Aktualności

04.03.2022

Pomóżmy potrzebującym z Ukrainy

Sytuacja za naszą wschodnią granicą, gdzie ponad tydzień temu rozpoczął się konflikt zbrojny, pogarsza się z każdym dniem. W wyniku działań wojennych domy traci lub w obawie przed utratą życia jest zmuszonych je opuścić setki tysięcy Ukraińców. Teraz szukają bezpiecznej przystani w Polsce.

Czytaj więcej

04.03.2022

PLHK: Drugi mecz o 5-9 miejsce już w sobotę

Przed "Szarotkami" PLHK kolejne wyzwanie w fazie play-off. Po ostatnim zaciętym meczu z SKKH Atomówki GKS Tychy, w sobotę 5 marca nasze dziewczyny zagrają z Kojotkami Naprzód Janów. Będzie to drugi mecz naszych z cyklu spotkań o 5-9 miejsce.

Czytaj więcej

04.03.2022

NABÓR: Zagrają w Dębicy

Przed Narybkiem MMKS-u Podhale Nowy Targ niedziela na wyjeździe. Nasi gracze udadzą się do, by zagrać z kolegami z innych drużyn w Turnieju Mini Hokeja. Poza Podhalem w wydarzeniu udział wezmą także Niedźwiadki Sanok, KH Dębica, LHT Lubin, Cracovia Kraków i UKS KTH Krynica Zdrój.

Czytaj więcej

04.03.2022

MHL/CLJ: Skrót pierwszego meczu Szarotek w fazie play-off

W trakcie meczu, który zakończył się wygraną Polonii Bytom 6:3, dobrych akcji po obu stronach nie brakowało. Przeżyjmy to więc jeszcze raz i zobaczmy skrót pierwszego meczu naszych w tegorocznych play-offach.

Czytaj więcej

04.03.2022

ŻAK STARSZY: Meczowy weekend nadchodzi

Przed naszymi Żakami Starszymi kolejne wyzwania na horyzoncie.

Czytaj więcej

03.03.2022

MHL/CLJ: Były emocje!

Trudna przeprawa za graczami trenera Szopińskiego. W środę w Miejskiej Hali Lodowej "Szarotki" MHL rozegrały pierwszy mecz fazy play-off, w którym zmierzyły się z liderem sezonu zasadniczego – Polonią Bytom. Ósmy zespół tabeli stawił jednak dzielny opór i choć spotkanie przyniosło zwycięstwo faworyta, to nasi tanio skóry nie sprzedali.

Czytaj więcej

02.03.2022

Rekrutacja jeszcze trwa. Twoja pociecha wciąż może dołączyć do tej wyjątkowej klasy!

Informacja dotycząca rekrutacji do klasy 4 o profilu hokejowo/unihokejowym w Szkole Podstawowej nr 1.

Czytaj więcej

02.03.2022

MHL/CLJ: Pierwszy mecz naszych play-off. Zobacz transmisję LIVE!

Już dzisiaj tj. 2 marca 2022 nasi gracze przystąpią do walki w play off, gdzie w pierwszej fazie stawią czoła Polonii Bytom. Do meczu dojdzie w Nowym Targu. Kije w Miejskiej Hali Lodowej zostaną skrzyżowane punktualnie o 18:00. Wtedy również wystartuje transmisja live. Zapraszamy do hali i przed monitory!

Czytaj więcej

28.02.2022

MHL/CLJ: Sezon zasadniczy za nami. Czas na play-off!

Wielkimi krokami zbliżają się rozgrywki w fazie play-off. Gracze MMKS-u Podhale Nowy Targ, prowadzeni przez trenera Jacka Szopińskiego, cykl zasadniczy zamknęli na 8 miejscu.

Czytaj więcej

28.02.2022

Wesprzyj swoim 1% MMKS Podhale Nowy Targ

Czas rozliczeń rocznych nadchodzi. Tradycyjnie będzie to więc okazja, by przekazać 1% na Organizacji Pożytku Publicznego. Jako MMKS Podhale Nowy Targ zachęcamy do przekazania go na zdolną młodzież naszego Klubu!

Czytaj więcej

Strona 7 z 106‹ poprzednie | ... 5 6 7 8 9 ... | następne ›