Aktualności

23.10.2019

Zobacz, jak wyglądają treningi grupy Nabór w MMKS Podhale Nowy Targ

Hokej = sport, a sport to zdrowie! Dla dziecka to ponadto okazja na rozwój ogólnofizyczny, nowe przyjaźnie, świetną przygodę, ciekawe wyjazdy oraz prawdziwa szkoła charakteru. Wszystko to natomiast z czasem może przerodzić się w pasję, która jak wielu Podhalan wie, pozostaje w sercu już na całe życie. Czy warto więc zapisać dziecko do grupy Naborowej MMKS Podhale Nowy Targ i jak to wygląda w rzeczywistości? Nie będziemy się dzisiaj na ten temat rozpisywać. Lepiej będzie, jak sami zajrzycie za kulisy i zobaczycie jak nauka jazdy na łyżwach i nasze treningi hokejowe wyglądają od środka!

Czytaj więcej

21.10.2019

ŻAK MŁODSZY: "Szarotki" numerem 1 turnieju!

Ostatni weekend, to weekend pełen sukcesów naszej drużyny Żaka Młodszego MMKS Podhale Nowy Targ. "Szarotki" rozegrały na swoim lodowisku swój pierwszy turniej ligowy, w którym oprócz naszego zespołu udział wzięły drużyny: KTH KRYNICA, Niedźwiadki Sanok oraz UKS Dębica.

Czytaj więcej

21.10.2019

MHL: Słodko-kwaśny weekend w MHL

Za naszą reprezentacją MMKS Podhale Nowy Targ w potyczkach PHL sezonu 2019/2020 słodko-kwaśny weekend. Sobota, to wyrównane spotkanie i zwycięstwo "Szarotek" w starciu z Unią Oświęcim, niedziela, to z kolei zacięta gra ze szczęściem i większą wytrzymałością fizyczną po stronie rywali - drużyny z Janowa, z która przegraliśmy 5:3.

Czytaj więcej

21.10.2019

MŁODZIK: Wielkie zwycięstwo naszej drużyny Młodzika!

W sobotę 19 października nasz zespół Młodzika rozegrał mecz w ramach 6 kolejki swojej ligi. Mecz, jak warto podkreślić fantastyczny, bo zakończony wynikiem 17:1 dla "Szarotek".

Czytaj więcej

21.10.2019

PLHK: Kojotki tym razem górą

W sobotni wieczór dziewczyny z naszego klubu MMKS Podhale Nowy Targ rozegrały kolejny mecz w ramach rozgrywek PLHK. Rywalem była drużyną z Janowa.

Czytaj więcej

16.10.2019

6 Nations Floorball Challenge za pasem!

Turniej 6 NATIONS FLOORBALL CHALLENGE 2019 startuje już w ten piątek. Gdzie? Na Podhalu!

Czytaj więcej

16.10.2019

MPEC zostaje z nami!

Z przyjemnością informujemy, że jeden z naszych głównych partnerów, czyli Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Nowy Targ, które zajmuje się dostarczaniem energii cieplnej do nowotarskich domów, zostaje z nami przez kolejny rok! Jest to żywy dowód na zaufanie MPEC do naszego klubu, ale także dowód na chęć aktywnego wspierania przez przedsiębiorstwo nowotarskiego hokeja i to tam, gdzie szkoli się jego narybek.

Czytaj więcej

15.10.2019

ŻAK STARSZY: Nasi wygrywają z Krynicą!

Ostatnie spotkanie naszych Żaków Starszych z drużyną KTH Krynica, które miało miejsce w niedzielę 13 października w Krynicy - zakończyło się wielkim sukcesem dla naszego zespołu. Po trzech tercjach mecz zakończył się wynikiem 4:8 dla reprezentacji MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

14.10.2019

MŁODZIK: Nie daliśmy rady Niedźwiadkom

Nasza drużyna Młodzika (U16) podczas swojego ostatniego meczu z zespołem Niedźwiadki MOSiR Sanok przegrała bezbramkowo na własnym lodzie. Wynik 0:7 pozostawia wiele do życzenia, ale stanowi też doskonały materiał edukacyjny dla trenera i zawodników.

Czytaj więcej

14.10.2019

MHL: Kolejna trudna, lecz cenna lekcja hokeja

12 kolejka w lidze MHL przyniosła naszej drużynie spotkanie z zespołem Niedźwiadków Sanok. Niedzielny mecz na nowotarskim lodzie obfitował w grad 12 bramek, z czego dla MMKS Podhale Nowy Targ przypadły 4 z nich.

Czytaj więcej

Strona 5 z 19‹ poprzednie | ... 3 4 5 6 7 ... | następne ›