Aktualności

17.02.2020

CLJ: Szczęście nie dla naszych podczas II turnieju eliminacyjnego do MP

Drugie starcie w eliminacjach Mistrzostw Polski Juniorów nie ułożyło się po myśli podopiecznych Ryszarda Kaczmarczyka. Po świetnym turnieju I, w tym drugim, który odbył się w miniony weekend w Sanoku, "Szarotki" poniosły trzy przegrane.

Czytaj więcej

17.02.2020

ŻAK MŁODSZY: Kapitalne Szarotki

W sobotę 15 lutego w Krakowie rozegrany został turniej ligowy Żaka Młodszego. Nasi zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ stoczyli dwa spotkania i... oba podsumowali zwycięstwem w najlepszym stylu!

Czytaj więcej

17.02.2020

LIGA KARPACKA: Trzecia runda w Dywizji Orłów za nami

Za nami pełen emocji weekend z dokładnie 21 rozegranymi meczami na tafli Miejskiej Hali Lodowej w ramach 3 rundy Ligi Karpackiej (Dywizja Orłów, Grupa Niebieska). "Szarotki" do walki stawały sześciokrotnie. I choć nie było łatwo, to nasi w walkę z silniejszymi rywalami włożyli ogrom serca. Bilans zmagań to 5 przegranych i jedno zwycięstwo.

Czytaj więcej

14.02.2020

KOMUNIKAT

W odpowiedzi na przedstawiający w bardzo złym świetle klub MMKS Podhale i fałszujący rzeczywisty stan rzeczy artykuł, który ukazał się 13 lutego 2020 r. na łamach portalu podhaleregion.pl...

Czytaj więcej

13.02.2020

NABÓR: Turniej Minihokeja w Oświęcimiu! Jedziemy!

Nasze najmłodsze "Szarotki", które są obecnie w fazie przygotowań do turnieju Czerkawski Cup 2020 na Zimowym Narodowym, w najbliższą sobotę 15 lutego 2020, będą miały okazję do sprawdzenia się przed tym najważniejszym turniejem sezonu. Zespół czeka bowiem wyjazd na Turniej Minihokeja, który zostanie rozegrany w Oświęcimiu.

Czytaj więcej

13.02.2020

XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych trwa. Pora na hokej!

Wielkimi krokami zbliża hokejowa rywalizacja w ramach XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych. W trakcie odbywającej się na Śląsku imprezy w rozgrywkach nie zabraknie zawodników reprezentujących barwy MMKS Podhle Nowy Targ (Junior Młodszy). Pierwszy mecz już 25 lutego w Tychach.

Czytaj więcej

12.02.2020

NABÓR: Finał Czerkawski Cup 2020 już 2 marca!

Przed naszymi zawodnikami Naboru jedno z najważniejszych wydarzeń tego sezonu - Turniej Czerkawski Cup 2020 na Zimowym Narodowym. Znamy już harmonogram imprezy.

Czytaj więcej

11.02.2020

Ferie z łyżwami 2020 za nami! To były owocne 2 tygodnie!

Tegoroczne "Ferie z Łyżwami", czyli wspólna inicjatywa MMKS Podhale Nowy Targ i Burmistrza Miasta, Pana Grzegorza Watychy - za nami! Cykl bezpłatnych lekcji jazdy na łyżwach z elementami hokeja okazał się nie tylko ciekawą propozycją dla dzieci z Nowego Targu i okolicznych gmin w trakcie ich ferii, ale był także świetną okazją do promocji hokeja w regionie i zaszczepienia w najmłodszych zainteresowania tą dyscypliną sportu.

Czytaj więcej

11.02.2020

ŻAK MŁODSZY: Doskonały występ naszych na Turnieju w Popradzie

W niedzielę 9 lutego nasi zawodnicy kategorii Żak Młodszy wzięli udział w turniejowych zmaganiach w słowackim Popradzie. W turnieju poza "Szarotkami" stawiły się zespoły z Popradu, Bańskiej Bystrzycy i Martina. Po rozegraniu 3 spotkań nasza drużyna została sklasyfikowana na wysokim, drugim miejscu!

Czytaj więcej

10.02.2020

LIGA KARPACKA U14: Moc emocji i walka do samego końca o awans

Za nami naprawdę wymagające i pełne emocji 3 dni, w trakcie których nasi Żacy Starsi walczyli w Turnieju Ligi Karpackiej. Gospodarzem kolejnego w sezonie turnieju było Jastrzębie Zdrój. Nasi zawodnicy podsumowali turniej 3 zwycięstwami i 3 przegranymi. Liczba "3" na długo zostanie zapamiętana przez "Szarotki", bo finalnie taka wartość punktów dzieliła je od wejścia do kolejnej fazy turnieju, czyli do grupy mocniejszej.

Czytaj więcej

Strona 8 z 33‹ poprzednie | ... 6 7 8 9 10 ... | następne ›