Aktualności

07.12.2021 | Wyświetleń: 173

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Jak zapewne wiecie, w dniach 3-5 grudnia w Miejskiej Hali Lodowej odbył się drugi turniej Ligi Karpackiej kategorii U14. Wydarzenie, którego gospodarzem był nasz klub, z pewnością nie zostałoby zorganizowane w takiej formie, gdyby nie wsparcie tych osób!

Na wstępie dziękujemy więc Tomaszowi Węglarczykowi z firmy Alarm System, która specjalizuje się w szeroko pojętych systemach poprawiających poziom bezpieczeństwa w tym m.in. w alarmach czy w monitoringu. Dzięki Tomkowi i jego zaangażowaniu cały turniej miał własną, 3-dniową transmisję live, dzięki czemu wierni kibicie mogli obserwować zmagania "Szarotek" i pozostałych drużyn na TV, ekranie komputera, czy też smartfonie. 

Następnie chcielibyśmy podziękować zaangażowanym rodzicom naszych zawodników, na których pomoc klub mógł liczyć w kontekście tego wydarzenia. W czasie turnieju Ligi Karpackiej to właśnie grupka rodziców zajęła się przygotowaniem pomieszczenia VIP, gdzie nie tylko zadbali o wystrój miejsca, ale także przygotowali pyszny poczęstunek dla naszych gości. Wszystkim tym rodzicom, którzy się do tego przyczynili, serdecznie dziękujemy!

Przypomnijmy, nasza drużyna turniej podsumowała na 4 miejscu. Szczegółową relację z opisem drogi naszych do tej lokaty, znajdziecie TUTAJ.

 

Powrót