Aktualności

18.05.2023 | Wyświetleń: 2375

Dzień otwarty dla kandydatów do szkoły SMS Podhale Zapraszamy.

Rekrutacja dla dziewczyn i chłopców, do klasy 1, 2, 3 z roczników 2006. 2007 2008 2009

W związku z licznymi zapytaniami o wolne miejsca w naszej Szkole Mistrzostwa Sportowego przy Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym NKP Podhale ogłaszamy w sobotę 27 maja 2023r jako dzień otwarty dla kandydatek i kandydatów chętnych przystąpienia do naszej szkoły, do klasy łączonej dla dziewczyn i chłopców o profilu hokej na lodzie. Zapraszamy również do szkoły zawodników z sekcji unihokej.

Trenerem prowadzącym grupę hokejową Juniora Młodszego na sezon 2023/2024 jest znakomity trener Marek Ziętara, mający ogromną wiedzę z przygotowania zawodników do gry w seniorskim hokeju.

Nasza szkoła SMS dla grupy Młodzik z rocznika 2007/2008 jest trzecią najlepszą szkołą hokejową w Polsce, podsumowując osiągnięcia sportowe z sezonie 2022/2023.

Cel zespołu szkoleniowego to wprowadzenie młodzieży kompletnie przygotowanej do hokeja seniorskiego, przygotowanie zawodników do międzynarodowej ligi. W seniorskiej Kadrze Polski która wywalczyła awans do Elity jest 7 zawodników z Podhala, plus serwisant Wojtek Chowaniec, rehabilitant Zbigniew Galicki, Trener bramkarzy Marek Batkiewicz. - W Podhalu znamy się na dobrej hokejowej szkole. Na nadchodzący sezon zakładamy dobranie zawodników do drużyny, aby powalczyć o najwyższe cele w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski Olimpiady Młodzieży. W ubiegłym sezonie zawodnicy z naszej drużyny mieli rozegranych ponad 60 meczy, w tym mecze międzynarodowe. U nas wszyscy zawodnicy biorą czynny udział w rozgrywkach. Stawiamy na jakość nie na ilość !  

W dniu otwartym dla zaproszonych kandydatów będą przeprowadzane komputerowe analizy jazdy na łyżwach na jedynej w Polsce bieżni do treningu łyżwiarskiego – Skatemill. Jest to pomocnicza maszyna dla profesjonalnych graczy hokejowych w celu doskonalenia techniki jazdy ma łyżwach potrzebnego do gry w NHL (patrz wikipedia). Na zdjęciu trenują powołani do Kadry Polski U16 (Rusnak Maksymilian, Sroka Marcin z obrońcą Podhala Budzyk Bartłomiej).

Dzień otwarty to również poznanie naszego obiektu hali lodowej, który właśnie przechodzi gruntowną renowacje włącznie z szatniami, co zapewni zawodnikom bardzo komfortowe warunki.

Internat – odwiedzimy naszych kolegów z drużyny, którzy zaprezentują nam swoje warunki socjalne w Bursie.

Szkoła – porozmawiamy z dyrektorem szkoły i obecną wychowawczynią klasy.

Kadra przy drużynie SMS

Trener prowadzący drużynę Juniora Marek Ziętara

Trener bramkarzy przy SMS jest obecny trener Kadry Polski Marek Batkiewicz.

Prezesem Klubu MMKS Podhale jest Zaręba Zdzisław, Członek Zarządu PZHL odpowiedzialny za szkolenie młodzieży w PZHL .

Grupę wspierają również inni trenerzy zatrudnieni w naszym klubie, oraz fizjoterapeuta.

Nasz Klub współpracuje z Podhalańską Państwową Uczelnią Zawodową, gdzie są przeprowadzane konsultacje z fizjoterapii.Sprawy organizacyjne Tomasz Węglarczyk  kontakt :  weglarczyktomasz@gmail.com

 

Zobacz trening HDS Skatemil   https://drive.google.com/file/d/11jz-MLs55hJkA65_4OWYwJDR1mLBFUQE/view?usp=sharing 
 

Zobacz  zaproszenie   https://www.youtube.com/watch?v=emlymyjKm74Więcej szczegółów udostępnimy przy rekrutacji - zapisy na listę zgłoszeniową proszę przesyłać do kierownika drużyny Tomasz Węglarczyk podając dane zawodnika i telefon kontaktowy na adres mail. Ze względów organizacyjnych przyjazd na dzień otwarty tylko po zwrotnym potwierdzeniu zaproszenia. 

 

Powrót