Aktualności

21.08.2023

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy że Maria Słowakiewicz odeszła do Bram Niebios.

Żona naszego Mistrza, a zarazem zawodnika Klubowego, Olimpijczyka, Trenera i działacza społecznego, oddanego całym sercem Szarotkom. Łącząc się w bólu żałoby, smutku jaki nagle ogarnął serce naszego trenera Andrzeja Słowakiewicza, zasmuconego czasem w którym przychodzi ziemskie rozstanie z przyjacielem życia, my również jako wielka hokejowa rodzina jesteśmy z Tobą trenerze łącząc się modlitwą o wsparcie dla zmarłej duszy jak i pozostawionej w cierpieniu rodzinie.

Czytaj więcej

16.08.2023

Dziękujemy za wsparcie Willa nad Dunajcem Pensjonat - Nowy Targ

Właściciele pensjonatu udostępnią nam noclegi po bardzo fajnej cenie dla naszych zawodników ze szkoły SMS grających w drużynie Juniora Młodszego.

Czytaj więcej

24.06.2023

Rok hokejowej klasy przy Szkole Mistrzostwa Sportowego w Nowym Targu już za nami i wreszcie WAKACJE !!!

W porozumieniu z NKP Podhale Nowy Targ, który jest założycielem Szkoły Mistrzostwa Sportowego, po długich latach przerwy w hokejowym Podhalu ponownie powstała w Nowym Targu klasa o profilu hokej na lodzie. Koniec roku szkolnego to dla ów hokeistów promocja do klasy drugiej Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego „Podhale” Nowy Targ.

Czytaj więcej

18.05.2023

Dzień otwarty dla kandydatów do szkoły SMS Podhale Zapraszamy.

Rekrutacja dla dziewczyn i chłopców, do klasy 1, 2, 3 z roczników 2006. 2007 2008 2009

Czytaj więcej

27.04.2023

Podziękowania dla sponsora

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom Apteki Rodzinnej w Nowym Targu pan Romek Przygodzki za wsparcie drużyny SMS/Młodzik podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików 2023 i przekazanie drużynie niezbędnych podczas turnieju artykułów farmaceutycznych‼️ DZIĘKUJEMY

Czytaj więcej

Strona 2 z 238‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›