Aktualności

12.12.2021 | Wyświetleń: 294

PLHK: Mikołajkowe spotkanie w Tychach

W dniu 11 grudnia żeńska drużyna MMKS-u Podhale Nowy Targ pod wodzą trenera Kacpra Dudy (w zastępstwie za trenera Podlipniego), wzięła udział w mikołajkowym meczu zorganizowanym przez drużynę z Tychów. Dziewczyny pojechały w okrojonym składzie, lecz nie przeszkodziło im to w dotrzymywaniu kroku bardziej doświadczonym koleżankom.

Już początek meczu był dla nowotarskiej drużyny miłym zaskoczeniem, bowiem wyczytywane były ich nazwiska a na tablicy ukazywały się ich zdjęcia. Prezentacja była więc na najwyższym poziomie i sprawiła niesamowite uczucie! Mecz był bardzo emocjonujący, momentami nawet z przewagą Nowotarżanek. Rewelacyjnie na bramce spisywała się Jessica Jordan, która finalnie została wybrana MVP spotkania. Trenerzy obu drużyn mieli możliwość sprawdzenia umiejętności wszystkich dostępnych zawodniczek, nawet tych, które nie występują regularnie w meczach ligowych. Brawa dla tych dziewczyn, bo spisywały się fantastycznie i zostawiły serca na lodzie. 
Ostateczny wynik meczu to 4:3 dla gospodyń. Po meczu dziewczyny zostały obdarowane mnóstwem prezentów, które zostały wręczone przez wiceburmistrza Tychów oraz działaczy klubu, firmę Lewiatan, a także przedstawiciela firmy Tesla. Oczywiście główną rolę odegrał św. Mikołaj, który w swych czarodziejskich łyżwach przemknął między zawodniczkami zostawiając im słodkości. Po tych atrakcjach w szatni czekała na dziewczyny jeszcze jedna niespodzianka - "pizzowa" uczta.


 
Mecz można zaliczyć do bardzo udanych, zarówno pod kątem sportowym jak i towarzyskim. Drużyna bardzo serdecznie dziękuje klubowi z Tychów oraz sponsorom za tak godne przyjęcie i cudowną zabawę. Podziękowania należą się również trenerowi Dudzie, kierownikom drużyny, czyli pani Dorocie Mroszczak i gościnnie występującemu w tej roli panu Leszkowi Szlachtowskiemu, naszej kochanej kapitance Adriannie Szopińskiej oraz klubowi MMKS Podhale Nowy Targ.fot. SKKH Atomówki GKS Tychy 

Powrót