Aktualności

31.03.2021

NABÓR: Finał Czerkawski Cup 2021 przełożony

W związku z trudną sytuacją w kraju i aktualnymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, zaplanowane na 11 kwietnia 2021 roku rozgrywki finałowe VII edycji Czerkawski Cup nie odbędą się.

Czytaj więcej

29.03.2021

HEJ(t), HEJ(t) PODHALE, czyli o tym jak selekcja informacji może kreować postrzeganie

Sezon 2020/21 przejdzie do historii jako sezon rozegrany w obliczu pandemii. Przed jego startem było wiele pytań bez odpowiedzi, ale dzisiaj już wiemy, że z sukcesami udało się dobrnąć do końca i to pomimo trudności jakie zgotowała natura. Natura, a naszemu stowarzyszeniu także nieprzychylność wielu jednostek.

Czytaj więcej

29.03.2021

Co dalej z Mistrzostwami Polski Juniorów?

Miniony tydzień przyniósł serię hokejowych pojedynków na sanockim lodzie, gdzie bój toczył się o mistrzostwo kraju, ale... ostatecznie nie przyniósł rozstrzygnięcia. Wszystko za sprawą wprowadzonych od soboty 27 marca nowych obostrzeń rządu związanych z trwającą pandemią COVID-19. Co dalej?

Czytaj więcej

29.03.2021

BRAMKARZ MMKS: Kamil Kubik

Startuje nowy tydzień. To więc doskonała okazja, by w naszym cyklu wpisów poświęconych bramkarzom MMKS Podhale Nowy Targ, przedstawić jedną z najmłodszych "Szarotek" zajmujących tę właśnie pozycję. Poznajcie Kamila Kubika, który obecnie ma 8 lat, a swoją przygodę z hokejem rozpoczął już w wieku 6.

Czytaj więcej

26.03.2021

KOMUNIKAT: Treningi zostają zawieszone

MMKS Podhale Nowy Targ informuje, że w związku z wchodzącym w sobotę 27 marca rozporządzeniem związanym z pandemią COVID-19, wszystkie treningi w naszym klubie zostają zawieszone, a mecze odwołane.

Czytaj więcej

26.03.2021

Mistrzostwa Polski Juniorów: Dali z siebie wszystko!

W przyśpieszonym tempie doszło dzisiaj do rozegrania meczu półfinałowego Mistrzostw Polski Juniorów. MMKS Podhale Nowy Targ jako druga drużyna grupy E zmierzyła się ze zwycięzcami grupy D, czyli Polonią Bytom. To było zacięte spotkanie, w którym podopieczni Jacka Szopińskiego zostawili serce na lodzie. Utracona w drugiej minucie bramka zemściła się jednak na wyniku końcowym.

Czytaj więcej

26.03.2021

Mistrzostwa Polski Juniorów: Sytuacja jest dynamiczna. Dzisiaj gramy w półfinale!!!

Gracze MMKS Podhala Nowy Targ już za sobą mają walkę w pierwszej fazie turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów. Prowadzone przez Jacka Szopińskiego "Szarotki" wypadły doskonale i przez ostatnie trzy dni zgotowały nam moc emocji. Finalnie zapewniły sobie awans do półfinałów jako druga drużyna w grupie E. Ze względu na bardzo dynamiczną sytuację związaną z nowymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii COVID-19, zaplanowane na dzisiaj (26.03) treningi zostały anulowane, a sobotnie finały zostały przeniesione na dzisiaj. Oznacza to, że o 16:00 zagramy mecz półfinałowy z KH Polonią Bytom.

Czytaj więcej

25.03.2021

UNIHOKEJ: Teraz czas na półfinał!

W minioną sobotę nasze zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ rozegrały ostatnią batalię sezonu zasadniczego Unihokejowej Ekstraklasy Kobiet. Mecz z PKS MOS Zbąszyn był wymagający, ale ostatecznie spotkanie padło łupem "Szarotek", które wygrały 6:4. Teraz zespół przygotowuje się meczu finałowego.

Czytaj więcej

22.03.2021

FOTO: Żak Starszy na turnieju finałowym. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Te zdjęcia obiektywu Dariusza Piątka z turnieju finałowego Mistrzostw Polski Żaka Starszego, mówią więcej niż tysiąc słów!

Czytaj więcej

22.03.2021

Mistrzostw Polski Juniorów: Podhale, do boju!

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Polski Juniorów. Już 23 marca w Sanoku rozpoczną się zmagania. W walce o mistrzostwo udział weźmie MMKS Podhale Nowy Targ. Nasz klub batalię rozpocznie z grupy E! Dobra wiadomość dla kibiców. Wszystkie mecze będzie można zobaczyć na żywo online!

Czytaj więcej

Strona 4 z 70‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›