16.01.2022 | Wyświetleń: 669

ŻAK MŁODSZY: Drugi mecz weekendu i druga wygrana!

Kolejny mecz ligowy za zawodnikami Żaka Młodszego. Dzisiaj, tj. w niedzielę 16 stycznia nasi podjęli na własnym lodzie Niedźwiadki Sanok.

Pierwszy gol spotkania autorstwa Patryka Węglarczyka, padł w piątej minucie. W pierwszej tercji punktował jeszcze Szymek Zubek. Zdobycze naszych pozostały bez odpowiedzi ze strony rywala.

W tercji drugiej gumę w bramce Niedźwiadków umieścił Maciek Marek, ale tu już padła odpowiedź że strony Sanoczan, którzy zmienili wynik ma 3:1. Parę minut później kolejny gol dla MMKS-u zdobył Miłosz Rzeczkowski, ale tu również goście odpowiedzieli na 4:2.

W trzeciej tercji byliśmy świadkami tylko jednej bramki - na szczęście autorstwa "Szarotek"! Trafił Mieszko Szlachtowski.

Mecz zakończył się zwycięstwem Podhala 5:2. Mieliśmy ponownie okazję zobaczyć dużo ładnie skrojonych akcji zespołowych, które zaczynają przynosić efekty.

Dziękujemy naszym wiernym kibicom, którzy tak cieszyli się ze zwycięstwa!