Aktualności

19.11.2021 | Wyświetleń: 132

MŁODZIK: Po pełnych napięcia 3 tercjach - wygrana!

Nasza drużyna Młodzika po długiej, bo wynoszącej 3 tygodnie przerwie, powróciła do zmagań na lodzie. W czwartek w godzinach popołudniowych nasi gracze podjęli u siebie Unię Oświęcim.

W trakcie spotkania energia Podhala niestety z każdą tercją wyhamowywała. Po dobrej tercji pierwszej, przyszła niespokojna tercja druga, a po niej trzecia, w trakcie której zwycięstwo "Szarotek" wisiało na włosku.

Mimo wszystko udało wykonać się zadanie i zwyciężyć 3:2. (2:0, 1:2, 0:0)

Pierwsza tercja była dobra, szkoda, że nie zdobyliśmy więcej trafień. W drugiej było już zdecydowanie bardziej chaotycznie, a w trzeciej martwiliśmy się o zwycięstwo. Popełnialiśmy błędy, ale na szczęście rywal nie zdołał ich wykorzystać i finalnie wygrana została przypisana nam. Bardzo dziękuję obrońcom, którzy rozegrali caly mecz tylko czterech - skomentował trener drużyny Marcel Skokan.

W trakcie meczu punktowali kolejno Konrad Kaleta, Marcin Sroka i Kamil Gach. Te trzy bramki Podhale zdobyło w niecałe 22 minuty. 

SKŁAD:
Brynczka - Zubek, Rusnak, Żółtek, Kaleta, Bryniarski - Gach, Stanek, Kopytko, Sroka, Błach - Węglarczyk, Zygmunt, Majerczyk 

 

Powrót