Aktualności

02.12.2019

JUNIOR MŁODSZY: Pierwszy turniej eliminacyjny za nami

W miniony weekend w Nowym Targu mieliśmy przyjemność gościć drużyny ligi Juniora Młodszego z Oświęcimia, Krakowa i Sanoka, które wraz z MMKS Podhale Nowy Targ skrzyżowały kije w ramach Turnieju Eliminacyjnego do Mistrzostw Polski. W trakcie 3 dni Szarotki rozegrały trzy świetne spotkania, z czego aż dwukrotnie dominowały nad rywalami.

Czytaj więcej

01.12.2019

ŻAK STARSZY: Genialne Szarotki!

30 listopada nasi zawodnicy MMKS PODHALE NOWY TARG rozegrali mecz 11 kolejki w lidze Żaka Starszego MOZHL. Rywalami naszych była reprezentacja UKS KTH Krynica Zdrój, która w tym spotkaniu musiała uznać wyższość zawodników Podhala. Po zaciętej grze mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla MMKS!

Czytaj więcej

01.12.2019

PLHK: Trzy bramki, jedna dla nas.

Ostatnie spotkanie w lidze Kobiet, Szarotki rozegrały z drużyną UKH Białe Jastrzębie. Mecz był już trzecim w tym sezonie, kiedy te drużyny skrzyżowały ze sobą kije. Po ostatniej przegranej 4:3, nasze zawodniczki miały ogromny apetyt, by się odegrać, jednak mimo wielkiego wysiłku i starań, jedna bramka ponownie przesądziła o zwycięstwie rywalek.

Czytaj więcej

29.11.2019

Niepokonani w unihokeju!

Doskonała passa naszych Żaków Starszych, którzy w rozgrywkach szkolnych w unihokeju reprezentują Szkołę Podstawową nr 11 w Nowym Targu - trwa! Podczas wojewódzkiego półfinału potwierdzili, że zaliczają się do grona najlepszych w Małopolsce i wygrali turniej... bez straty bramki!

Czytaj więcej

26.11.2019

NABÓR: Kolejny turniej za małymi "Szarotkami"

W sobotę 23 listopada w Krynicy odbył się turniej minihokeja dla małych hokeistów z rocznika 2010 i młodszych oraz oraz 2012 i młodszych. Nasze grupy naborowe prowadził trener Kacper Duda wraz z kierownikiem Marcinem Kowalskim.

Czytaj więcej

26.11.2019

MHL: Wymagający maraton za Szarotkami

Ostatni weekend przejdzie do historii bez wątpienia jako jeden z najbardziej męczących dla naszych zawodników w tym sezonie. Dla „Szarotek” rozpoczął się on już bowiem w piątek od spotkania z ŁKH Łódź a zakończył dopiero w poniedziałek meczem z SMS Toruń. W sobotę natomiast walka toczyła się z Sokołami Toruń, zaś w niedzielę ze Stoczniowcem. To były cztery dni naprawdę intensywnej gry.

Czytaj więcej

25.11.2019

Garbryś Wsół: w małym ciele, wielki duch, czyli rosnący talent MMKS

Czasami zdarza się, że już na bardzo wczesnym etapie sportowej kariery dany zawodnik wykazuje ponadprzeciętne umiejętności, co przejawia się zarówno jego podejściem do kwestii treningów, jak i samą grą. Jeśli do tego spostrzeżenia na temat wybitności danego zawodnika zaczyna wymieniać między sobą coraz więcej osób, to wyraźny znak, że mamy do czynienia z diamentem, który czeka na oszlifowanie. Jednym z takich diamentów MMKS Podhale Nowy Targ jest bez wątpienia Gabryś Wsół, zawodnik grupy Nabór, który już niejednokrotnie zachwycił swoim stylem i umiejętnością dynamicznej gry trenerów, rodziców i z pewnością rywali z innych drużyn.

Czytaj więcej

24.11.2019

PLHK: Dobre spotkanie z Kojotkami, ale...

Kolejny mecz za zawodniczkami Podhala, kolejny dobry mecz, ale kolejny na tarczy. Dziewczyny wracają z Janowa bez punktów, choć dobrych akcji w ich wykonaniu nie brakowało!

Czytaj więcej

22.11.2019

Unihokeiści ze złotem w zawodach powiatowych!

Uniokeiści Żaka Starszego, reprezentujący szkołę SP 11, pokazali klasę podczas ostatnich szkolnych zawodów powiatowych w kategorii chłopców urodzonych w latach 2007-2009. W rozgrywkach wzięły udział 4 zespoły z 4 szkół. Podczas nich każda drużyna zagrała z każdą, jednak zwycięską okazała się ta ze szkoły SP 11, czyli skład MMKS Podhale Nowy Targ.

Czytaj więcej

21.11.2019

Podsumowanie 2 rundy Turnieju Karpackiego U16 w Novoyavorivsku

Za naszą drużyną pełen intensywnych spotkań wyjazd do Novoyavorivska na drugą rundę w ramach Turnieju Ligi Karpackiej U16. Trzy dni rywalizacji, dwa mecze dziennie - tak wyglądał ostatni wyjazd na Ukrainę.

Czytaj więcej

Strona 6 z 23‹ poprzednie | ... 4 5 6 7 8 ... | następne ›