Aktualności

29.09.2020

CLJ/MHL: Kolejne wyzwania już w ten weekend

Emocje po ostatnim, zwycięskim meczu na własnym lodzie jeszcze nie opadły, a kolejne zmagania już na horyzoncie. W najbliższy weekend przed "Szarotkami" dwa mecze na wyjeździe.

Czytaj więcej

29.09.2020

PLHK: Pora na mecz z Janowem

Za zawodniczkami MMKS Podhale Nowy Targ już dwie potyczki ligowe sezonu 2020/2021. Po meczach z Cracovią i UKH Białe Jastrzębie, pora na mecz trzeci. Tym razem rywalkami "Szarotek" będą Kojotki Naprzód Janów.

Czytaj więcej

28.09.2020

Mamy to! Współpraca z Shemmy Goalie School potwierdzona!

Klub MMKS Podhale Nowy Targ z radością informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 28 września 2020 podpisaliśmy umowę o partnerstwie z Shemmy Goalie School, czyli profesjonalną szkołą bramkarską prowadzoną m.in. przez bramkarza KH Podhale Nowy Targ Przemysława Odrobnego, który uzyskał Certyfikat Wyższej Szkoły Rosyjskiej i byłego zawodnika Podhala, cenionego trenera - Gabriela Samoleja! To wielka szansa na rozwój dla bramkarzy MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

28.09.2020

CLJ/MHL: Dobra gra Szarotek

Kibice hokeja po minionym weekendzie nie powinni mieć powodów do narzekań, a wszystko dlatego, że emocji w rywalizacji CLJ/MHL - nie zabrakło! W Nowym Targu drużyna MMKS Podhale Nowy Targ rozegrała dwa spotkania, z czego jedno w doskonałym stylu padło jej łupem!

Czytaj więcej

27.09.2020

PLHK: Wygrać z tremą

Drugie rozgrywki ligowe PLHK tego sezonu, już za naszymi zawodniczkami. W sobotni wieczór 26 września, "Szarotki" przed własną publicznością zagrały z UKH Białe Jastrzębie. Pomimo wielu oddanych strzałów w stronę bramki rywali, tylko jeden z nich okazał się tym punktowanym. Przeciwniczki okazały się silniejsze i wygrały trzema bramkami.

Czytaj więcej

26.09.2020

Hokejowy weekend z Żakiem Starszym

Weekend 26-27 września przynosi nam nie tylko rozgrywki na szczeblu CLJ/MHL, ale także w kategorii Żak Starszy. Nasi zawodnicy z tej grupy, na własnym lodzie podejmą rywali z dwóch klubów, a także stoczą pojedynki między sobą. Wszystko to w ramach turnieju Żaka Starszego w nowotarskiej Miejskiej Hali Lodowej.

Czytaj więcej

24.09.2020

CLJ/MHL: Koniec przerwy, wracamy do gry

Po niespełna dwutygodniowej przerwie od potyczek ligowych, już w najbliższy weekend do gry powrócą "Szarotki" CLJ/MHL.

Czytaj więcej

23.09.2020

Hokejowa batalia PLHK już w tę sobotę w Nowym Targu

Przed zawodniczkami MMKS Podhale Nowy Targ drugie wyzwanie w lidze PLHK w sezonie 2020/2021. Po ostatnim, emocjonującym meczu z KS Cracovią, zawodniczki Podhala zmierzą się z zespołem UKH Białe Jastrzębie.

Czytaj więcej

22.09.2020

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: FIRMA TECHSUP

Z przyjemnością przedstawiamy firmę TECHSUP, która w ostatnim czasie wsparła nasz klub MMKS Podhale Nowy Targ!

Czytaj więcej

21.09.2020

PLHK: Dziewczyny rozpoczęły zmagania w lidze

Kobieca reprezentacja MMKS Podhale Nowy Targ w minioną niedzielę w Krakowie rozpoczęła zmagania ligowe PLHK. Po wyrównanej walce z KS Cracovią mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy.

Czytaj więcej

Strona 1 z 39‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›