16.01.2022 | Wyświetleń: 775

ŻAK MŁODSZY: Imponujące zwycięstwo Żaków Młodszych w meczu z Dębicą

W słoneczną sobotę podopiecznym trenera Ryszarda Kaczmarczyka przyszło się zmierzyć na własnym lodzie z hokeistami z Dębicy.

Wynik otwarł już w połowie pierwszej minuty Eryk Duda, który umieścił krążek w dębickiej bramce. Potem było już tylko lepiej, padał strzał za strzałem i wszystkie szły na konto Szarotek. Co bardzo cieszy, większość celnych trafień miała miejsce po bardzo ładnie zmontowanych akcjach zespołowych a nie tylko w wyniku "solówek". I taki stan rzeczy utrzymywał się do końca trzeciej tercji.

W całym meczu padło 17 goli i wszystkie zapisały się na koncie MMKS-u Podhale Nowy Targ!

Punktowali: Eryk Duda, Bartek Walicki, Miłosz Rzeczkowski, Szymek Zubek, Helena Jaszczyk, Patryk Węglarczyk, Tomek Hnatkiewicz, Hubert Siaśkiewicz, Adrian Jędrol, Mieszko Szlachtowski - zaliczając hat-tricka.

Podkreślenia wymaga fakt, że mecz zakończył się bez straty bramki przez "Szarotki”, co bez wątpienia było zasługą znakomicie współpracujących obrońców oraz pozostającego w świetnej dyspozycji bramkarza Alka Szlachtowskiego.

Było to bardzo obiecujące rozpoczęcie rozgrywek w Nowym Roku. Dzisiaj, tj. w niedzielę 16.01.2022 kolejne wyzwanie. Tym razem nasi podejmą u siebie UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok. Początek meczu o 14:40.