Aktualności

12.12.2019

ŻAK MŁODSZY: Kierunek Humenne i turniej CHRISTMAS CUP 2019

W najbliższy piątek tj. 13 grudnia nasi zawodnicy z grupy Żaka Młodszego rozpoczną zmagania w organizowanym na Słowacji turnieju świątecznym Christmas Cup 2019. Rozgrywki w Humenne potrwają trzy dni i będą szansą dla naszych na zmierzenie się z rywalami ze Słowacji i Serbii. Zapowiada się więc weekend pełen emocji!

Czytaj więcej

10.12.2019

LIGA KARPACKA: Wrócili z nowymi doświadczeniami

2 runda w Dywizji Wilków za naszymi Żakami Starszymi. Rozgrywana w dniach 6-8 grudnia runda w Novojavorisku była dla naszych sportowców nie tylko okazją do sprawdzenia się w boju z bardzo mocnymi drużynami, ale także do odbycia wycieczki historycznej do Lwowa, podczas której "Szarotki" m.in. zapaliły znicz na Grobie Nieznanego Żołnierza.

Czytaj więcej

09.12.2019

JUNIOR MŁODSZY: Eliminacje w Sanoku z jedną wygraną

Drugi Turniej Eliminacyjny Juniora Młodszego do Mistrzostw Polski za Szarotkami. Rozgrywki w Sanoku przyniosły trzy mecze i jedną wygraną, choć od doprowadzenia w jednym ze starć do remisu zabrakło niewiele.

Czytaj więcej

09.12.2019

NABÓR: Santa Claus Cup 2019 zakończony w TOP10

Prestiżowy turniej hokejowy Santa Claus Cup, który od 13 lat rozgrywany jest na Węgrzech, w swojej tegorocznej odsłonie – dobiegł końca. Reprezentacja MMKS Podhale Nowy Targ, stanowiąca jednocześnie jedyną drużynę z Polski w tej międzynarodowej stawce, po serii pojedynków zakończyła wymagający turniej na 10 miejscu. Biorąc pod uwagę, że był to debiut „Szarotek” w tym wydarzeniu - to dobry rezultat.

Czytaj więcej

08.12.2019

PLHK: Brakło tak niewiele...

7 grudnia na lodowisku Jantor w Janowie, odbył się kolejny mecz w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi Kobiet. Nowotarżanki zmierzyły się z Kojotkami.

Czytaj więcej

05.12.2019

Nowy program dedykowany bramkarzom MMKS

Bycie bramkarzem w drużynie hokejowej, to bardzo specyficzna, choć dość osamotniona na lodzie rola i zarazem nie lada wyzwanie. W hokeju, który jest grą zespołową, bramkarz jako jedyny z całej drużyny działa indywidualnie, przyjmując jednocześnie na swoje barki dużą presję i odpowiedzialność. W tej dynamicznej grze umiejętność strzelania bramek to cenna umiejętność, jednak czasami o wyniku bardziej niż trafione bramki, decydują właśnie te skutecznie obronione. W związku z tym MMKS Podhala Nowy Targ ogłasza nowy program dedykowany bramkarzom.

Czytaj więcej

04.12.2019

JUNIOR MŁODSZY: Eliminacji ciąg dalszy

Nasza drużyna Juniora Młodszego po ostatnim turnieju eliminacyjnym, który był rozgrywany w Nowym Targu w dniach 29.11-1.12 nie ma zbyt wiele czasu na wytchnienie. Już bowiem w najbliższy piątek 6 grudnia startuje kolejny Turniej Eliminacyjny Juniora Młodszego do Mistrzostw Polski. Tym razem gospodarzem wydarzenia będzie klub z Sanoka.

Czytaj więcej

04.12.2019

LIGA KARPACKA: Czas na rundę 2 w Dywizji Wilków

Przed naszymi zawodnikami kolejny wyjazd w ramach Turnieju Ligi Karpackiej. Tym razem kije z przeciwnikami skrzyżuje kategoria U14, czyli Dywizja Wilków. Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ są gotowi do wyjazdu i do gry!

Czytaj więcej

04.12.2019

Jedziemy na Santa Claus Cup!

Już w ten weekend 6-8 grudnia nasza drużyna Naboru, która dała się zagranicznym rywalom poznać z najlepszej strony podczas tegorocznego turnieju w Lučenci, tym razem zawalczy na Węgrzech. Przed naszymi zawodnikami prestiżowe i wymagające wyzwanie, mianowicie - XII Turniej Santa Claus.

Czytaj więcej

03.12.2019

Brawo Nabór!

W oczekiwaniu na kolejny weekend hokejowych zmagań wróćmy jeszcze na chwilę do tego minionego. W sobotę 30 listopada nasza reprezentacja MMKS NABÓR zameldowała się na Turnieju Minihokeja w Krakowie, gdzie stoczyła kilka świetnych pojedynków z rywalami, z czego... wszystkie padły naszym łupem!

Czytaj więcej

Strona 5 z 23‹ poprzednie | ... 3 4 5 6 7 ... | następne ›