Komunikaty

13.10.2020 | Wyświetleń: 797

Komunikat dotyczący bezpieczeństwa i higieny w związku z pandemią COVID-19

Miasto Nowy Targ zostało zakwalifikowane do strefy czerwonej. Klub MMKS Podhale Nowy Targ przypomina więc o wzmożonym przestrzeganiu procedur bezpieczeństwa. Zbiór dobrych zasad znajdą Państwo w niniejszym komunikacie. Jednocześnie informujemy, że biuro klubu MMKS Podhale Nowy Targ nie będzie obsługiwało petentów bezpośrednio.


PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W TRAKCIE TRENINGÓW NA LODZIE W MMKS PODHALE NOWY TARG 

1. Na teren klubu rodzice oraz dzieci proszeni są o przybycie w maseczkach 

2. Przed wypuszczeniem dziecka do szatni, rodzice proszeni są o sprawdzenie swojemu dziecku temperatury. W przypadku, gdy odbiega ona od przyjętej i dziecko ma podwyższoną temperaturę, dziecko nie może uczestniczyć w treningu. 

3. Po wejściu na teren lodowiska należy skorzystać ze znajdujących się tam środków do dezynfekcji 

4. Każdy z zawodników musi posiadać swój bidon, własne klapki i ręczniki 

5. Na czas treningu zawodnicy mogą zdjąć maseczkę 

6. W trakcie treningu bezwzględnie należy słuchać poleceń trenera 

7. Po treningu należy dokonać dezynfekcji rąk i założyć czystą maseczkę 

Uwaga. Klucze do przydzielonych szatni mają tylko trenerzy grup. Nie ma swobodnego poruszania się po korytarzu. Poszczególne grupy zawodników nie mogą się mieszać, starając się ograniczać kontakt pomiędzy grupami. Przed lodowiskiem oczekujemy na trenera i on wprowadza zawodników. Portierzy nie wydają kluczy do naszych szatni !   

Jednocześnie informujemy, że biuro klubu MMKS Podhale Nowy Targ nie będzie obsługiwało petentów bezpośrednio. W sprawach pilnych możliwie spotkamy się po wcześniejszym ustaleniu telefonicznych. 

Uprzejmie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
+48 513 353 434
18 264 60 20 
biuro@mmks-podhale.pl

Zbiór dobrych praktyk dotyczących bezpieczeństwa w trakcie treningu w MMKS Podhale Nowy Targ prezentuje poniższa grafika. (kliknij w grafikę, żeby powiększyć)Prosimy o stosowanie się do wyżej wskazanych procedur. Wykażmy ducha drużyny i dbajmy o zdrowie własne oraz równieśników. 


Zarząd MMKS Podhale Nowy Targ 

 

Powrót