Aktualności

02.03.2020

ŻAK STARSZY: 2 wyjazdy, 2 wygrane!

Za naszymi Żakami Starszymi intensywny piątek i sobota. Zespół "Szarotek" w trakcie tych 2 dni zaliczył wyjazdy na mecze ligowe - do Krakowa i Oświęcimia. Podhale z obu potyczek wyszło zwycięsko i to w najlepszym stylu!

Czytaj więcej

01.03.2020

Obrońcy tytułu nieoficjalnego Mistrza Polski już wyjechali na Stadion Narodowy.

Nadeszła długo oczekiwana chwila powalczenia o utrzymanie tytułu z zeszłego roku niepokonanej drużyny na ogólnopolskim turnieju mini hokeja na lodzie, który co roku odbywa się na Zimowym Narodowym w Warszawie.

Czytaj więcej

28.02.2020

JUNIOR MŁODSZY: Szarotki wracają z OOM

Za naszą drużyną Juniorów Młodszych trzeci mecz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych. Wczorajszym przeciwnikiem "Szarotek" był zespół MOSM Tychy. Gracze Podhala wykazali zimną krew i rozegrali to spotkanie według swoich zasad, jednak ta wygrana nie wystarczyła, by przejść do kolejnego etapu rozgrywek.

Czytaj więcej

26.02.2020

ŻAK MŁODSZY: Turniej w Nowym Targu już 1 marca

Już w najbliższą niedzielę w Nowym Targu duża dawka hokejowych emocji w kategorii Żak Młodszy. Przed nami turniej, w którym udział wezmą drużyny Dębicy, Oświęcimia, Sanoka. "Szarotki" wystąpią w roli gospodarzy. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem imprezy.

Czytaj więcej

25.02.2020

JUNIOR MŁODSZY: XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Zmagania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych rozpoczęły się dzisiaj dla hokeistów (Junior Młodszy). Pierwszym meczem turnieju grupy D (Tychy) był mecz Szarotek z Niedźwiadkami Sanok.

Czytaj więcej

25.02.2020

NABÓR: Powitaliśmy dziewięćdziesiątego zawodnika!

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że w szeregi Naboru MMKS Podhale Nowy Targ od wielu lat nie były tak liczne. Jeszcze w piątek 21 lutego najmłodszy skład „Szarotek” liczył 89 zawodników. Dzisiaj chcielibyśmy z radością poinformować, że wczoraj dołączył do nas wyczekiwany... 90 zawodnik! To jednak nie koniec. Tego dnia zostały złożone jeszcze dwie deklaracje członkowskie!

Czytaj więcej

25.02.2020

Nie żyje Andrzej Truty

Wczoraj dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 56 lat odszedł Andrzej Truty. Wychowanek Podhala Nowy Targ od kilku lat walczył z chorobą nowotworową.

Czytaj więcej

24.02.2020

KOMUNIKAT: Kursy na instruktora i trenera hokeja na lodzie

MMKS Podhale Nowy Targ informuje, że już w kwietniu 2020 odbędzie się organizowany przez Polski Związek Hokeja na Lodzie kurs trenera II klasy hokeja na lodzie oraz kurs instruktora hokeja na lodzie.

Czytaj więcej

24.02.2020

ŻAK STARSZY: To był trudny weekend

Za zawodnikami MMKS Podhale Nowy Targ 14 bardzo wymagający weekend. W trakcie dwóch dni "Szarotki" rozegrały dwa mecze wyjazdowe. W sobotę w Krakowie zmierzyły się z MKS Cracovia Kraków, natomiast w niedzielę z UKS Niedźwiadkami MOSIR Sanok. Oba spotkania niestety nie poszły po myśli naszych zawodników.

Czytaj więcej

24.02.2020

MŁODZIK: Triumf nad UKH Unią Oświęcim!

W sobotę 22 lutego "Szarotki" kategorii Młodzik rozegrały mecz ligowy z zespołem UKH Unia Oświęcim. Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ już od pierwszej tercji zaczęli intensywne napieranie na rywali i nie odpuszczali w żadnej tercji. W efekcie mecz zakończył się zwycięstwem zawodników Podhala 2:5!

Czytaj więcej

Strona 5 z 31‹ poprzednie | ... 3 4 5 6 7 ... | następne ›