Aktualności

21.12.2021 | Wyświetleń: 395

ŻAK STARSZY: Wrócili z pakietem cennych doświadczeń

Od piątku do niedzieli w Łodzi na Lodowisku Bombonierka toczyły się międzynarodowe rozgrywki w Turnieju Żaków Starszych. W ekipie drużyn, które grały w Łodzi, nie zabrakło "Szarotek".

Nasi gracze zagrali łącznie 6 spotkań. W ich trakcie rywalizowały z DLSS DAUGAVPILS, ŁKH Łodzią i MOTLEY CREW. Finalnie gracze MMKS-u Podhale Nowy Targ triumfowali w dwóch spotkaniach. 

W piątek naszą drużynę czekały dwa mecze. W pierwszym z nich "Szarotki" zagrały równo, ale brakło odrobiny szczęścia. Gra z Domal Team Poland zakończyła się przegraną 4:5. Bardziej pomyślny okazał się dla nas drugi mecz. Starcie z DLSS Daugavpils przyniosło wygraną 4:3!

W sobotę pierwszy mecz dnia, to spotkanie ŁKH właśnie z naszym zespołem. Gospodarze byli w formie i wygrali z nami 3:1. O 15:15 weszliśmy w szranki z Domal Team Poland i tym razem nasi gracze się odegrali i zwyciężyli 6:4. To nie był jednak koniec sobotnich zmagań. Naszych czekał jeszcze jeden mecz i to zaraz po spotkaniu z Domal Team Poland. Zmęczenie dało się więc we znaki i wygrana poszła na konto DLSS Daugavpils. Wynik 1:4. 

Niedzielny poranek to ponownie starcie ŁKH z Podhalem. Tym razem nasi gracze wykazali się większą skutecznością w strzelaniu, przez co mecz był bardziej wyrównany i zakończył się różnicą jednej bramki. Wygrała Łódź 5 do 4. 

Finalnie po 3 dniach zmagań, nasz zespół został sklasyfikowany na trzecim miejscu w stawce, gromadząc na koncie 6 punktów i 20 bramek.

Powrót