Aktualności

06.07.2020

Nie 2600 zł miesięcznie, a 4363 zł. Tyle mógł zarobić Trener Sroka

W nawiązaniu do publikacji Rafał Sroka odchodzi z MMKS Podhale Nowy Targ - Nasze drogi nigdy się nie zejdą, który ukazał się na portalu podhaleregion.pl, zarząd MMKS Podhale Nowy Targ chciałby odnieść się do wypowiedzi Rafała Sroki zawartej w tym wpisie wskazując, że nie jest prawdą, iż MMKS Podhale Nowy Targ w sezonie 2020-2021 zaproponował trenerowi Rafałowi Sroce wynagrodzenie w wysokości 2 600,00 złotych miesięcznie.

Czytaj więcej

02.07.2020

Rafał Sroka odchodzi z klubu

Informujemy, że po kilku wspólnych sezonach trener Rafał Sroka odchodzi z klubu MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

30.06.2020

Dodatkowa zbiórka sprzętu

Informujemy, że dzisiaj (wtorek 30 czerwca 2020) o godzinie 17:00 odbędzie się dodatkowa zbiórka wypożyczonego sprzętu hokejowego dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli zdać go w pierwszym terminie. Zbiórka odbędzie się tak jak ostatnio - w klubie.

Czytaj więcej

26.06.2020

Juniorzy MMKS PODHALE NOWY TARG przed szansą dołączenia do KH Podhale Nowy Targ

Dla 9 zawodnikami MMKS Podhale Nowy Targ to będzie szczególnie intensywne lato. Wszystko za sprawą przygotowań do sezonu z pierwszą drużyną KH Podhale Nowy Targ, która prowadzi nowy szkoleniowiec - Andrei Gusov

Czytaj więcej

23.06.2020

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: Kancelaria Kopeć & Zaborowski

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów MMKS Podhale Nowy Targ dołączył oficjalnie nowy partner. Nasz klub nawiązał bowiem stałą współprace ze znaną ze skuteczności kancelarią prawniczą Kopeć Zaborowski (KKZ). Specjalizuje się w prawie prasowym, prawie karnym, gospodarczym, z zakresu ochrony dóbr osobistych, a także dotyczącym prawa pracy. Wśród jej Klientów są zarówno największe polskie firmy prywatne i państwowe, jak też znani polscy przedstawiciele biznesu, dziennikarze i politycy.

Czytaj więcej

23.06.2020

Zbiórka wypożyczonego sprzętu hokejowego

Informujemy, że do środy 24.06.2020 do godz. 17.30 zbieramy wypożyczony sprzęt hokejowy. Do końca miesiąca czerwca musimy rozliczyć się z wypożyczonego sprzętu. Prosimy zatem o dopilnowanie terminu.

Czytaj więcej

22.06.2020

3 naszych powołanych na testy w SMS PZHL

Tegoroczna rekrutacja na testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Hokeja na Lodzie została zakończona. Na liście zakwalifikowanych zawodników znalazło się 3 reprezentantów MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

19.06.2020

Opłacając składkę członkowską, pomagasz Aronowi

Dokładnie 4 czerwca na łamach naszej strony pisaliśmy o trudnej sytuacji byłego zawodnika MMKS Podhale Nowy Targ - małego hokeisty Arona. Jego rozwój w hokejowej pasji przerwał nieoczekiwanie nowotwór, który stał się teraz dla Arona najbardziej wymagającym rywalem, z jakim w jego krótkim życiu przyszło mi stoczyć bój. Chłopak nie traci optymizmu i dzielnie walczy trudnościami, jakie zesłał mu los, jednak teraz jako członek MMKS Podhale Nowy Targ (ale także osoba niezrzeszona) i Ty możesz mu pomóc. Jak? Wystarczy, że opłacisz składkę za miesiąc lipiec!

Czytaj więcej

18.06.2020

Planowane rozgrywki w sezonie 2020/2021

Po burzliwej końcówce sezonu 2019/2020 spowodowanej przez epidemię koronowariusa, w MMKS Podhale Nowy Targ zaczynamy coraz śmielej i z narastającym optymizmem spoglądać w przyszłość. W związku z tym chcielibyśmy przedstawić planowane rozgrywki drużyn naszego klubu w nowym sezonie 2020/2021.

Czytaj więcej

18.06.2020

Nowy sprzęt hokejowy w konkurencyjnych cenach

Jeżeli jesteś zwolennikiem posiadania przez swoją pociechę prywatnego sprzętu hokejowego i właśnie przyszła pora jego zmianę, to... zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami KH Podhale Nowy Targ, zajmującymi się sprzedażą i profesjonalnym doradztwem z zakresu doboru sprzętu hokejowego. W ofercie znajdziesz sprzęt najlepszych marek, takich jak np. BAUER, czy CCM, a wszystko to w maksymalnie konkurencyjnych cenach!

Czytaj więcej

Strona 3 z 35‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›