Aktualności

10.03.2020

ŻAK STARSZY: Baraże na horyzoncie

Wielkimi krokami zbliża się turniej barażowy Żaków Starszych. Rozgrywki rozpoczną się już od najbliższego piątku tj. 13 marca w Tychach j i potrwają do 16 marca. Przed "Szarotkami" bardzo ważne spotkania!

Czytaj więcej

09.03.2020

CLJ: IV turniej eliminacyjny do finału MPJ

Kolejne rozgrywki w ramach eliminacji do finału Mistrzostw Polski Juniorów przed nami. Już 13 marca w Nowym Targu rozpocznie się turniej numer IV. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem tego wydarzenia.

Czytaj więcej

09.03.2020

MŁODZIK: Te nieszczęsne dogrywki...

Dwa, weekendowe mecze ligowe podopiecznych Pavla Koroleva przyniosły potężną dawkę emocji, ale niestety w obu przypadkach o wyniku przesądziła dogrywka. Dogrywka, która jak należy podkreślić, nie ułożyła się po naszej myśli.

Czytaj więcej

09.03.2020

CLJ: Trzeci turniej eliminacyjny z 1 wygraną Szarotek

Od piątku do niedzieli w Oświęcimiu toczyła się rywalizacja w ramach 3 turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Polski Juniorów. Zawodnicy MMKS Podhale Targ rozegrali trzy spotkania, odnotowując w ich trakcie 1 wygraną.

Czytaj więcej

05.03.2020

Zbliża się I Podhale Cup!

Z przyjemnością informujemy, że 3 kwietnia rozpocznie się pierwszy, międzynarodowy Turniej Hokeja - Podhale CUP - dla graczy kategorii U12, którego organizatorem jest nasz klub MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

03.03.2020

Powstaje klasa sportowa o profilu hokej na lodzie.

Nadchodzący nowy rok szkolny 2020/2021 to nowe wyzwania dla naszych najmłodszych pociech. W związku z powyższym ogłaszamy wraz z Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu rekrutację do czwartej klasy szkoły podstawowej o nowym profilu sportowym - hokej na lodzie.

Czytaj więcej

03.03.2020

III Turniej Eliminacyjny Juniorów - CLJ już 6 marca

Wielkimi krokami zbliża się 3 Turniej Eliminacyjny do finału CLJ. Już 6 marca w Oświęcimiu "Szarotki" zawalczą po raz kolejny! Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem.

Czytaj więcej

03.03.2020

NABÓR: Wracamy z piątym miejscem

Doroczne święto mini hokeja, czyli rozgrywany w Warszawie Turniej Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym - już za naszą drużyną Naboru. W Turnieju udział wzięły najlepsze zespoły z Polski, które awans do rozgrywek finałowych wywalczyły sobie wcześniej w kwalifikacjach. Mali zawodnicy Podhala w swoją grę włożyli bardzo dużo serca i tegoroczne zmagania ukończyli na miejscu 5. Gabryś Wsół zdobył z kolei tytuł Króla Strzelców!

Czytaj więcej

02.03.2020

ŻAK MŁODSZY: Turniej w Nowym Targu z drugim miejscem

W niedzielę 1 marca na nowotarskim lodzie w Miejskiej Hali Lodowej rozegrany został Turniej Żaka Młodszego. Na wydarzenie do Nowego Targu przyjechały zespoły UKH Unia Oświęcim, KH Dębica oraz UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok. Naszej drużynie, grającej w roli gospodarza, udało się podsumować turniej na drugim miejscu.

Czytaj więcej

02.03.2020

MŁODZIK: Wygrana Cracovią!

Niedziela 1 marca przyniosła świetny sukces naszej drużyny kategorii Młodzik. Podopieczni trenera Pavla Koroleva mecz z Cracovią rozegrali po swojemu, co przyniosło zwycięstwo 4:8.

Czytaj więcej

Strona 4 z 31‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›