Aktualności

04.10.2020

CLJ/MHL: Szopiński - konfrontacja z ekipą, która ma 12 Rosjan w składzie dała ogromny bagaż doświadczenia

Sobotnie spotkanie na lodowisku Bombonierka MOSiR Łódź przyniosła bardzo trudną batalię. Drużyna TME ŁKH Łódź z mocny zapleczem zawodników ze Wschodu, okazała się rywalem nie do przejścia. Mimo zapału jaki reprezentowali zawodnicy Podhala, mecz zakończył się dotkliwym wynikiem 8:2.

Czytaj więcej

03.10.2020

PLHK: Szarotki wygrywają w Katowicach

Dziewczyny MMKS Podhale Nowy Targ w końcu przełamały złą passę i na lodowisku w Janowie, wygrały dzisiaj z drużyną Kojotki Naprzód Janów. Mecz był wyrównany, gra zaciekła, ale ostatecznie zawodniczki Podhala wyszły z tego starcia zwycięsko.

Czytaj więcej

02.10.2020

ŻAK STARSZY: Zagramy w Sanoku

W najbliższą niedzielę 4 października nasz zespół Żaka Starszego MMKS Podhale Nowy Targ rozegra mecz z... Niedźwiadkami Sanok.

Czytaj więcej

01.10.2020

Spotkanie z rodzicami grupy Naborowej MMKS Podhale Nowy Targ

W dniu 24.09.2020 r. odbyło się spotkanie z rodzicami grupy Naborowej z Trenerem Markiem Rączką oraz Dyrektorem Sportowym Jackiem Szopińskim.

Czytaj więcej

01.10.2020

MŁODZIK: Z MKS Cracovią przed własną publicznością

I mamy październik! Sezon rozgrywek hokejowych zaczyna nabierać tempa. Najbliższa sobota 3 października, poza rozgrywkami CLJ/MHL i PLHK, przyniesie także spotkanie kategorii Młodzik. Na własnym lodzie "Szarotkom" przyjdzie się zmierzyć z drużyną MKS Cracovia Kraków.

Czytaj więcej

29.09.2020

CLJ/MHL: Kolejne wyzwania już w ten weekend

Emocje po ostatnim, zwycięskim meczu na własnym lodzie jeszcze nie opadły, a kolejne zmagania już na horyzoncie. W najbliższy weekend przed "Szarotkami" dwa mecze na wyjeździe.

Czytaj więcej

29.09.2020

PLHK: Pora na mecz z Janowem

Za zawodniczkami MMKS Podhale Nowy Targ już dwie potyczki ligowe sezonu 2020/2021. Po meczach z Cracovią i UKH Białe Jastrzębie, pora na mecz trzeci. Tym razem rywalkami "Szarotek" będą Kojotki Naprzód Janów.

Czytaj więcej

28.09.2020

Mamy to! Współpraca z Shemmy Goalie School potwierdzona!

Klub MMKS Podhale Nowy Targ z radością informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 28 września 2020 podpisaliśmy umowę o partnerstwie z Shemmy Goalie School, czyli profesjonalną szkołą bramkarską prowadzoną m.in. przez bramkarza KH Podhale Nowy Targ Przemysława Odrobnego, który uzyskał Certyfikat Wyższej Szkoły Rosyjskiej i byłego zawodnika Podhala, cenionego trenera - Gabriela Samoleja! To wielka szansa na rozwój dla bramkarzy MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

28.09.2020

CLJ/MHL: Dobra gra Szarotek

Kibice hokeja po minionym weekendzie nie powinni mieć powodów do narzekań, a wszystko dlatego, że emocji w rywalizacji CLJ/MHL - nie zabrakło! W Nowym Targu drużyna MMKS Podhale Nowy Targ rozegrała dwa spotkania, z czego jedno w doskonałym stylu padło jej łupem!

Czytaj więcej

27.09.2020

PLHK: Wygrać z tremą

Drugie rozgrywki ligowe PLHK tego sezonu, już za naszymi zawodniczkami. W sobotni wieczór 26 września, "Szarotki" przed własną publicznością zagrały z UKH Białe Jastrzębie. Pomimo wielu oddanych strzałów w stronę bramki rywali, tylko jeden z nich okazał się tym punktowanym. Przeciwniczki okazały się silniejsze i wygrały trzema bramkami.

Czytaj więcej

Strona 5 z 44‹ poprzednie | ... 3 4 5 6 7 ... | następne ›