Aktualności

29.12.2019

NABÓR: "Szarotki" wygrywają ostatni turniej w 2019!

Bez wątpienia mamy powody dumy i zadowolenia! Nasza najmłodsza drużyna, czyli zespół Naboru zakończył rok 2019 fantatycznym zwycięstwem w ostatnim już w tym roku turnieju, który odbył się w Kežmarok.

Czytaj więcej

23.12.2019

Życzenia Świąteczno-Noworoczne od MMKS Podhale Nowy Targ

Już za chwilę rozpocznie się wypatrywanie pierwszej gwiazdki, a nieco później, coraz śmielsze spoglądanie na ostatnią kartkę w kalendarzu, zwiastującą nadejście Nowego Roku. To wyraźny sygnał, że pora na życzenia bożonarodzeniowe i podziękowania!

Czytaj więcej

23.12.2019

JUNIOR MŁODSZY: Dobry występ naszych podczas eliminacji OOM

Za naszymi zawodnikami trzy dni rywalizacji w trzecim już turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski. Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ stawili się w Oświęcimiu w świetnej dyspozycji i z maksymalną mobilizacją. Trzy dni zmagań przyniosły jedną przegraną i dwie wygrane, dzięki czemu "Szarotki" utrzymały drugie miejsce w tabeli.

Czytaj więcej

23.12.2019

PLHK: Weekend pełen emocji

Kiedy dla jednych miniony weekend był czasem intensywnych przygotowań do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, tak dla naszych zawodniczek MMKS Podhale Nowy Targ był to intensywny weekend rozgrywek w lidze PLHK. Dwa dnia, dwa zacięte mecze. Mimo wielkiej zawziętości "Szarotek", musiały one jednak uznać podczas obu wyjazdów wyższość przeciwniczek.

Czytaj więcej

19.12.2019

Odwiedził nas Święty Mikołaj!

W nowotarskiej hali lodowej powiało już świąteczną atmosferą. Zabrzmiała muzyka, która wprawiła wszystkich w piękny, świąteczny nastrój. W tej wyjątkowej chwili na trening przyszedł nawet Aron, za którym stęsknili się koledzy z drużyny. Kolega rówieśnik, który pomagał drużynie w odniesieniu zwycięstwa, a teraz musi chwilowo podleczyć swoje zdrowie i zapewne tęskni za hokejem - a my za nim. On również chciał spotkać Mikołaja na lodowisku, bo co roku jest to wspaniała i niezapomniana chwila, która dzieciom smakuje równie jak zwycięstwo. Dzięki temu ta chwila była równie szczęśliwa nie tylko ze względu na prezenty, ale także dlatego że znów wszyscy byliśmy razem w drużynie. Dodatkowo zjawił się on… małych hokeistów odwiedził sam Mikołaj!

Czytaj więcej

19.12.2019

MŁODZIK: Podsumowujemy świąteczny turniej w Czechach

Drużyna Młodzika MMKS Podhale Nowy Targ przez ostatnie trzy dni (16.12-18.12) toczyła zmagania w rozgrywanym w czeskim Moscie turnieju Christmas Cup 2019. Podczas zmagań "Szarotki" rozegrały pięć wyrównanych spotkań i wróciły z turnieju z 7 bramkami na koncie.

Czytaj więcej

18.12.2019

JUNIOR MŁODSZY: Kolejny turniej eliminacyjny przed "Szarotkami"

W najbliższy piątek 20 grudnia wystartuje 3 Turniej Eliminacyjny do OOM. Tym razem miejscem hokejowych potyczek Juniorów Młodszych będzie Oświęcim.

Czytaj więcej

17.12.2019

NABÓR: Pomyślny Turniej Minihokeja w Krynicy-Zdroju

15 grudnia nasi najmłodsi hokeiści wzięli udział w organizowanym na krynickim lodowisku turnieju minihokeja. W imprezie udział wzięły drużyny z Krynicy-Zdroju, Nowego Targu oraz Dębicy i Krakowa. Nasi zawodnicy zakończyli turniej z bilansem 9 wygranych, 2 przegranych i 1 remisem.

Czytaj więcej

16.12.2019

ŻAK MŁODSZY: Christmas Cup 2019 zakończony na 5 miejscu

Ostatni weekend dla naszych Żaków Młodszych rozpoczął się już w piątek. Wszystko za sprawą trzydniowego turnieju świątecznego Christmas Cup 2019, rozgrywanego w słowackim Humenne. Po zaciętej batalii i 3 dniach gry, nasi zakończyli turniej na piątej lokacie.

Czytaj więcej

16.12.2019

PORADNIK: Co jeść i kiedy jeść, by mieć siły podczas meczu, czyli o dobrych nawykach żywieniowych

Podobno jesteś tym, co jesz. Kwestia odżywiania, to bez wątpienia jedna z najistotniejszych kwestii w życiu każdego człowieka, która bezpośrednio wpływa na jego samopoczucie i zdrowie. Tym bardziej jest ona istotna w życiu każdego sportowca, choć na pierwszych szczeblach kariery, niejednokrotnie jest ona zaniedbywana. Dlatego dzisiaj, wraz z Pauliną Rzeczkowską - mamą jednego z naszych zawodników, pozytywnie zakręconą pasjonatką zdrowego odżywiania i stylu życia, chcielibyśmy przedstawić Wam jej poradnik. Co w nim? Otóż Paulina zwraca uwagę na złe nawyki żywieniowe oraz udziela cennych wskazówek dotyczących tego, jak w prosty sposób poprawić dietę pociechy, która uprawia sport. Tak więc rodzice - przed Wami lektura obowiązkowa! Zapraszamy!

Czytaj więcej

Strona 4 z 23‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›