Aktualności

10.04.2020

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji nadchodzących się Świąt Wielkanocnych, składamy zawodnikom, rodzicom, pracownikom oraz wszystkim osobom i firmom wspierającym nasz klub - najserdeczniejsze życzenia!

Czytaj więcej

07.04.2020

Komunikat Zarządu MMKS Podhale Nowy Targ

W odpowiedzi na pismo z 25 marca 2020, wyjaśniam uprzejmie, że Zarząd Klubu ma obowiązek dbać o regularne opłacanie składek przez członków Stowarzyszenia.

Czytaj więcej

28.03.2020

#ZostańWdomu

Ważny przekaz i zarazem prośba od ludzi Podhala!

Czytaj więcej

19.03.2020

Ćwiczymy w domu! Poradnik video od trenerów MMKS Podhale Nowy Targ

Obecna sytuacja w Polsce związana z koronawirusem niestety w sposób brutalny przerwała rozgrywki hokejowe oraz treningi w klubie. Sytuacja jest trudna, ale musimy to przetrwać i być dobrej myśli. Teraz najważniejsze jest, aby ograniczyć liczbę wyjść z domu i cierpliwie przeczekać ten wymagający okres. Warto jednak w miarę możliwości dbać o swoją kondycję i wygospodarować każdego dnia trochę czasu na trening.

Czytaj więcej

16.03.2020

Komunikat i podziękowania

Przedwczesny koniec sezonu 2019/2020

Czytaj więcej

13.03.2020

Zawodnicy Miesiąca - LUTY 2020

Miniony luty był trzecim miesiącem, w trakcie którego zawodnicy poszczególnych grup walczyli o tytuł Zawodnika Miesiąca. Poznajcie zawodników, którzy swoją ciężką pracą w lutym, zasłużyli zdaniem sztabu trenerskiego na wyróżnienie.

Czytaj więcej

11.03.2020

WAŻNY KOMUNIKAT: Treningi i dalsze rozgrywki - zawieszone

W związku z rosnącym zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i ryzykiem wybuchu epidemii, władze MMKS Podhale Nowy Targ kierując się zaleceniami Premiera RP, Minister Sportu oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, w trosce o naszych zawodników podjęły decyzję o zawieszeniu wszystkich treningów w klubie MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

11.03.2020

Liga Karpacka U14: Turniej w Nowym Targu odwołany

Informujemy, że w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i rosnącą liczbą osób zakażonych, została podjęta decyzja o odwołaniu międzynarodowego turnieju hokejowego Ligii Karpackiej. Impreza miała odbyć się w dniach 27-29 marca w Nowym Targu.

Czytaj więcej

11.03.2020

NABÓR: Turniej minihokeja w Sanoku już w sobotę!

14 marca naszą najmłodszą reprezentację (rocznik 2010 i młodsi) czeka wyjazd na turniej minihokeja do Sanoka. W trakcie organizowanego przez klub UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok w Arenie Sanok wydarzenia, nasz zespół podzielony na grupę A i B rozegra mecze z drużynami MKS Cracovia Kraków, UKS Niedźwiadki Sanok i UKS KTH Krynica Zdrój. Start turnieju o godzinie 9:00. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek.

Czytaj więcej

10.03.2020

UNIHOKEJ: Zbliżają się półfinały Juniorek Starszych

Dobra gra naszych unihokeistek kategorii Junior Starszy, doprowadziła je do fazy półfinałowej. "Szarotki" już wkrótce czekają zmagania w turnieju półfinałowym. Swoją walkę w rozgrywkach rozpoczną 20 marca. Zanim jednak dojdzie do pierwszego spotkania, to dziewczyny czeka długa podróż, bo gospodarzem turnieju półfinałowego grupy A jest Gdańsk.

Czytaj więcej

Strona 3 z 31‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›