Aktualności

25.10.2021 | Wyświetleń: 203

ŻAK MŁODSZY: Dobra rozgrzewka przed Ligą Karpacką

Miniona, słoneczna niedziela przyniosła naszym Żakom starcie z "Katehetami" na wyjazdowym meczu w Krynicy.

Mecz zdecydowanie nie zaczął się po naszej myśli, już w drugiej minucie straciliśmy gola. Wynik 1:0 utrzymał się prawie do końca drugiej tercji, w której posypały się kary dla zawodników Podhala. Trzy minuty przed końcem drugiej tercji Krynica wyszła na prowadzenie 2:0. Tercja trzecia rozpoczęła się szybkim trafieniem ze strony przeciwnika na 3:0.I to właśnie było przebudzenie dla Szarotek. W 15 sekund padła odpowiedź na 3:1, a w 46 minucie na 3:2.

Gdy już byliśmy bliscy wyrównana sędzia odgwizdał karę dla naszego zawodnika. Okazja została niestety wykorzystana i KTH strzeliło na 4:2 10 minut przed końcem Podhale strzeliło gola kontaktowego na 4:3. Tym sposobem ostatnie minuty meczu to już walka do ostatniej kropli krwi. Niestety mimo zaangażowania całej drużyny, strat z pierwszych dwóch tercji nie udało się odrobić.

Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla KTH KRYNICA. Była to bardzo dobra lekcja dla naszych zawodników, aby nie lekceważyć przeciwnika i dawać z siebie wszystko już od pierwszej minuty. Samo spotkanie stanowiło też znakomitą rozgrzewkę przed czekającym nas za tydzień Turniejem Ligi Karpackiej.

 

Powrót