Aktualności

07.12.2021 | Wyświetleń: 311

Mikołaj odwiedził naszych zawodników!

Cóż to było za popołudnie! W dniu 6 grudnia naszych najmłodszych zawodników kategorii Nabór, odwiedził podczas treningu sam Święty Mikołaj!

Mali hokeiści i hokeistki nie kryli swojego zdumienia, gdy nagle na tafli lodowiska pojawił się Mikołaj z workiem prezentów i w asyście swoich pomocników - Pani Mikołajki, Elfa i Aniołka. W trakcie tego niecodziennego spotkania narybek MMKS-u Podhale Nowy Targ nie tylko mógł liczyć na pamiątkową fotkę z Mikołajem i jego ekipą, ale również - jak to w przypadku spotkania z Mikołajem - na prezent! 

Wyszło na to, że nasz zespół był naprawdę grzeczny, bo nikt nie został pominięty. Mikołaj wiedział też o sukcesach naszych zawodników i nie szczędził im dobrych słów. Z tajnego źródła wiemy, że Mikołaj miał także swoich cichych pomocników, którymi poza klubem MMKS Podhale Nowy Targ byli trenerzy naszego klubu, a także firmy Radosna Polana, Twój Sklep Hokejowy - Kmiecik Investments, Kreatywny Styl. W związku z tym bardzo dziękujemy, że przy Waszym wsparciu zaangażowaniu, Mikołaj mógł wręczyć każdemu dziecku tak świetne paczki prezentowe! Dziękujemy też samemu Mikołajowi i jego radosnym pomocnikom - Aniołkowi, Elfowi i Pani Mikołajkowej. Bijące z Was ciepło i poczucie humoru z pewnością pozostaną z nami na długo. Dziękujemy także kierowniczkom naszego klubu, Gosi Pyzowskiej i Magdzie Iskrzyckiej organizację całego wydarzenia i skontaktowanie się ze Świętym. I rzecz jasna, dziękujemy także fotografowi, Szymonowi Pyzowskiemu, który uwiecznił całe to magiczne zajście na tafli Miejskiej Hali Lodowej.

Pełną galerię zdjęc z wizyty Mikołaja możecie zobaczyć TUTAJ.

fot. Szymon Pyzowski 
 

Powrót