Aktualności

16.08.2023 | Wyświetleń: 434

Dziękujemy za wsparcie Willa nad Dunajcem Pensjonat - Nowy Targ

Właściciele pensjonatu udostępnią nam noclegi po bardzo fajnej cenie dla naszych zawodników ze szkoły SMS grających w drużynie Juniora Młodszego.

Willa nad Dunajcem położona w malowniczej kotlinie nowotarskiej u zbiegu Białego i Czarnego Dunajca, 800 m od centrum Nowego Targu. W swojej ofercie posiadamy 29 przestronnych pokoi, 1, 2, 3 i 4-osobowych. Każdy z komfortowych pokoi w Willi wyposażony jest w łazienkę, wygodne łóżka, lodówkę oraz stały dostęp do internetu. Na życzenie klientów możliwe jest wykupienie śniadania i kolacji.

Na terenie Willi nad Dunajcem znajduje się ogród, w którym Goście mogą spędzić przyjemne chwile przy grillu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zimą i latem w wakacje i weekendowy wypad, można tu odpocząć od zgiełku i hałasu miasta. Organizujemy  zajęcia, dla grup zorganizowanych, grup szkolnych, młodzieży i firm lub innych spotkań. Oferujemy atrakcyjne rabaty i zniżki dla większych grup.


 
 

Zmotoryzowanym klientom zapewniamy darmowe miejsca parkingowe na terenie posesji, monitorowane 24h oraz zamykane, a Goście korzystający z transportu miejskiego mają tylko 50m do przystanku BUS/AUTOBUS, skąd można dostać się m.in. do Centrum Miasta, Dworca PKS, PKP. Willa oddaje do Państwa dyspozycji sale konferencyjną przygotowaną do szkoleń, konferencji oraz bankietów, z możliwością zaciemnienia oraz standardowo wyposażona w:

  • Ekran
  • Nagłośnienie konfrencyjne
  • Bezprzewodowe łącze internetowe

Zapraszamy o każdej porze roku

Powrót