Aktualności

10.01.2022 | Wyświetleń: 583

NABÓR: Narybek Podhala świetnie podczas turnieju Decathlon Mini Hokej!

W minioną niedzielę w Miejskiej Hali Lodowej odbył się pierwszy Turniej Decathlon Mini Hokej, w którym udział wzięły reprezentacje z 4 klubów. Wśród nich poza Nowym Targiem, znalazły się także zespoły z Krynicy, Krakowa i Sanoka. Rywalizacja przebiegła z podziałem na grupy A, B, czyli młodszą oraz starszą i... przyniosła wiele fajnych emocji oraz sukcesów graczy MMKS-u Podhale Nowy Targ, którzy wygrali w 8 meczach, w 1 przegrali, a w 3 remisowali.

W trakcie Decathlon Mini Hokej nasz zespół stoczył szereg pojedynków. Gra była bardzo często zacięta i wszystkie drużyny walczyły do samego końca. Grze towarzyszył mocny doping ze strony najbliższych. Świetnych emocji oraz efektownych akcji w wykonaniu najmłodszych, nie brakowało. Gracze prowadzeni przez trenera Marka Rączkę aż w 8 spotkaniach zdołali zwyciężyć, co niezwykle cieszy i pozytywnie nastraja na przyszłość. Miniony turniej był okazją nie tylko do tego, by zaliczyć naprawdę świetny trening i zdobyć cenne doświadczenie w grze z innymi drużynami, ale także do tego, by dobrze się bawić w licznym gronie małych miłośników i miłośniczek hokeja.Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań:
Grupa A
Podhale - Krynica 4:5 / 12:1
Podhale - Sanok 3:3 / 7:0
Podhale - Kraków 3:3 / 4:2

Grupa B:
Podhale - Krynica 3:3 / 5:0
Podhale - Sanok 13:0 / 9:1
Podhale - Kraków 5:1 / 3:1W trakcie Decathlon Mini Hokej wyróżnieni zostali następujący zawodnicy: 
-Krynica drużyna A - Wietecha Jakub
-Krynica drużyna B - Gosik Ruben  
-Sanok drużyna A - Kusz Borys 
-Sanok drużyna B - Izdebski Natan 
-Kraków drużyna A - Ślusarek Bartosz 
-Kraków drużyna B - Samoder Leon 
-Nowy Targ drużyna A - Hnatkiewicz Tomasz 
-Nowy Targ drużyna B - Sulka Bartek  Najlepszym bramkarzem w grupie A został zawodnik z Sanoka - Kacper Koczera, ale duże uznanie zdobył też bramkarz z Nowego Targu z grupy B, dla którego udział w tym wydarzeniu był pierwszym odważnym wystąpieniem turniejowym. Brawo dla Janka Długosza!Dzięki mocnemu wsparciu sponsorów, młodzi gracze mogli liczyć nie tylko na nagrody, ale i poczęstunek. Restauracja GOOL zadbała o posiłki wraz z zangażowaniem naszych rodziców, a Sala Zabaw Radosna Polana dostarczyła pożywne przekąski. Firma Decathon ufundowała nagrody dla wyróżniających się zawodników, natomiast agencja reklamowa Sunset z Białki Tatrzańskiej wraz Kotelnicą ufundowali medale dla wszystkich zawodników.

Dziękujemy wszystkim, którzy 9 stycznia bawili się i kibicowali wraz z nami w Miejskiej Hali Lodowej. Dziękujemy także rodzicom za włożony przez nich trud organizacyjny, smaczne poczęstunki na zimno oraz gorący bufet. Obsłudze MCSiR dziękujemy natomiast za pomoc organizacyjną i techniczną. Podziękowania kierujemy także do naszego kolegi Tomasza Węglarczyka za organizację i opiekę nad turniejem!Powrót