Aktualności

23.02.2020

ŻAK MŁODSZY: Nasi kapitalnie podczas turnieju w Oświęcimiu! Nie dali szans rywalom!

Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ zaliczyli fantastyczny występ podczas turnieju w Oświęcimiu! "Szarotki" okazały się niepokonane i na trzy rozegrane mecze, w aż trzech triumfowały!

Czytaj więcej

23.02.2020

PLHK: Dwie bramki nie wystarczyły

Kolejne starcie sezonu "Szarotek" z Kojotkami Janów przeszło do historii. Zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ bardzo dobrze rozpoczęły rywalizację, ale niestety w drugiej połowie gry większą skutecznością wykazały się zawodniczki z Janowa. Mecz zakończył się wynikiem 2:4.

Czytaj więcej

21.02.2020

Nabór MMKS Podhale Nowy Targ rośnie w siłę! Czekamy na 90 zawodnika!

Mamy przyjemność poinformować, że szeregi naszej grupy naborowej, już dawno nie były tak liczne! W chwili obecnej grupa czeka na... 90 zawodnika! Kto nim będzie? Być może jego nazwisko poznamy już w poniedziałek!

Czytaj więcej

19.02.2020

Odpowiedź na artykuł podhaleregion.pl

W odpowiedzi na artykuł pt. „Rodzice hokeistów MMKS Podhale mają dosyć samowolki prezesa i zdesperowani proszą o interwencje władze miasta!” autorstwa Macieja Zubka, który ukazał się na portalu podhaleregion.pl w dniu 14.02.2020 – oświadczam, że tekst jest pełen nieprawdziwych informacji. Nie chcąc wchodzić w obszerną polemikę, odniosę się do najistotniejszych kwestii wymagających koniecznego sprostowania i wyjaśnienia.

Czytaj więcej

18.02.2020

Wesprzyjmy dopingiem KH Podhale Nowy Targ!

Już w najbliższy weekend 1 runda fazy Play Off w lidze PHL! Zawodnicy klubu KH Podhale Nowy Targ na własnym lodzie podejmą drużynę z Katowic, czyli jednego z najbardziej wymagających przeciwników. Głośne wsparcie z trybun będzie więc bardzo potrzebne!

Czytaj więcej

17.02.2020

CLJ: Szczęście nie dla naszych podczas II turnieju eliminacyjnego do MP

Drugie starcie w eliminacjach Mistrzostw Polski Juniorów nie ułożyło się po myśli podopiecznych Ryszarda Kaczmarczyka. Po świetnym turnieju I, w tym drugim, który odbył się w miniony weekend w Sanoku, "Szarotki" poniosły trzy przegrane.

Czytaj więcej

17.02.2020

ŻAK MŁODSZY: Kapitalne Szarotki

W sobotę 15 lutego w Krakowie rozegrany został turniej ligowy Żaka Młodszego. Nasi zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ stoczyli dwa spotkania i... oba podsumowali zwycięstwem w najlepszym stylu!

Czytaj więcej

17.02.2020

LIGA KARPACKA: Trzecia runda w Dywizji Orłów za nami

Za nami pełen emocji weekend z dokładnie 21 rozegranymi meczami na tafli Miejskiej Hali Lodowej w ramach 3 rundy Ligi Karpackiej (Dywizja Orłów, Grupa Niebieska). "Szarotki" do walki stawały sześciokrotnie. I choć nie było łatwo, to nasi w walkę z silniejszymi rywalami włożyli ogrom serca. Bilans zmagań to 5 przegranych i jedno zwycięstwo.

Czytaj więcej

14.02.2020

KOMUNIKAT

W odpowiedzi na przedstawiający w bardzo złym świetle klub MMKS Podhale i fałszujący rzeczywisty stan rzeczy artykuł, który ukazał się 13 lutego 2020 r. na łamach portalu podhaleregion.pl...

Czytaj więcej

13.02.2020

NABÓR: Turniej Minihokeja w Oświęcimiu! Jedziemy!

Nasze najmłodsze "Szarotki", które są obecnie w fazie przygotowań do turnieju Czerkawski Cup 2020 na Zimowym Narodowym, w najbliższą sobotę 15 lutego 2020, będą miały okazję do sprawdzenia się przed tym najważniejszym turniejem sezonu. Zespół czeka bowiem wyjazd na Turniej Minihokeja, który zostanie rozegrany w Oświęcimiu.

Czytaj więcej

Strona 6 z 31‹ poprzednie | ... 4 5 6 7 8 ... | następne ›