Aktualności

25.02.2020

NABÓR: Powitaliśmy dziewięćdziesiątego zawodnika!

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że w szeregi Naboru MMKS Podhale Nowy Targ od wielu lat nie były tak liczne. Jeszcze w piątek 21 lutego najmłodszy skład „Szarotek” liczył 89 zawodników. Dzisiaj chcielibyśmy z radością poinformować, że wczoraj dołączył do nas wyczekiwany... 90 zawodnik! To jednak nie koniec. Tego dnia zostały złożone jeszcze dwie deklaracje członkowskie!

Czytaj więcej

25.02.2020

Nie żyje Andrzej Truty

Wczoraj dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 56 lat odszedł Andrzej Truty. Wychowanek Podhala Nowy Targ od kilku lat walczył z chorobą nowotworową.

Czytaj więcej

24.02.2020

KOMUNIKAT: Kursy na instruktora i trenera hokeja na lodzie

MMKS Podhale Nowy Targ informuje, że już w kwietniu 2020 odbędzie się organizowany przez Polski Związek Hokeja na Lodzie kurs trenera II klasy hokeja na lodzie oraz kurs instruktora hokeja na lodzie.

Czytaj więcej

24.02.2020

ŻAK STARSZY: To był trudny weekend

Za zawodnikami MMKS Podhale Nowy Targ 14 bardzo wymagający weekend. W trakcie dwóch dni "Szarotki" rozegrały dwa mecze wyjazdowe. W sobotę w Krakowie zmierzyły się z MKS Cracovia Kraków, natomiast w niedzielę z UKS Niedźwiadkami MOSIR Sanok. Oba spotkania niestety nie poszły po myśli naszych zawodników.

Czytaj więcej

24.02.2020

MŁODZIK: Triumf nad UKH Unią Oświęcim!

W sobotę 22 lutego "Szarotki" kategorii Młodzik rozegrały mecz ligowy z zespołem UKH Unia Oświęcim. Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ już od pierwszej tercji zaczęli intensywne napieranie na rywali i nie odpuszczali w żadnej tercji. W efekcie mecz zakończył się zwycięstwem zawodników Podhala 2:5!

Czytaj więcej

23.02.2020

ŻAK MŁODSZY: Nasi kapitalnie podczas turnieju w Oświęcimiu! Nie dali szans rywalom!

Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ zaliczyli fantastyczny występ podczas turnieju w Oświęcimiu! "Szarotki" okazały się niepokonane i na trzy rozegrane mecze, w aż trzech triumfowały!

Czytaj więcej

23.02.2020

PLHK: Dwie bramki nie wystarczyły

Kolejne starcie sezonu "Szarotek" z Kojotkami Janów przeszło do historii. Zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ bardzo dobrze rozpoczęły rywalizację, ale niestety w drugiej połowie gry większą skutecznością wykazały się zawodniczki z Janowa. Mecz zakończył się wynikiem 2:4.

Czytaj więcej

21.02.2020

Nabór MMKS Podhale Nowy Targ rośnie w siłę! Czekamy na 90 zawodnika!

Mamy przyjemność poinformować, że szeregi naszej grupy naborowej, już dawno nie były tak liczne! W chwili obecnej grupa czeka na... 90 zawodnika! Kto nim będzie? Być może jego nazwisko poznamy już w poniedziałek!

Czytaj więcej

19.02.2020

Odpowiedź na artykuł podhaleregion.pl

W odpowiedzi na artykuł pt. „Rodzice hokeistów MMKS Podhale mają dosyć samowolki prezesa i zdesperowani proszą o interwencje władze miasta!” autorstwa Macieja Zubka, który ukazał się na portalu podhaleregion.pl w dniu 14.02.2020 – oświadczam, że tekst jest pełen nieprawdziwych informacji. Nie chcąc wchodzić w obszerną polemikę, odniosę się do najistotniejszych kwestii wymagających koniecznego sprostowania i wyjaśnienia.

Czytaj więcej

18.02.2020

Wesprzyjmy dopingiem KH Podhale Nowy Targ!

Już w najbliższy weekend 1 runda fazy Play Off w lidze PHL! Zawodnicy klubu KH Podhale Nowy Targ na własnym lodzie podejmą drużynę z Katowic, czyli jednego z najbardziej wymagających przeciwników. Głośne wsparcie z trybun będzie więc bardzo potrzebne!

Czytaj więcej

Strona 7 z 33‹ poprzednie | ... 5 6 7 8 9 ... | następne ›