dojdzie w sobotę na Słowacji, a do drugiego - w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.

Czytaj więcej

15.03.2022

PLHK: Pora na mecz z Cracovią

Po rozegraniu świetnego meczu na swoim lodzie - dodajmy ostatniego meczu u siebie w tym sezonie - i wygranej 7:1 z UKH Białe Jastrzębie, w najbliższą sobotę Szarotki PLHK rozegrają kolejny mecz z cyklu spotkań o 5-9 miejsce. Do meczu dojdzie w Krakowie.

Czytaj więcej

14.03.2022

LIGA KARPACKA: Złoto dla Jastrzębia, srebro dla Lwów i brąz dla Podhala!

W piątek, sobotę i niedzielę w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu zostało rozegranych szereg spotkań w międzynarodowym gronie. W zawodach sygnowanych przez Ligę Karpacką udział wzięli gracze MMKS Podhale Nowy Targ, HK Halytske Levy Novojavorivsk, HK Poprad, JKH GKS Jastrzębie-Zdrój i Ukrainian Select Team. Najważniejszym jednak wydarzeniem spośród trzech dni rozgrywek, był sobotni Turniej dla Pokoju!

Czytaj więcej

14.03.2022

Po 7 latach medal wrócił do Podhala. Trener Szopiński podsumowuje sezon

Zawodnicy MMKSu Podhale Nowy Targ z kategorii Juniora Młodszego jako pierwsi zakończyli sezon rozgrywek. Kategoria ta nie posiadała regularnych rozgrywek, tylko trzy eliminacyjne turnieje 3-zespołowe, a awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski J. Mł. i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży uzyskały po dwa najlepsze z każdej z eliminacyjnych grup.

Czytaj więcej

Strona 4 z 106‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›