Aktualności

12.12.2021 | Wyświetleń: 776

ŻAK STARSZY: Świetny mecz i... zwycięstwo 9:3!

Gracze trenera Grzegorza Brejty, jak i sam trener, mają powody do zadowolenia. Dzisiejsze ligowe spotkanie w Sanoku zakończyło się pewnym zwycięstwem Podhala.

Zdobywanie bramek zaczęło się od pierwszych minut. Już po 90 sekundach nasi prowadzili 1:0. Strzelił Gabryś Wsół, który do stanu konta dorzucił jeszcze jedno trafienie (w 5 minucie). Rywale w fazie pierwszej odpowiedzieli tylko raz, przez co mieliśmy 2:1 po pierwszych 20 minutach.

W tercji drugiej nasi ustrzelili aż 4 bramki. Punktowali kolejno Rusnak, Wsół, Kaleta i Kolendowicz. Rywale nie mieli tutaj szans na przebicie. "Szarotki" skutecznie odskoczyły więc z wynikiem na 6.1.

Niedźwiadki nie powiedziały jednak jeszcze ostatniego słowa i na początku tercji trzeciej odpowiedziały po raz drugi. Po tym trafieniu Podhale znów przejęło inicjatywę i podwyższyło wynik o kolejne dwa trafienia. Punktował Gabryś Wsół. Po nim dla Sanoka strzelił Jakub Myćka, ale kropkę nad i w tym spotkaniu postawił Maksymilian Głowa z Podhala. Mecz zakończył się wygraną naszych 9:3!

Mecz wygraliśmy 9:3. W pewnym momencie zrobił się trochę brutalny i chaotyczny. Sędziowie zdecydowali się nałożyć dwie kary meczu, po jednej na drużynę. Było trochę nieprzemyślanej gry ciałem, a to poskutkiwało dość częstymi karami i urazami. Udało się nam zacząć od prowadzenia i już tego nie oddać ani na chwilę. - podsumował spotkanie trener Grzegorz Brejta.