Aktualności

07.11.2021 | Wyświetleń: 303

ŻAK STARSZY: Kolejna, świetna wygrana w tym sezonie!!

Ta niedziela zostanie zapamiętana przez nasz zespół Żaka Starszego jako świetny dzień w rozgrywkach ligowy, który przyniósł efektowną wygraną 10:1!

Początek nie był jednak zbytnio kolorowy. Podhale zanim złapie wiatr w żagle, potrzebuje trochę czasu. To właśnie w tej tercji rywale zdobyli swoje jedyne trafienie. Finalnie ta część gry zakończyła się dla graczy trenera Brejty pomyślnie, bo nasi z lodu zjechali z 4 bramkami na koncie.
 
W drugiej tercji nastąpiło wyhamowanie gry i tym razem nasz zespół mógł poszczycić się tylko jednym trafieniem. Pełne obroty wskoczyły natomiast w tercji trzeciej. Wówczas "Szarotki" Żaka Starszego grały swoje i dominowały na lodzie, co potwierdza wynik 5:0.
 
Rozpoczęliśmy, jak to my, fatalnie - komentuje trener Grzegorz Brejta. Postaramy się teraz popracować nad tym, aby przestać zaczynać mecz od przegrywania. Jedna rzecz mnie cieszy. Zwiększyliśmy znacznie ilość strzałów oddawanych z dystansu. To ważny krok, jeśli chodzi o tę właśnie kategorię wiekową. Pojechaliśmy w mocno okrojonym składzie 11 plus bramkarz. Chłopaki jednak, poza tym jedynym większym błędem, który zakończył się stratą bramki, bardzo dobrze już i dojrzałe zaczęli stosować wzajemną asekurację, wymianę pozycji i grę na całej powierzchni lodu. W ciężkich chwilach na wysokości zadania stawał nasz bramkarz Bartek Polański. Praca została wykonana i czekamy na pozostałych, aby wyleczyli się z chorób oraz kontuzji. Gramy dalej. – skomentował trener.
 

 

Powrót