Aktualności

27.04.2020

ĆWICZENIA: po długiej przerwie, wracamy do formy!

Pora zacząć poważnie myśleć o przyszłości i rozpocząć powrót do formy. Co prawda póki co jeszcze "na własną rękę" w domu, ale wierzymy, że już niebawem perspektywa wspólnych treningów stanie się naprawdę bliska. Na dobry start wraz z trenerami MMKS Podhale Nowy Targ przygotowaliśmy dla Was plan ćwiczeń ułatwiających powrót do formy.

Czytaj więcej

23.04.2020

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA

Kontynuując nasz cykl Partnerzy MMKS Podhale Nowy Targ, w którym prezentujemy partnerów, którzy wspierali nas w sezonie 2019/2020, chcielibyśmy dzisiaj przedstawić Wam lepiej topowy kompleks narciarski na Podhalu, czyli... oczywiście Kotelnicę Białczańską!

Czytaj więcej

22.04.2020

Legutko Nowy Targ przekazuje sprzęt dla MMKS Podhale Nowy Targ

Pan Grzegorz, będący właścicielem firmy Legutko Nowy Targ (okna/parapety/rynny/dachy/ogrodzenia/tarasy) wsparł dzisiaj nasz klub sprzętem hokejowym dla młodzieży MMKS Podhale Nowy Targ. Do magazynu naszego klubu trafiły więc m.in. dwie pary łyżew, kaski oraz odzież ochronna. Gdy cała ta sytuacja z koronawirusem minie, sprzęt będzie mógł służyć naszym hokeistom.

Czytaj więcej

17.04.2020

Kupując maseczkę w MMKS Podhale Nowy Targ - WSPIERASZ KLUB!

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Nowego Targu, a także o funkcjonowanie naszego klubu, otrzymaliśmy od naszego partnera aż 1500 sztuk maseczek ochronnych, ze sprzedaży których cały dochód zostanie przekazany na funkcjonowanie naszego klubu MMKS Podhale Nowy Targ! Kupując więc obowiązkową obecnie maseczkę ochronną zyskujesz nie tylko potrzebną maseczkę, ale także wspierasz "Podhale"!

Czytaj więcej

16.04.2020

PARTNERZY MMKS PODHALE NOWY TARG: FIRMA SAS

Sezon 2019/2020 zakończył się dość nietypowo i przedwcześnie. Ta nowa rzeczywistość nie zniechęca nas działania i głęboko wierzymy, że gdy to wszystko minie, pełni motywacji będziemy mogli powrócić do naszego hokejowego świata. Zanim to jednak nastąpi, chcielibyśmy nieco podsumować to, co wydarzyło się w minionym sezonie i podziękować tym, którzy byli z nami. Otwieramy więc cykl „Partnerzy MMKS Podhale Nowy Targ”, w którym przedstawimy ich Wam bliżej.

Czytaj więcej

15.04.2020

#ZostańWdomu, ale... ćwicz!

​Czas kwarantanny to czas próby dla każdego zawodnika. Jeśli teraz to czytasz siedząc i siedzisz tak przez połowę dnia przed komputerem, TV czy smartfonem, to czas najwyższy to zmienić!

Czytaj więcej

10.04.2020

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji nadchodzących się Świąt Wielkanocnych, składamy zawodnikom, rodzicom, pracownikom oraz wszystkim osobom i firmom wspierającym nasz klub - najserdeczniejsze życzenia!

Czytaj więcej

07.04.2020

Komunikat Zarządu MMKS Podhale Nowy Targ

W odpowiedzi na pismo z 25 marca 2020, wyjaśniam uprzejmie, że Zarząd Klubu ma obowiązek dbać o regularne opłacanie składek przez członków Stowarzyszenia.

Czytaj więcej

28.03.2020

#ZostańWdomu

Ważny przekaz i zarazem prośba od ludzi Podhala!

Czytaj więcej

19.03.2020

Ćwiczymy w domu! Poradnik video od trenerów MMKS Podhale Nowy Targ

Obecna sytuacja w Polsce związana z koronawirusem niestety w sposób brutalny przerwała rozgrywki hokejowe oraz treningi w klubie. Sytuacja jest trudna, ale musimy to przetrwać i być dobrej myśli. Teraz najważniejsze jest, aby ograniczyć liczbę wyjść z domu i cierpliwie przeczekać ten wymagający okres. Warto jednak w miarę możliwości dbać o swoją kondycję i wygospodarować każdego dnia trochę czasu na trening.

Czytaj więcej

Strona 6 z 35‹ poprzednie | ... 4 5 6 7 8 ... | następne ›