Aktualności

04.11.2019

ŻAK STARSZY: Festiwal bramek podczas 9 kolejki

Drużyna Żaka Starszego MMKS Podhale Nowy Targ w trakcie 9 kolejki sezonu spotkała się z drużyną UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok. Mecz bez wątpienia nie należał do najłatwiejszych. W jego trakcie padło aż 17 bramek, z czego Szarotki dla siebie zarezerwowały 7 z nich.

Czytaj więcej

04.11.2019

PLHK: Wiele emocji w Jastrzębiu.

Gdy w niedzielę 3 listopada w Nowym Targu toczył się turniej Minihokeja, nasze zawodniczki pojechały do Jastrzębia na swój kolejny ligowy mecz. O 14:00 skrzyżowały kije z drużyną UKH Białe Jastrzębie.

Czytaj więcej

04.11.2019

Małe Szarotki niepokonane!

Rozegrany w niedzielę 3 listopada na nowotarskim lodowisku Polsko-Słowacki Turniej Mini hokeja pod patronatem Burmistrza Miasta Nowego Targu Grzegorza Watychy jest już za nami i naszymi zawodnikami! Najmłodsza reprezentacja "Szarotek" zaserwowała wszystkim przybyłym do Miejskiej Hali Lodowej festiwal bramek i fantastycznych akcji. W sumie na 7 spotkań Nabór MMKS Podhale Nowy Targ triumfował aż 7-krotnie! Hej, hej, Podhale!

Czytaj więcej

02.11.2019

Kwalifikacje do Turnieju Minihokeja na Lodzie Czerkawski Cup 2020 już na horyzoncie!

Jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu, czyli doroczny Ogólnopolski Turnieju Minihokeja na Lodzie Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym dla rocznika 2010 i młodszych - coraz bliżej. Szósta edycja tego prestiżowego wydarzenia w sezonie 2020 rozegrana zostanie według tych samych zasad. Z trzech turniejów kwalifikacyjnych po trzy najlepsze drużyny awansują do finału na Zimowym Narodowym, gdzie w lutym 2020 dojdzie do finałowych rozgrywek.

Czytaj więcej

31.10.2019

Polsko-Słowacki turniej minihokeja już w ten weekend w Nowym Targu!

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić w najbliższą niedzielę tj. 3 listopada na Polsko-Słowacki Turniej Minihokeja pod patronatem burmistrza miasta Nowy Targ Grzegorza Watycha, który zostanie rozegrany w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Udział w rywalizacji najmłodszych hokeistów zadeklarowało 8 drużyn. Przed nami więc szereg spotkań, doskonałe widowisko i święto minihokeja!

Czytaj więcej

30.10.2019

Turniej Minihokeja - była dobra gra i atmosfera

Za nami Turniej Minihokeja rozegrany na nowotarskim lodzie! Przyjazna atmosfera, dobra zabawa i zdrowa rywalizacja między najmłodszymi drużynami z 4 hokejowych klubów - tak w kilku słowach można podsumować to, co działo się w niedzielę 30 października w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.

Czytaj więcej

29.10.2019

ŻAK STARSZY: Było blisko

Nasza drużyna Żaka Starszego prowadzona przez trenera Rafała Srokę, podczas ostatniego spotkania z MKS Cracovią Kraków musiała uznać wyższość rywali. Po zaciętym meczu, w którym wydawało się, że przewaga na lodzie jest po stronie naszych, ostatecznie "Szarotki" musiały się pogodzić podczas zjazdu z tafli z wynikiem 4:5. Brakło niewiele.

Czytaj więcej

28.10.2019

MHL: Waleczne Szarotki

Kolejny weekend, kolejne starcia w lidze MHL. Tym razem rywalami "Szarotek" były silne zespoły UKS Zagłębie Sosnowiec (sobota 26.10) oraz Polonia Bytom (27.10). Oba spotkania były kolejnym testem dla naszej drużyny, która pomimo bardzo młodego składu, potrafiła zagrać dobre, coraz dojrzalsze mecze.

Czytaj więcej

24.10.2019

Trener Rafał Sroka nominowany w plebiscycie Sportowiec Roku Małopolski 2019!

Z przyjemnością informujemy, że trener naszego klubu MMKS Podhale Nowy Targ - hokeista Rafał Sroka - został nominowany w plebiscycie na Sportowca Roku 2019, organizowanym przez Gazetę Krakowską i Dziennik Polski. Plebiscyt od wielu lat jest j najważniejszym i najbardziej prestiżowym rankingiem sportowym w naszym województwie. Stanowi on doskonałą okazję, by docenić starania młodych zawodników, utalentowanych sportowo dzieci, a także trenerów na początku ich kariery.

Czytaj więcej

24.10.2019

Treningi dla bramkarzy z Przemkiem Odrobnym i Gabrielem Samolejem - każdy poniedziałek o 17:00

Oddawanie skutecznych strzałów na bramkę rywala to połowa hokejowego sukcesu. Drugą połowę bez wątpienia stanowi skuteczna obrona własnej bramki przed krążkami przeciwnika. Stąd zapraszamy wszystkich bramkarzy naszego klubu na treningi bramkarskie prowadzone przez Przemka Odrobnego wraz z Gabrielem Samolejem którzy w swojej karierze uchronili reprezentację Polski, czy też klub Podhale Nowy Targ, przed stratą wielu punków.

Czytaj więcej

Strona 4 z 19‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›