Aktualności

22.03.2021

FOTO: Żak Starszy na turnieju finałowym. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Te zdjęcia obiektywu Dariusza Piątka z turnieju finałowego Mistrzostw Polski Żaka Starszego, mówią więcej niż tysiąc słów!

Czytaj więcej

22.03.2021

Mistrzostw Polski Juniorów: Podhale, do boju!

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Polski Juniorów. Już 23 marca w Sanoku rozpoczną się zmagania. W walce o mistrzostwo udział weźmie MMKS Podhale Nowy Targ. Nasz klub batalię rozpocznie z grupy E! Dobra wiadomość dla kibiców. Wszystkie mecze będzie można zobaczyć na żywo online!

Czytaj więcej

22.03.2021

LIGA KARPACKA: Turniej U12 za nami

Od piątku do niedzieli w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu trwały hokejowe rozgrywki w ramach turnieju Ligi Karpackiej kategorii U12. W zmaganiach udział wzięly drużyny Pilsen Wolves Grey, Stasa Team, SDYSSHOR Kharkov, Pilsen Wolves Blue, Prazsky Vyber, Sea Wolves Odessa, Kryzhynka Kiev oraz MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

22.03.2021

ŻAK STARSZY: Zostali Mistrzami w najlepszym stylu! 20 meczy, 19 zwycięstw!

Za naszymi Żakami Starszymi fantastyczny sezon. Sezon, w którym "Szarotki" w pełni zdominowały rywalizację. W miniony weekend, czyli podczas turnieju finałowego nasza drużyna zmierzyła się z najbardziej wymagającymi rywalami, jednak pozostała w pędzie jakim zachwycała w minionym cyklu i zwyciężyła oba starcia. To finalnie dało zespołowi prowadzonemu przez Marcela Skokana - ZŁOTO!

Czytaj więcej

21.03.2021

PLHK: Ostatni mecz i wymagająca batalia z Jastrzębiem

Grając na własnym lodzie, zawodniczki MMKS Podhala Nowy Targ nie dały rady przyjezdnym, czyli drużynie UKH Białe Jastrzębie. Pojedynek zakończył się przegraną 2:5.

Czytaj więcej

19.03.2021

Harmonogram treningów Naboru i Pierwszych Kroków

Poniżej prezentujemy harmonogram treningowy dla dzieci z grupy Naboru oraz uczestniczących w zajęciach Pierwszych Kroków. Harmonogram przewidziany jest na okres od 22.3.2021 r. do 28.03.2021.

Czytaj więcej

19.03.2021

LIGA KARPACKA LIVE: Mecze turnieju finałowego U12 obejrzysz online!

Finał rozpoczęty! Z przyjemnością informujemy, że wszystkie mecze w ramach tego turnieju, będą mogli Państwo obejrzeć za pośrednictwem transmsji online. Zachęcamy więc do oglądania i kibicowania, szczególnie podczas spotkań "Szarotek"!

Czytaj więcej

18.03.2021

BRAMKARZ MMKS: Bartosz Parszywka

Tym razem w ramach naszego cyklu o bramkarzach chcielibyśmy przybliżyć Wam nieco sylwetkę Bartosza Parszywki, czyli bramkarza Żaka Młodszego MMKS Podhale Nowy Targ!

Czytaj więcej

18.03.2021

PLHK: W sobotę gramy u siebie

Po ostatnim zaciętym spotkaniu z Kojotkami Naprzód Janów, które przyniosło bramkarski wynik 1:0, tym razem nasze dziewczyny MMKS Podhale Nowy Targ w walce o 7,8,9 miejsce, na własnym lodzie podejmą UKH Białe Jastrzębie.

Czytaj więcej

18.03.2021

ŻAK STARSZY: Mistrzostwa Polski w Jastrzębiu-Zdroju

Nadchodzący weekend przyniesie naszym Żakom Starszym sporo wyzwań. 19 marca w Jastrzębiu-Zdroju wystartuje bowiem Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Żaka Starszego.

Czytaj więcej

Strona 3 z 69‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›