Aktualności

27.09.2021

JUNIOR MŁODSZY: Pierwsze eliminacje z bilansem 1 wygranej i 1 porażki.

Juniorzy Młodsi wystartowali. W sobotę i niedzielę gracze MMKS-u Podhale Nowy Targ wzięli udział w pierwszym turnieju eliminacyjnym do OOM. W trakcie tego turnieju "Szarotki" starły się z drużyną Naprzód Janów i JKH GKS Jastrzębiem.

Czytaj więcej

26.09.2021

Camp już za Żakami Młodszymi. Działo się!

Za zawodnikami Żaka Młodszego weekend pełen sportowych emocji. Drużyna prowadzona przez Ryszarda Kaczmarczyka wzięła udział w Campie Doskonalącym wraz z drużynami z Sanoka, Krynicy, Oświęcimia i reprezentacją FRH.

Czytaj więcej

22.09.2021

Camp Doskonalący przed Żakiem Młodszym

Po turnieju doskonalącym Żaków Starszych, teraz pora na zmagania młodszej grupy MMKS-u Podhale Nowy Targ. W sobotę i w niedzielę "Szarotki" rozegrają serię spotkań treningowych. Ich rywalami będą zespoły z Sanoka, Krynicy, Oświęcimia, a także drużyna Fundacji Rozwoju Hokeja.

Czytaj więcej

21.09.2021

Nie żyje Krzysztof Steliga

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że odszedł Krzysztof Steliga. Były zawodnik MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

21.09.2021

JUNIOR MŁODSZY: Pierwszy turniej eliminacyjny do OOM

Już w najbliższy piątek tj. 24 września rozpoczną się zmagania Juniorów Młodszych. Gospodarzem pierwszego turnieju eliminacyjnego będzie Jastrzębie Zdrój.

Czytaj więcej

20.09.2021

MHL/CLJ: Piękne zwycięstwo u siebie!

Po sobotniej wygranej w zaciętym meczu z Unią Oświęcim, w niedziele "Szarotki" Jacka Szopińskiego na własnym lodzie spotkały się z MKS Cracovią Kraków i... wygrały 10:5!

Czytaj więcej

20.09.2021

ŻAK MŁODSZY: Fenomenalny start rozgrywek!

"Szarotki" kategorii Żak Młodszy, prowadzone przez trenera Ryszarda Kaczmarczyka, w niedzielę rozpoczęły zmagania ligowe 2021/2022. Do pierwszego meczu sezonu doszło w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Rywalami naszych były Niedźwiadki Sanok, nad którymi gracze MMKS Podhale Nowy Targ odnieśli spektakularne zwycięstwo 18:4!

Czytaj więcej

19.09.2021

ŻAK STARSZY: 3 dni zbierania cennych doświadczeń!

Za zespołem prowadzonym przez trenera Grzegorza Brejtę intensywny weekend. Po piątkowym sparingu z "Galicyjskimi Lwami" nasz zespół przystąpił do turniejowych zmagań w ramach Campu Doskonalącego, gdzie zagrał z zespołami z Sanoka, Oświęcimia, Warszawy i Ukrainy.

Czytaj więcej

19.09.2021

MHL/CLJ: Grad bramek i zwycięstwo naszych!

Sobotnie popołudnie w Miejskiej Hali Lodowej przyniosło zmagania "Szarotek" Jacka Szopińskiego w 5 meczu ligowym sezonu. Zespołem, który odwiedził Nowy Targ, była Unia Oświęcim. Gra była zacięta - łącznie padło 14 strzałów. Więcej z nich zarezerwowali dla siebie gracze Podhala!

Czytaj więcej

16.09.2021

Mamy to! 150 000,00 zł przyznane na realizację naszego projektu

Z ogromną radością informujemy, że zgłoszone na rzecz naszego stowarzyszenia zadanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego 2021 spotkało się z pozytywnym odzewem w głosowaniu i jako jedno z 15 zwycięskich zadań, otrzyma wsparcie finansowe na jego realizację. "Sport przez cały rok - hokej na lodzie i unihokej dla dzieci i młodzieży" - bo o tym zadaniu mowa - zebrało łącznie 976 głosów, dzięki czemu zajęło 13 miejsce w gronie aż 41 zgłoszonych zadań.

Czytaj więcej

Strona 5 z 79‹ poprzednie | ... 3 4 5 6 7 ... | następne ›