Aktualności

15.01.2021

ŻAK MŁODSZY: Ponownie podejmiemy KH Dębicę

Najbliższa sobota dla naszych Żaków Młodszych przyniesie ligowy mecz z KH Dębicą.

Czytaj więcej

15.01.2021

CLJ/MHL: Weekend na wyjeździe

Weekend nadchodzi i niesie ze sobą kolejne hokejowe potyczki. Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ kategorii CLJ/MHL mają przed sobą do rozegrania dwa spotkania. Oba wyjazdowe.

Czytaj więcej

15.01.2021

ŻAK STARSZY: Cracovia rozbita!

Czwartek 14 stycznia okazał się pomyślny dla zawodników MMKS Podhale Nowy Targ, którzy na wyjeździe rozegrali ligowe starcie z MKS Cracovią. "Szarotki" wywalczyły pewne zwycięstwo oddając przy tym pięć trafień w bramkę rywali!

Czytaj więcej

14.01.2021

ŻAK STARSZY: Kolejne mecze przed nami

Dziś przed naszymi Żakami Starszymi mecz wyjazdowy z Krakowem (godzina 15:00). Nie będzie to jednak koniec hokejowych zmagań dla "Szarotek" w tym tygodniu. Kolejne pojedynki już w weekend!

Czytaj więcej

13.01.2021

MŁODZIK: Krótka przerwa i... kierunek Kraków

"Szarotki" z Młodzika zdecydowanie mogą mówić o intensywnym powrocie do hokejowych zmagań po przerwie świąteczno-noworocznej. W niedzielę nasz zespół zagrał z Niedźwiadkami Sanok, obecnie krzyżuje kije na turnieju Ligi Karpackiej w Sanoku, a w najbliższą sobotę 16 stycznia drużyna obierze kierunek - Kraków.

Czytaj więcej

13.01.2021

ŻAK STARSZY: Już jutro gra w Krakowie

Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ, którzy w niedzielę 10 stycznia rozegrali piękny mecz z KH Dębicą (wygrana 11:1), stoją przed kolejnym wyzwaniem. W czwartek 14 stycznia ruszą do Krakowa, gdzie zagrają z MKS Cracovią.

Czytaj więcej

12.01.2021

MŁODZIK: Trudna batalia z Niedźwiadkami. Teraz Liga Karpacka

Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ są już po ligowym spotkaniu z zespołem UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok. Rozgrywane w Arenie Sanok spotkanie przyniosło dwie bardzo zacięte i wyrównane tercje, ale wszystko tak naprawdę rozstrzygnęło się w tercji trzeciej, która została zdominowana przez rywali.

Czytaj więcej

11.01.2021

PLHK: Gdyby nie szarża rywalek w tercji trzeciej...

W niedzielę 10 stycznia zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ rozegrały zaległe spotkanie z drużyną KC Cracovia 1906. Była determinacja, dobra gra, ale niewykorzystane sytuacji się zemściły.

Czytaj więcej

11.01.2021

CLJ/MHL: Zabrakło szczęścia

Po zaciętym i zwycięskim spotkaniu z Sokołami z Torunia, do którego doszło w sobotę 10 stycznia, reprezentacja MMKS Podhale Nowy Targ stoczyła w Toruniu jeszcze jeden mecz. Mowa o niedzielnym starciu z zespołem SMS. Tym razem "Szarotki" musiały przyjąć porażkę.

Czytaj więcej

10.01.2021

MŁODZIK: Kierunek Sanok. Najpierw mecz ligowy, a później...

Przed zawodnikami MMKS Podhale Nowy Targ z grupy Młodzika intensywne dni na lodzie. Nietypowo, bo po weekendzie - w poniedziałek 11 stycznia 2021 - nasi gracze w Sanoku rozegrają ligowy mecz z UKS Niedźwiadkami MOSiR Sanok.

Czytaj więcej

Strona 2 z 55‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›