27.01.2022 | Wyświetleń: 478

MŁODZIK: To nie był dobry mecz

Gracze trenera Marcela Skokana mają za sobą trudne spotkanie w ramach ligowych rozgrywek kategorii Młodzik. Podczas meczu wyjazdowego nasz zespół odnotował drugą przegraną w sezonie.

W meczu, do którego doszło w Sanoku, "Szarotki" zagrały z zespołem Niedźwiadków. Gra rozpoczęła się pomyślnie dla naszych, którzy już 81 sekund po rozpoczęciu meczu zdobyli pierwszą bramkę. Dalej inicjatywę przejęli już jednak rywale, którzy punktowali w 5 i kolejno w 15 minucie, dzięki czemu objęli prowadzenie.

Druga tercja poza dwoma karami, nie przyniosła dla naszych żadnej akcji wykończonej bramką. Szczęście dopisało natomiast rywalom, którzy w 39 minucie odskoczyli o kolejną bramkę.

W tercję trzecią Podhale wjechało więc z wynikiem 3:1. Wynik wciąż był do odwrócenia, ale niestety 20 minut tercji minęło i nie zdążyła paść żadna bramka - po obu ze stron. Tak więc mecz zakończył się rezultatem 3:1. (2:1, 1:0, 0:0).

Bardzo mi przykro, ale muszę powiedzieć, że zagraliśmy nasz najgorszy mecz w sezonie. Trudno znaleźć słowa, ale nie mieliśmy żadnej aktywności w grze. Każdy zawodnik od bramkarza do ostatniego napastnika - dał dzisiaj występ poniżej średniej... Absolutnie nie mogliśmy poradzić sobie z meczem, mimo że szybko prowadziliśmy 1:0. - skomentował mecz trener Marcel Skokan.