Aktualności

10.12.2021

Marek Ziętara dołącza do MMKS-u Podhale Nowy Targ!

Mamy to! Z przyjemnością informujemy, że drogi wybitnego trenera hokeja jakim bez wątpienia jest Marek Ziętara, ponownie skrzyżowały się z naszym klubem – tym razem młodzieżowym. Jako zawodnik, który w polskiej ekstralidze rozegrał 123 mecze (w tym jako zawodnik Podhala Nowy Targ), a następnie trener drużyn młodzieżowych, a przede wszystkim drużyn Ekstraligi, posiada ogromny bagaż umiejętności i doświadczeń, którymi teraz będzie dzielił się z zawodnikami MMKS-u Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

10.12.2021

MŁODZIK: Dziś gramy w Oświęcimiu

Zanim rozpocznie się weekend, to przed naszymi Młodzikami jeszcze jedno zadanie do wykonania. Muszą stawić czoła Unii Oświęcim.

Czytaj więcej

10.12.2021

JUNIOR MŁODSZY: Nasi znowu górą!

W czwartek 9 grudnia gracze Podhala rozegrali drugi mecz w ramach eliminacji do OOM. W trakcie spotkania w Miejskiej Hali Lodowej zmierzyli się z KS Katowicami Naprzód Janów. Po środowym zwycięstwie z Jastrzębiem, także z tego spotkania nasz zespół wyszedł zwycięsko!

Czytaj więcej

09.12.2021

PLHK: Mecz Mikołajkowy

Już w najbliższą sobotę tj. 11 listopada nasze dziewczyny z grupy PLHK pojadą do Tychów, gdzie zostały zaproszone przez "Atomówki" na towarzyski mecz Mikołajkowy.

Czytaj więcej

09.12.2021

Junior Młodszy: Nasi dali radę!

W środę 8 grudnia "Szarotki" rozegrały pierwszy z dwóch meczy eliminacyjnych do OOM, które zostały przełożone z końcówki listopada. W trakcie spotkania, do którego doszło o godzinie 17:15 w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu, rywalem naszych był zespół JKH GKS Jastrzębie.

Czytaj więcej

07.12.2021

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Jak zapewne wiecie, w dniach 3-5 grudnia w Miejskiej Hali Lodowej odbył się drugi turniej Ligi Karpackiej kategorii U14. Wydarzenie, którego gospodarzem był nasz klub, z pewnością nie zostałoby zorganizowane w takiej formie, gdyby nie wsparcie tych osób!

Czytaj więcej

07.12.2021

Mikołaj odwiedził naszych zawodników!

Cóż to było za popołudnie! W dniu 6 grudnia naszych najmłodszych zawodników kategorii Nabór, odwiedził podczas treningu sam Święty Mikołaj!

Czytaj więcej

06.12.2021

Nabór: Turniej Mikołajkowy 2021 z wynikiem na podium!

Trzy dni. Właśnie tyle trwały zmagania w tegorocznym Turnieju Mikołajkowym, który odbywał się w Krynicy Zdrój. Po stoczeniu serii zaciętych pojedynków, nasz zespół prowadzony przed trenera Marka Rączkę, zakończył rywalizację na 2 miejscu.

Czytaj więcej

05.12.2021

Żak Starszy: Drugi turniej Ligi Karpackiej za nami. Tym razem miejsce 4

Od piątku w Miejskiej Hali Lodowej toczyły się zacięte zmagania w drugim turnieju Ligi Karpackiej U14. W jego trakcie nasi zawodnicy rozegrali łącznie 6 spotkań i finalnie zamknęli te rozgrywki na 4 miejscu w stawce.

Czytaj więcej

05.12.2021

PLHK: Trudny weekend

Pierwszy weekend grudnia dobiega końca. Dla naszych zawodniczek PLHK był on bez wątpienia bardzo wymagającym czasem. W jego trakcie "Szarotki" spotkały się z wielokrotnymi mistrzyniami Polski, czyli Polonią Bytom oraz z zespołem Atomówki Tychy.

Czytaj więcej

Strona 6 z 91‹ poprzednie | ... 4 5 6 7 8 ... | następne ›