Aktualności

14.10.2019

PLHK: Dobra walka, ale brak szczęścia w Krakowie

W sobotę 12 października o godzinie 20:30 na lodowisku przy Siedleckiego w Krakowie nasze dziewczyny rozegrały kolejny mecz sezonu PLHK. Mecz zakończył się wygraną Cracovii w stosunku 6:0.

Czytaj więcej

10.10.2019

Komunikat dotyczący wejść na mecze hokejowe

Klub Hokejowy Podhale Nowy Targ Spółka Akcyjna informuje, że w związku z incydentem jaki miał miejsce w Jastrzębiu Zdroju i nałożonym przez to nakazem przez Polski Związek Hokeja na Lodzie, ochrona, która zabezpiecza mecze hokejowe na nowotarskim lodowisku będzie bezwzględnie przestrzegać nałożonych przepisów i będzie sprawdzać dokumenty tożsamości osób wchodzących na Miejską Hale Lodową.

Czytaj więcej

07.10.2019

Turniej Be The BEST Minicup na Słowacji dla Podhala!

Nasza drużyna dosłownie zatrzęsła turniejem Be The BEST Minicup na Słowacji! Dokładnie tak, zatrzęsła, bo w końcu jak inaczej określić sytuację, w której drużyna na 10 starć odnosi aż... 9 zwycięstw i raz remisuje! Ze Słowacji "Szarotki" U-10 wróciły więc w wyborowych nastrojach!

Czytaj więcej

07.10.2019

ŻAK STARSZY: Polegliśmy w Sanoku

Sobotnie (5.10) spotkanie w ramach 4 kolejki z drużyną UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok to zimny prysznic dla naszych Żaków Starszych. Po 3 naprawdę dobrych spotkaniach sezonu, z czego 2 zakończyły się zwycięstwem z duża przewagą, przyszła pora na porażkę.

Czytaj więcej

07.10.2019

MŁODZIK: Bilans weekendu - 1 zwycięstwo, 1 porażka

Sobota 5 października z pewnością zostanie zapamiętana przez naszych Młodzików jako dobry dzień. Podczas spotkania na własnym lodziez z drużyną UKH Unia Oświęcim "Szarotki" nie dały żadnych szans rywalom i wynik spotkania ustaliły na 6:0. Dzień później, podczas spotkania w Sanoku z drużyną Niedźwiadki Sanok, nasi chłopcy musieli uznać wyższość rywali. Taki jest hokej!

Czytaj więcej

07.10.2019

PLHK: 4:1 dla "Szarotek"

Podczas ostatniego starcia w lidze PLHK (5.10.2019) nasze "Szarotki" skrzyżowały kije z drużyną UKH Białe Jastrzębie. Mecz przebiegł spokojnie. Nasze dziewczyny pokazały ogromnego ducha walki, choć nie wystrzegły się błędów. Ostatecznie z tego pojedynku to zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ wyszły obronną ręką i wygrały w stosunku 4:1.

Czytaj więcej

07.10.2019

MHL: Nasi dojrzewają. Stabilne spotkanie z Cracovią

O tym, że nie jest łatwo stanowić najmłodszą drużynę pod względem średniej wieku w lidze, nasza reprezentacja MHL zdołała się już przekonać. Chłopcy muszą stawić czoła mężczyznom, ale gorycz pierwszych spotkań sezonu, które przyniosły srogie porażki, zaczyna owocować. Nasi chłopcy dojrzewają w grze, hartują się, co z meczu na mecz objawia się coraz solidniejszą grą oraz bardziej wyrównanym wynikiem końcowym.

Czytaj więcej

03.10.2019

Funkcjonariusze Policji ds. nieletnich z wizytą edukacyjną w naszym klubie

Niewinny papieros, napoje energetyczne, alkohol, marihuana - wszystko to może sprowadzić młodą osobę na złą drogę. Stąd tak ważna jest wczesna profilaktyka i utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. To sposób na zapobieganie i jednocześnie kontrolowanie czynników ryzyka narkomanii wśród młodzieży.

Czytaj więcej

03.10.2019

Odszedł Milan Skokan

Z ogromnym smutkiem i żalem informujemy, że w wieku 77 lat odszedł Milan Skokan. Słowak w czasie swojej sportowej kariery związany był z drużyną z Popradu. Po zakończeniu gry został trenerem, który prowadził m.in. drużynę Podhala.

Czytaj więcej

02.10.2019

Zagramy w Be The BEST Minicup 2019!

To będzie emocjonujący weekend, a wszystko za sprawą rozgrywanego na Słowacji turnieju Be The BEST Minicup! Wraz z naszą grupą minihokejową jesteśmy gotowi do wyzwania i podczas trzydniowego wyjazdu na Słowację damy z siebie wszystko! Co więcej, nie tylko w zmaganiach hokejowych!

Czytaj więcej

Strona 6 z 19‹ poprzednie | ... 4 5 6 7 8 ... | następne ›