Aktualności

26.01.2020

MHL: Dobry weekend w wykonaniu Szarotek!

W trakcie minionego weekendu nasi zawodnicy MHL rozegrali dwa mocne spotkania w ramach rozgrywek ligowych. Podczas sobotniego starcia, rywalami naszych była drużyna UKH Unia Oświęcim, której ostatecznie "Szarotki" uległy. W niedzielę zawodnicy Podhala podjęli z kolei MUKS Naprzód Janów. W trakcie tego meczu nasi zaserwowali swoim kibicom moc emocji i 3 bramki, których suma w tym starciu dała zwycięstwo! Tym starciem nasi zakończyli rozgrywki ligowe.

Czytaj więcej

26.01.2020

PLHK: Zdecydowała trzecia tercja

W sobotę 25 stycznia w Jastrzębiu odbył się mecz MMKS Podhale Nowy Targ z Białym Jastrzębiem. Zakończył się on wynikiem 2:5. W pierwszej tercji mecz był bardzo wyrównany. Zaraz po bramce dziewcząt z Jastrzębia, Leśniowska wyrównała po dobitce na 1:1, następne wyrównanie na 2:2 zakończyło się bramką Leśnickiej. W drugiej tercji dziewczęta z Podhala straciły jedną bramkę, a dwie pozostałe zostały stracone w trzeciej tercji.

Czytaj więcej

25.01.2020

MŁODZIK: Gradobicie bramek!

Gradobicie bramek - tak chyba należy podsumować to, co działo się podczas ligowego starcia Młodzików MMKS Podhale Nowy Targ z drużyną KH Dębica. W meczu padło aż 15 bramek - wszystkie były dziełem "Szarotek"!

Czytaj więcej

24.01.2020

LIGA KARPACKA: Dywizja Wilków wzywa do Jastrzębia Zdroju

Już 7 lutego rozpoczną się zmagania podczas 3 rundy rozgrywek Dywizji Wilków w ramach Karpackiej Młodzieżowej Ligi Hokejowej. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Jastrzębie Zdrój. Nasi zawodnicy U14, którzy plasują się obecnie na 5 miejscu w tabeli (grupa biała), stoczą podczas tego wyjazdu 6 spotkań. Podczas pierwszego z nich zagrają z drużyną Olimpia Ploiesti.

Czytaj więcej

24.01.2020

Ferie z łyżwami, czyli bezpłatna nauka jazdy na łyżwach dla dzieci!

I w końcu ferie! Wraz z Burmistrzem Miasta Nowy Targ - Grzegorzem Watychą - serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat na bezpłatną naukę jazdy na łyżwach. Zajęcia poprowadzą trenerzy MMKS Podhale Nowy Targ - Pavel Korolev oraz Kacper Duda. Niech tegoroczne ferie będą okazją dla najmłodszych do nabycia nowych umiejętności, a być może i do rozbudzenia prawdziwej pasji do łyżew. Zapraszamy!

Czytaj więcej

23.01.2020

Wypożyczalnia sprzętu hokejowego w klubie MMKS Podhale Nowy Targ

Czy wiesz, że... w naszym klubie istnieje możliwość wypożyczania sprzętu hokejowego, dzięki czemu rozpoczęcie swojej przygody z hokejem jest jeszcze łatwiejsze? Dokładnie tak!

Czytaj więcej

21.01.2020

Poszukujemy psychologa sportowego

Zarząd MMKS PODHALE NOWY TARG poszukuje psychologa sportowego do długoterminowej współpracy z młodzieżą naszego klubu. Współpraca przyjęłaby formę cyklicznych konsultacji. Wszystkie osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje, zachęcamy do wysyłania swoich zgłoszeń na drogą elektroniczną.

Czytaj więcej

19.01.2020

MŁODZIK: Zacięty bój, ale wygrana dla MMKS!

Dzisiejszy mecz ligowy drużyny Młodzika, który został rozegrany w Miejskiej Hali Lodowej w Nowy Targu, przyniósł moc emocji i serię pięknych bramek, których w spotkaniu z UKH Unią Oświęcim padło aż 13. Siedem z nich to zasługa "Szarotek"!

Czytaj więcej

19.01.2020

ŻAK STARSZY: Tym razem rywale górą

W sobotę 18 stycznia w Krynicy Zdroju nasza drużyna Żaka Starszego skonfrontowała się w rozgrywkach ligowych z drużyną UKS KTH Krynica Zdrój. Było to już czwarte spotkanie tych drużyn w zmaganiach sezonu 2019/2020. Niestety tym razem "Szarotki" uległy rywalom.

Czytaj więcej

19.01.2020

ŻAK MŁODSZY: Z Krynicy wracamy z drugim miejscem!

Zmagania w turnieju organizowanym przez klub z Krynicy Zdroju - zakończone! "Szarotki" kategorii Żak Młodszy dała z siebie wszystko i po trzech rozegranych meczach zostały sklasyfikowane na drugim miejscu w turnieju.

Czytaj więcej

Strona 6 z 29‹ poprzednie | ... 4 5 6 7 8 ... | następne ›