18.10.2021 | Wyświetleń: 801

ŻAK MŁODSZY: Walka do ostatnich chwil!

W niedzielę 17 października prowadzone przez trenera Ryszarda Kaczmarczyka Żaki Młodsze MMKS-u Podhale Nowy Targ, zawitały do Sanoka. Tam w Arenie Sanok rozegrały dynamiczny mecz ligowy z Niedźwiadkami.

Wynik spotkania otwarli Sanoczanie. Już w 5 minucie strzelając na 1:0. Dopiero po kolejnych 10 minutach padła odpowiedź Podhala, wyrównującą na 1:1. Niestety przed końcem pierwszej tercji Niedźwiadki wyszły znowu na prowadzenie 2:1.

Początek drugiej tercji zaczął się wyraźną dominacją Sanoczan, którzy odskoczyli na 6:3.

W tercji trzeciej zawodnicy z Nowego Targu wzięli się wreszcie ostro do roboty i zaczęli odrabiać straty. Zabrakło jednak trochę czasu i odrobiny szczęści. Pomimo wycofania bramkarza w ostatniej minucie mecz zakończy się przegraną Szarotek 8:7.

Kolejna cenna lekcja za nami. Poprawiamy błędy i lecimy dalej! HEJ, HEJ PODHALE!