Aktualności

26.11.2019

MHL: Wymagający maraton za Szarotkami

Ostatni weekend przejdzie do historii bez wątpienia jako jeden z najbardziej męczących dla naszych zawodników w tym sezonie. Dla „Szarotek” rozpoczął się on już bowiem w piątek od spotkania z ŁKH Łódź a zakończył dopiero w poniedziałek meczem z SMS Toruń. W sobotę natomiast walka toczyła się z Sokołami Toruń, zaś w niedzielę ze Stoczniowcem. To były cztery dni naprawdę intensywnej gry.

Czytaj więcej

25.11.2019

Garbryś Wsół: w małym ciele, wielki duch, czyli rosnący talent MMKS

Czasami zdarza się, że już na bardzo wczesnym etapie sportowej kariery dany zawodnik wykazuje ponadprzeciętne umiejętności, co przejawia się zarówno jego podejściem do kwestii treningów, jak i samą grą. Jeśli do tego spostrzeżenia na temat wybitności danego zawodnika zaczyna wymieniać między sobą coraz więcej osób, to wyraźny znak, że mamy do czynienia z diamentem, który czeka na oszlifowanie. Jednym z takich diamentów MMKS Podhale Nowy Targ jest bez wątpienia Gabryś Wsół, zawodnik grupy Nabór, który już niejednokrotnie zachwycił swoim stylem i umiejętnością dynamicznej gry trenerów, rodziców i z pewnością rywali z innych drużyn.

Czytaj więcej

24.11.2019

PLHK: Dobre spotkanie z Kojotkami, ale...

Kolejny mecz za zawodniczkami Podhala, kolejny dobry mecz, ale kolejny na tarczy. Dziewczyny wracają z Janowa bez punktów, choć dobrych akcji w ich wykonaniu nie brakowało!

Czytaj więcej

22.11.2019

Unihokeiści ze złotem w zawodach powiatowych!

Uniokeiści Żaka Starszego, reprezentujący szkołę SP 11, pokazali klasę podczas ostatnich szkolnych zawodów powiatowych w kategorii chłopców urodzonych w latach 2007-2009. W rozgrywkach wzięły udział 4 zespoły z 4 szkół. Podczas nich każda drużyna zagrała z każdą, jednak zwycięską okazała się ta ze szkoły SP 11, czyli skład MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

21.11.2019

Podsumowanie 2 rundy Turnieju Karpackiego U16 w Novoyavorivsku

Za naszą drużyną pełen intensywnych spotkań wyjazd do Novoyavorivska na drugą rundę w ramach Turnieju Ligi Karpackiej U16. Trzy dni rywalizacji, dwa mecze dziennie - tak wyglądał ostatni wyjazd na Ukrainę.

Czytaj więcej

21.11.2019

Wspieramy młode talenty. Inicjatywa Zawodnik Miesiąca

Z przyjemnością ogłaszamy, że od 1 grudnia 2019 w naszym klubie MMKS Podhale Nowy w poszczególnych grupach zostanie przyznawany tytuł Zawodnika Miesiąca. Komu? Otóż zawodnikowi, który zdaniem trenerów w danym miesiącu wykonał największą pracę i zasługuje na wyróżnienie. Co jeszcze oznacza to dla takiego zawodnika i jakie niesie ze sobą korzyści? Zachęcamy do lektury!

Czytaj więcej

19.11.2019

Nadchodzi Turniej Eliminacyjny Juniora Młodszego

Już za 10 dni, czyli dokładnie 29 listopada na nowotarskim lodowisku wystartuje 3-dniowy Turniej Eliminacyjny Juniora Młodszego! Będzie się działo!

Czytaj więcej

18.11.2019

ŻAK STARSZY: Festiwal bramek w Oświęcimiu

Podczas ostatniego meczu Żaka Starszego w Oświęcimiu w ramach w meczu "Szarotek" z UKH Unią Oświęcim padło w sumie aż 16 bramek. 7 z nich zarezerwowali dla siebie hokeiści z Podhala.

Czytaj więcej

18.11.2019

MHL: Równa walka z Tychami, trudny mecz z Jastrzębiem

Drużyna MMKS Podhale Nowy Targ ma za sobą kolejne dwa mecze w lidze MHL. Nie było łatwo, ale nasi dzielnie stawili opór w trakcie spotkania z MOSM Tychy oraz stworzyli dobre akcje w meczu z Jastrzębiem.

Czytaj więcej

18.11.2019

ŻAK MŁODSZY: Szarotki niepokonane podczas Turnieju w Sanoku

O dobrym weekendzie bez wątpienia może mówić nasza drużyna Żaka Młodszego, która w niedzielę 17 listopada wzięła udział w Turnieju Hokejowym w Sanoku. W trakcie 3 spotkań, "Szarotki" triumfowały trzykrotnie!

Czytaj więcej

Strona 2 z 19‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›