Aktualności

09.03.2021

Turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów coraz bliżej!

Nasza drużyna, która odniosła sukces w grupie A eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów Starszych i zmagania podsumowała na pierwszym miejscu w tabeli, już wkrótce stawi czoła na kolejnym etapie rozgrywek. Przed nami Turniej Finałowy!

Czytaj więcej

09.03.2021

MŁODZIK: Pięć dni, trzy mecze

Przed drużyną Młodzika MMKS Podhala Nowy Targ intensywny tydzień. W ciągu pięciu dni "Szarotki" rozegrają 3 mecze ligowe, w tym jeden wyjazdowy.

Czytaj więcej

09.03.2021

SUPPORT MMKS: Zbela Transport

Hokej to sport drużynowy, gdzie w sezonie niemal każdy weekend to weekend meczowy. Rozgrywki ligowe to szereg starć u siebie, ale także takich, w których zespołowi przychodzi grać jako gość. Stąd tak ważna jest współpraca z firmami transportowymi. Nasz klub MMKS Podhale Nowy Targ ma szczęście, ponieważ od dwóch lat mamy przyjemność współpracować z rzetelną firmą Zbela Pana Henryka Zbeli.

Czytaj więcej

08.03.2021

CLJ: Pozytywny występ naszych na turnieju eliminacyjnym

Gracze MMKS Podhala Nowy Targ, którzy w miniony weekend stoczyli dwa mecze eliminacyjne do Mistrzostw Polski Juniorów, mogą być z siebie zadowoleni. Zarówno podczas starcia z Zagłębiem Sosnowiec, jak i MOSM Tychy, to właśnie oni byli górą!

Czytaj więcej

08.03.2021

UNIHOKEJ: Dziesiąty wygrany mecz sezonu!

Zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ, które toczą boje w Unihokejowej Ekstraklasie Kobiet w weekend zagrały z drużyną SUS Travel Jedynka Trzebiatów, czyli jedną z silniejszych drużyn w rozgrywkach 2020/2021. Mimo to "Szarotki" nie oparły się rywalkom i pewnie zwyciężyły 4:7!

Czytaj więcej

08.03.2021

PLHK: Co za emocje!

Drugi mecz wyjazdowy tego weekendu pokierował "Szarotki" MMKS Podhale Nowy Targ do katowickiego Janowa. Tam nasze zawodniczki zagrały z Kojotkami Naprzód. Mecz zakończył się zwycięstwem Kojotek, ale potyczka była zacięta i przyniosła iście piłkarski wynik - 1:0.

Czytaj więcej

07.03.2021

MŁODZIK: Bolesna przegrana

Sobotni mecz Młodzików niestety nie potoczył się według planu Podhala. Gracze MMKS Podhale Nowy Targ pierwsze dwie tercje zagrali optymalnie, ale pogrom przyszedł w tercji trzeciej.

Czytaj więcej

07.03.2021

ŻAK STARSZY: Co za mecz, co za zwycięstwo!

Ligowe spotkanie UKH Unia Oświęcim kontra MMKS Podhale Nowy Targ zakończyło się spektakularnym zwycięstwem "Szarotek". Jedenaście celnych strzałów dało naszemu zespołowi kolejny triumf w tym sezonie.

Czytaj więcej

07.03.2021

PLHK: Kary wybiły nas z rytmu

Drugi mecz play off PLHK to dla "Szarotek" starcie z zespołem UKH Białe Jastrzębie. Do meczu doszło w sobotę w Jastrzębiu Zdroju. Drużyna z Jastrzębia okazała się skuteczniejsza, choć zawodniczki MMKS Podhala Nowy Targ także mogą pochwalić się kilkoma udanymi akcjami.

Czytaj więcej

07.03.2021

ŻAK MŁODSZY: Ogromna dawka dramaturgii

W sobotę 6 marca nasi zawodnicy rozegrali ligowe spotkanie z zespołem KTH Krynica Zdrój. Mecz ten przyniósł niesamowicie wyrównaną walkę, która nie była w stanie wyłonić zwycięzcy. Rozwiązanie przyniosły rzuty karne. Dopiero 9 seria zdecydowała o wygranej rywali. Brakło naprawdę niewiele..

Czytaj więcej

Strona 5 z 69‹ poprzednie | ... 3 4 5 6 7 ... | następne ›