Aktualności

08.05.2020

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: LAVARD

Miniony sezon hokejowy 2019/2020 przez wszystkie zawirowania z COVID-19 z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Zanim jednak przystąpiliśmy do rozgrywek w tym sezonie, to wiedzieliśmy, że jest z nami na pokładzie... firma LAVARD, wchodząca w grono partnerów MMKS Podhale Nowy Targ. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam ją nieco bliżej.

Czytaj więcej

07.05.2020

Oświadczenie Klubu MMKS Podhale Nowy Targ w odniesieniu do publikacji podhaleregion.pl

W odniesieniu do artykułu Macieja Zubka pt. „Ceniony szkoleniowiec poszedł w odstawkę” Klub zaprzecza jakoby Trener Rafał Sroka „poszedł w odstawkę”.

Czytaj więcej

05.05.2020

Treningi bramkarskie z Gabrielem Samolejem

Po bardzo długim przestoju w treningach spowodowanym przez sytuację związaną z epidemią COVID-19, małymi krokami świat zaczyna wracać na dawne tory. Informujemy zatem o możliwości wzięcia udziału w prywatnym treningu bramkarskim organizowanym przez trenera Gabriela Samoleja.

Czytaj więcej

30.04.2020

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: MPEC NOWY TARG

Dzisiaj czwartek, a więc pora na kolejną prezentację z cyklu Partnerzy MMKS Podhale Nowy Targ, w którym przedstawiamy przedsiębiorstwa wspierające nas w minionym sezonie 2019/2020. Przed Wami… MPEC Nowy Targ, czyli Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej!

Czytaj więcej

27.04.2020

ĆWICZENIA: po długiej przerwie, wracamy do formy!

Pora zacząć poważnie myśleć o przyszłości i rozpocząć powrót do formy. Co prawda póki co jeszcze "na własną rękę" w domu, ale wierzymy, że już niebawem perspektywa wspólnych treningów stanie się naprawdę bliska. Na dobry start wraz z trenerami MMKS Podhale Nowy Targ przygotowaliśmy dla Was plan ćwiczeń ułatwiających powrót do formy.

Czytaj więcej

23.04.2020

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA

Kontynuując nasz cykl Partnerzy MMKS Podhale Nowy Targ, w którym prezentujemy partnerów, którzy wspierali nas w sezonie 2019/2020, chcielibyśmy dzisiaj przedstawić Wam lepiej topowy kompleks narciarski na Podhalu, czyli... oczywiście Kotelnicę Białczańską!

Czytaj więcej

22.04.2020

Legutko Nowy Targ przekazuje sprzęt dla MMKS Podhale Nowy Targ

Pan Grzegorz, będący właścicielem firmy Legutko Nowy Targ (okna/parapety/rynny/dachy/ogrodzenia/tarasy) wsparł dzisiaj nasz klub sprzętem hokejowym dla młodzieży MMKS Podhale Nowy Targ. Do magazynu naszego klubu trafiły więc m.in. dwie pary łyżew, kaski oraz odzież ochronna. Gdy cała ta sytuacja z koronawirusem minie, sprzęt będzie mógł służyć naszym hokeistom.

Czytaj więcej

17.04.2020

Kupując maseczkę w MMKS Podhale Nowy Targ - WSPIERASZ KLUB!

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Nowego Targu, a także o funkcjonowanie naszego klubu, otrzymaliśmy od naszego partnera aż 1500 sztuk maseczek ochronnych, ze sprzedaży których cały dochód zostanie przekazany na funkcjonowanie naszego klubu MMKS Podhale Nowy Targ! Kupując więc obowiązkową obecnie maseczkę ochronną zyskujesz nie tylko potrzebną maseczkę, ale także wspierasz "Podhale"!

Czytaj więcej

16.04.2020

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: FIRMA SAS

Sezon 2019/2020 zakończył się dość nietypowo i przedwcześnie. Ta nowa rzeczywistość nie zniechęca nas działania i głęboko wierzymy, że gdy to wszystko minie, pełni motywacji będziemy mogli powrócić do naszego hokejowego świata. Zanim to jednak nastąpi, chcielibyśmy nieco podsumować to, co wydarzyło się w minionym sezonie i podziękować tym, którzy byli z nami. Otwieramy więc cykl „Partnerzy MMKS Podhale Nowy Targ”, w którym przedstawimy ich Wam bliżej.

Czytaj więcej

15.04.2020

#ZostańWdomu, ale... ćwicz!

​Czas kwarantanny to czas próby dla każdego zawodnika. Jeśli teraz to czytasz siedząc i siedzisz tak przez połowę dnia przed komputerem, TV czy smartfonem, to czas najwyższy to zmienić!

Czytaj więcej

Strona 2 z 31‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›