Aktualności

11.02.2020

ŻAK MŁODSZY: Doskonały występ naszych na Turnieju w Popradzie

W niedzielę 9 lutego nasi zawodnicy kategorii Żak Młodszy wzięli udział w turniejowych zmaganiach w słowackim Popradzie. W turnieju poza "Szarotkami" stawiły się zespoły z Popradu, Bańskiej Bystrzycy i Martina. Po rozegraniu 3 spotkań nasza drużyna została sklasyfikowana na wysokim, drugim miejscu!

Czytaj więcej

10.02.2020

LIGA KARPACKA U14: Moc emocji i walka do samego końca o awans

Za nami naprawdę wymagające i pełne emocji 3 dni, w trakcie których nasi Żacy Starsi walczyli w Turnieju Ligi Karpackiej. Gospodarzem kolejnego w sezonie turnieju było Jastrzębie Zdrój. Nasi zawodnicy podsumowali turniej 3 zwycięstwami i 3 przegranymi. Liczba "3" na długo zostanie zapamiętana przez "Szarotki", bo finalnie taka wartość punktów dzieliła je od wejścia do kolejnej fazy turnieju, czyli do grupy mocniejszej.

Czytaj więcej

06.02.2020

Zawodnicy Miesiąca - Styczeń 2020

To już drugi miesiąc, w trakcie którego zawodnicy poszczególnych grup walczyli o tytuł Zawodnika Miesiąca. Poznajcie zawodników, którzy swoją ciężką pracą w styczniu, zasłużyli zdaniem sztabu trenerskiego na wyróżnienie.

Czytaj więcej

05.02.2020

II Turniej Eliminacyjny Juniorów - CLJ już 14 lutego

Nasi zawodnicy CLJ świetnie rozpoczęli zmagania w eliminacjach Juniorów - CLJ i podczas pierwszego turnieju, który był organizowany w Krakowie, na trzy mecze odnieśli trzy zwycięstwa wynikiem 2:3. Rezultat ten zapewnił naszym zawodnikom pierwsze miejsce w tabeli. Na horyzoncie już jednak II Turniej. Tym razem odbędzie się on w Sanoku. Przedstawiamy harmonogram rozgrywek.

Czytaj więcej

04.02.2020

NABÓR: Turniej Minihokeja w Nowym Targu z dobrymi wynikami naszych

W organizowanym przez nasz klub turnieju najmłodszych hokejowych drużyn (niedziela 2.2.2020) udział wzięło łącznie 8 reprezentacji z 4 klubów. Zespoły podzielone na grupy A i B stoczyły ze sobą szereg dynamicznych spotkań 4 na 4 - trzech zawodników + bramkarz. Mecze rozgrywane były według formuły 2x18 minut. W trakcie zmagań małe "Szarotki" pokazały, że są w naprawdę dobrej dyspozycji!

Czytaj więcej

03.02.2020

CLJ: Podhale na szczycie tabeli po I Turnieju Eliminacyjnym Juniorów-CLJ

Z impetem zawodnicy MMKS Podhale Targ rozpoczęli zmagania w eliminacjach Juniorów-CLJ. W trakcie 3 dni nasi zawodnicy rozegrali 3 piękne mecze i triumfowali we wszystkich z nich!

Czytaj więcej

03.02.2020

ŻAK MŁODSZY: Trudne chwile naszych na Iskra Cup 2020

W piątek 31 stycznia nasi Żacy Młodsi rozpoczęli zmagania w organizowanym na Słowacji Turnieju Iskra Cup 2020. Mimo dobrego nastawienia i dyspozycji, naszej drużynie nie udało się znaleźć sposobu na rywali.

Czytaj więcej

31.01.2020

NABÓR: Turniej Mini Hokeja w Nowym Targu

Już w niedzielę w Nowym Targu Turniej Mini Hokeja grup naborowych! Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem.

Czytaj więcej

30.01.2020

Rusza Turniej Eliminacyjny Juniorów - CLJ

Już dzisiaj pierwszy mecz w ramach Turnieju Eliminacyjnego Juniorów - CLJ grupy A. W organizowanym przez klub z Krakowa turnieju udział wezmą 4 drużyny, w tym nasz zespół MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

30.01.2020

Wesprzyj młodzież MMKS Podhale Nowy Targ i przekaż swój 1% podatku

Zbliża się okres rozliczeń rocznych. To także okazja, by przekazać swój 1% podatku na wybraną organizację. Zachęcamy zatem Państwa o przekazanie swojego procentu na wsparcie naszych dzieci i młodzieży w klubie MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

Strona 5 z 29‹ poprzednie | ... 3 4 5 6 7 ... | następne ›