Aktualności

19.01.2020

PLHK: Bolesna 56 minuta

Mecz z Kojotkami trzymał w napięciu przez prawie 60 minut. Prawie ponieważ aż do 56 minuty utrzymywał się wynik 0;0. Niestety końcówki spotkań prześladują "Szarotki". Ostatnie minuty powodują rozluźnienie bądź stresują zawodniczki. Podczas meczu z drużyną z Janowa gol wpadł po błędzie w obronie. Trener próbował wyrównać ściągając bramkarza i wysyłając szóstkę do ataku. Sytuacje były, ale brakło szczęścia.

Czytaj więcej

17.01.2020

Zajęcia Jogi z Pavlem Korolevem w każdy poniedziałek o 19:45

Trener MMKS Podhale Nowy Targ, Pavel Korolev, który kilka tygodni temu powrócił z Indii z kolejnego szkolenia Jogi, wraz z zarządem klubu zaprasza na JOGĘ! Zajęcia będą się odbywały w każdy poniedziałek o godzinie 19:45 w sali gimnastycznej przy Miejskiej Hali Lodowej (II piętro). W Nowym Targu. Zajęcia mają charakter otwarty – dedykowane są zawodnikom, jak i wszystkim osobom zainteresowanym.

Czytaj więcej

16.01.2020

Zapraszamy na prelekcję z Grzegorzem Brejtą: trening, diagnostyka, żywienie

Zarząd klubu MMKS Podhale Nowy Targ ma przyjemność zaprosić wszystkich rodziców naszych zawodników na prelekcję poświęconą istotnym zagadnieniom dotyczącym treningów, w tym m.in. diagnostyki w szkoleniu dzieci i młodzieży. Spotkanie poprowadzi trener MMKS Podhale Nowy Targ - Grzegorz Brejta, który poruszy także temat prawidłowego żywienia, które odgrywa niebagatelną rolę w życiu sportowca. Serdecznie więc zapraszamy na to obfitujące w dużą porcję cennych informacji spotkanie. Odbędzie się we wtorek 21.01.2020 o godzinie 18:00 w Sali Obrad Urzędu Miasta.

Czytaj więcej

16.01.2020

MŁODZIK: Przedłużone emocje w meczu z UKH Unią Oświęcim

Nasi zawodnicy dostarczyli nam wczoraj (15.01.2020) sporą dawkę emocji podczas meczu z UKH Unią Oświęcim, który odbył się w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Choć samo spotkanie rozpoczęło się pozytywnie dla naszych, tak w kolejnych tercjach zaczęło być nerwowo. Ostatecznie wygraliśmy 3:2 po dogrywce.

Czytaj więcej

15.01.2020

LIGA KARPACKA: Kolejne zmagania za pasem! Zagramy w Nowym Targu.

Wielkimi krokami zbliża się 3 runda Dywizji Orłów (grupa niebieska) w ramach Ligi Karpackiej. Tym razem gospodarzami imprezy będzie nasz klub, tak więc liczymy na Waszą obecność na trybunach! Rozgrywki odbędą się w dniach 14-16 lutego 2020.

Czytaj więcej

15.01.2020

ŻAK MŁODSZY: Jedziemy na turniej!

W najbliższą niedzielę 19.01.2020 nasza drużyna Żaka Młodszego zawalczy w turnieju hokejowym w Krynicy Zdroju. W wydarzeniu udział wezmą 4 drużyny. Dla naszych wychowanków będzie to więc świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności.

Czytaj więcej

13.01.2020

Nowa forma treningów indywidualnych z trenerami Brejtą i Korolevem

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zajęciami indywidualnymi chcielibyśmy poinformować o nowej, dodatkowej formie treningów w MMKS Podhale Nowy Targ. Od 13 stycznia 2020 w naszym klubie można zapisywać się na zajęcia personalne prowadzone przez trenerów Pavla Koroleva i Grzegorza Brejtę, które będą odbywały się co poniedziałek. W trakcie tych zajęć odbywających się w niewielkich grupach, największy nacisk będzie przykładany na wszystko to, nad czym podczas treningów zespołowych w dużej grupie nie da w takim stopniu pracować. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem tej nowej formy odpłatnych zajęć.

Czytaj więcej

13.01.2020

ŻAK STARSZY: Niezwykle zacięty mecz z MKS Cracovia Kraków

Niedzielny (12.01) mecz nasi Żacy Starsi z pewnością zapamiętają jako jeden z najbardziej zaciętych, podczas którego do samego końca niczego nie można było być pewnym. Trzy regulaminowe tercje przyniosły remis, a następnie dogrywkę. Ta jednak nie rozstrzygnęła, komu należy się zwycięstwo. O tym miały zdecydować karne. Ostatecznie triumf wywalczyły "Szarotki"!

Czytaj więcej

12.01.2020

PLHK: Zadecydowała jedna bramka

Kolejne starcie w ramach ligi PLHK za naszymi zawodniczkami. Rozegrane w Krakowie spotkanie z KS Cracovią dawało duże nadzieje na zwycięstwo, ale ostatecznie bramkę ustalającą wynik zdobyły rywalki. Trener zespołu jest zadowolony z postawy "Szarotek" na lodowisku.

Czytaj więcej

12.01.2020

MŁODZIK: Taki jest sport. Czasami wyniki bywają bolesne

Nasza drużyna, która zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Młodzik MOZHL, niestety nie zdołała odeprzeć szarży Niedźwiadków Sanok podczas ich pierwszego, ligowego meczu w roku 2020, który odbył się w sobotę 11 stycznia w Sanoku.

Czytaj więcej

Strona 2 z 23‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›