Aktualności

15.04.2021

SUPPORT MMKS: Alarm System

Firma Alarm System to firma zajmująca się szeroko rozumianą elektryką w budynkach, z zabezpieczeniami takimi jak systemy alarmowe, systemy przeciwpożarowe, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, domofony i wideodomofony, anteny telewizyjne zbiorcze. Poza bezpieczeństwem obiektów obiektów wykonują sterowanie elektryczne rolet, czy też sterowanie ogrzewaniem które poprawia komfort i ekonomię budynku. Przedsiębiorstwo Alarm System od lat jest związane z MMKS Podhale Nowy Targ. Dzięki osobistemu zamiłowaniu właściciela Tomasza do hokeja, nasz klub może liczyć nie tylko na wsparcie finansowe ze strony Jego firmy, ale także na bardzo duże zaangażowanie w funkcjonowanie klubu.

Czytaj więcej

13.04.2021

Przemku, dziękujemy!

Po 4 latach z Podhala Nowy Targ odchodzi bramkarz - Przemysław "Wiedźmin" Odrobny. W trakcie swojej obecności w "Szarotkach", ten jeden z czołowych bramkarzy w Polskiej Hokej Ligi wykazywał się bardzo wysoką skutecznością i był silnym wsparciem dla zespoły.

Czytaj więcej

12.04.2021

Jest wicemistrzostwo! Gratulacje dla KH Gazda Team Nowy Targ!

Za naszymi kolegami z 2-ligowej drużyny KH Gazda Team Nowy Targ, którą prowadzi ceniony także w MMKS Podhale Nowy Targ szkoleniowiec Jacek Szopiński, emocjonujący i wymagający turniej. W ostatni weekend rozegrali oni turniej finałowy o Mistrzostwo Polski II Ligi w Hokeju na Lodzie!

Czytaj więcej

09.04.2021

Mistrzostwa Polski Juniorów: brąz dla Podhala i...

Ze względu na wprowadzone 27 marca obostrzenia związane z pandemią COVID-19, finały Mistrzostw Polski Juniorów zostały przerwane. Ostatnie, ważne mecze rozegrano w piątek, ale przed biorącymi udział w tym wydarzeniu drużynami, były jeszcze mecz o pierwsze miejsce i o trzecie. Wśród tych zespołów był MMKS Podhale Nowy Targ. Dzisiaj już wiemy, że nasi zostali sklasyfikowani na 3 miejscu ex aequo z MKS Sokołami Toruń.

Czytaj więcej

08.04.2021

BRAMKARZ MMKS: Antoni Kulig

Jego hokejowym autorytetem jest... Przemysław Odrobny, a sam swoją przygodę z dyscypliną rozpoczął w wieku 3 lat. Poznajcie lepiej Antoniego Kuliga!

Czytaj więcej

07.04.2021

Lockdown przedłużony

Niestety obecna sytuacja pandemiczna w Polsce nie poprawiła się na tyle, by zajęcia sportowe mogły zostać wznowione. Wprowadzone więc 27 marca obostrzenia, których efektem było zawieszenie wszelkich treningów w naszym klubie oraz odwołane zostały wszystkie mecze, zostają przedłużone.

Czytaj więcej

07.04.2021

Trener Brejta podsumowuje sezon

Trener Grzegorz Brejta, który doprowadził nasz zespół Żaka Młodszego na szczyt tabeli w rozgrywkach ligowych MOZHL, podsumowuje miniony, trudny sezon, który przebiegł w cieniu pandemii. Zachęcamy do lektury!

Czytaj więcej

05.04.2021

A po świętach - zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów U20!

Zaraz po Świętach Wielkanocnych, bo już 6 kwietnia rozpocznie się zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów U20. Odbędzie się ono w Tychach. Tam poza konsultacjami szkoleniowymi gracze kadry rozegrają także dwa mecze kontrolne. W ich trakcie zmierzą się z reprezentacją U20 z Węgier.

Czytaj więcej

02.04.2021

Radosnej Wielkanocy!

Z okazji nadchodzących się Świąt Wielkanocnych, składamy zawodnikom, kierownikom, rodzicom, pracownikom oraz wszystkim osobom i firmom wspierającym nasz klub - najserdeczniejsze życzenia!

Czytaj więcej

01.04.2021

Intensywny czas dla Kadry Narodowej Juniorów U18. 3 naszych na liście!

Już 6 kwietnia w Katowicach-Janowie rozpoczną się konstelacje szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18. W trakcie trwającego do 17 kwietnia zgrupowania, kadra rozegra mecze kontrolne, a na samym końcu weźmie udział w Turnieju Czterech Narodów w St. Polten w Austrii. Wśród powołanych do kadry zawodników, jest aż 3 graczy MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

Strona 3 z 70‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›