Aktualności

30.12.2021

I Turniej Żołnierzy Wyklętych: sport, historia i okazja do rozmów o hokeju

Nie milkną echa po I Turnieju Żołnierzy Wyklętych, który od minionej niedzieli do wtorku toczył się w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Pokazał on, że wydarzenie sportowe może przynieść nie tylko sportową rywalizację, ale również może być także hołdem dla historii. W tym przypadku hołdem dla Żołnierzy Wyklętych, dzięki postawie których, dziś możemy cieszyć się wolnością, polskością i swobodą uprawiania sportu. Turniej dał nam wszystkim wiele pozytywnych emocji na lodzie i był też okazją do tego, by spojrzeć na hokej z nieco innej strony. Tym bardziej jako klub cieszymy się, że w trakcie tego ważnego wydarzenia, byli z nami wyjątkowi goście.

Czytaj więcej

30.12.2021

I Turniej Żołnierzy Wyklętych. Święto pamięci i hokeja

Drugi dzień tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia przyniósł początek rozgrywek w I Turnieju Żołnierzy Wyklętych dla kategorii Młodzik. Wydarzenie, którego organizatorem był nasz klub i które było współfinansowane ze Środków Ministerstwa Sportu i Turystki - trwało trzy dni. W jego trakcie 7 drużyn stoczyło łącznie 21 zaciętych pojedynków. Drużynami, które przystąpiły do zmagań w tych poświęconych pamięci Żołnierzy Wyklętych rozgrywkach były: JKH GKS Jastrzębie Zdrój, HC Beograd, HC Zalgiris Kaunas, Morski Vovky Odessa, HKS Slovakia, Kryzhunka Kyiv i oczywiście MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

25.12.2021

I Turniej Żołnierzy Wyklętych w Nowym Targu

Tegoroczne święta poza tradycyjnym wymiarem przynoszą jeszcze wydarzenie. Jest nim I Turniej Żołnierzy Wyklętych dla graczy kategorii U16, który wystartuje w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu w drugi dzień świat, czyli 26 grudnia 2021!

Czytaj więcej

23.12.2021

Wesołych Świąt!

Nim zaświeci pierwsza gwiazdka, to... przyjmijcie od nas porcję świątecznych życzeń!

Czytaj więcej

23.12.2021

PLHK: Dziewczyny wygrały u siebie!

Zawodniczki MMKS-u Podhale Nowy Targ mają powody do zadowolenia. Przedświąteczne spotkanie ligowe z drużyną Cracovii, zakończyło się zwycięstwem naszych i to w bardzo dobrym stylu - 4:2!

Czytaj więcej

21.12.2021

PLHK: A przed pierwszą gwiazdką... mecz z Cracovią!

Przed zawodniczkami PLHK kolejne spotkanie w ramach rozgrywek ligowych. Na własnym lodzie "Szarotki" podejmą dziewczyny z Krakowa. Będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie z tą drużyną!

Czytaj więcej

21.12.2021

ŻAK STARSZY: Wrócili z pakietem cennych doświadczeń

Od piątku do niedzieli w Łodzi na Lodowisku Bombonierka toczyły się międzynarodowe rozgrywki w Turnieju Żaków Starszych. W ekipie drużyn, które grały w Łodzi, nie zabrakło "Szarotek".

Czytaj więcej

20.12.2021

Harmonogram treningów Naboru i Pierwszych Kroków

Przedstawiamy harmonogram treningów w okresie 20.12 - 23.12.2021

Czytaj więcej

20.12.2021

ŻAK MŁODSZY: Weekend z Karpacką

Intensywny weekend Żaków Młodszych dobiegł końca. Od piątku w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu, "Szarotki" U12 rywalizowały o jak najlepszy występ w turnieju Ligi Karpackiej. Za nimi 6 (a w zasadzie 5,5) meczów, w trakcie których zespół nie tylko grał o wygraną, ale przede wszystkim zbierał cenne, nowe doświadczenia w starciach z kolegami z Polski i zagranicy.

Czytaj więcej

18.12.2021

NABÓR: Wygrali... wszystko!

Zawodnicy MMKS-u Podhale Nowy Targ nie zawiedli i z dzisiejszego Turnieju Minihokeja dla dzieci z rocznika 2012 i Młodszych, który został rozegrany w łodzi, wrócili jako 100% zwycięzcy.

Czytaj więcej

Strona 4 z 91‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›