Aktualności

28.11.2021 | Wyświetleń: 318

NABÓR: Byli bezkonkurencyjni!

Za graczami MMKS-u Podhale Nowy Targ kategorii Nabór intensywna sobota, która zakończyła się wielkim sukcesem. Podopieczni trenera Kacpra Dudy wzięli udział w drugim turnieju eliminacyjnym do VIII edycji Czerkawski Cup 2022, gdzie zaprezentowali się z najlepszej strony i po wymagających potyczkach zostali sklasyfikowani na pierwszym miejscu!

Zawodnicy Podhala pokazali, że są w naprawdę doskonałej dyspozycji i w trakcie tych eliminacji, do których doszło w Krynicy, nie przegrali żadnego meczu. Przez fazę eliminacji Podhale przeszło z siłą halnego. Trzy mecze, trzy zwycięstwa i to z doskonałymi wynikami. 

Podhale - UKS LHT Lublin 9:0
Podhale - KH Dębica 27:1
Podhale - UKS KTH Krynica 4:3

Pomyślny występ w pierwszej fazie turnieju, zapewnił naszym awans do półfinału. Tam narybek Podhala spotkał się z Niedźwiadkami Sanok. "Szarotki" zachowały pęd z eliminacji i wyszły z tego meczu zwycięsko, zdobywając po drodze aż 8 trafień. Warto też dodać, że nasi kompletnie nie dopuścili rywali do swojej bramki, przez co mecz zakończył się rezultatem 8:0. 

Tak więc finał! W nim nasz zespół musiał stawić czoła Cracovii. Ten mecz przyniósł zaciętą grę po obu stronach i nic nie było do końca pewne, ale wielka mobilizacja w szeregach Podhala pozwoliła na odniesienie ostatecznego zwycięstwa. Wynik? 4:3! Poza drużynowym sukcesem, ogromny osobisty sukces odniósł Natan Majczak. Zawodnik naszego klubu został najlepszym strzelcem tego wydarzenia! Wygraną w minionym turnieju Podhale zapewniło sobie awans do finału Czerkawski Cup, który odbędzie się za kilka miesięcy. Wraz z naszym zespołem awansowała MKS Cracovia SSA i Uczniowski Klub Sportowy KTH Krynica-Zdrój. Przypomnijmy, zwycięzcami pierwszego turnieju została Legia Warszawa. Wówczas awans zapewniły sobie także MKS Sokoły Toruń i BKS Bydgoszcz.

SKŁAD: Iskrzycki, Dobrzyński, Kurek, Żółtek, Paleczny, Kopytko, Hnatkiewicz, Jędrol, Garbacz, Majczak, Sulka, Kolendowicz, Łukaszczyk, Kubik

TRENER: Kacper Duda

Naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy owocnych przygotowań do finału!


 

Powrót