16.10.2021 | Wyświetleń: 520

MHL/CLJ: Druga tercja ustaliła wynik

Dzisiejsze popołudnie przyniosło wyrównany mecz "Szarotek". Na własnym lodzie drużyna Jacka Szopińskiego podjęła zespół z Janowa.

Pierwsza tercja to mocne napieranie ze strony Podhala, ale niestety żadna z akcji zakończonych strzałem, nie przyniosła bramki. Posypały się za to 4 kary. Wszystkie w przeciągu pierwszych 10 minut, wszystkie dla gości.

Zdobywanie punktów przyszło w tercji drugiej i to już w 43 sekundzie. Świetną akcję stworzył Tobiasz Kapica, Wiktor Bochnak i Marat Saroka, który wykończył ją celnym trafieniem. 12 minut później odpowiedzieli rywale. 4 minuty później na ich konto wpadł rzut karny. Mateusz Adamus wykorzystał szansę i zmienił wynik na 1:2. Tercja druga dała nie tylko te trafienia, ale też szereg kar dla obu drużyn.

Ostatnia tercja meczu stanowiła kontynuację ostrej gry, a więc i serię kar. Nie padło już żadne trafienie. Mecz zakończył się wygraną gości 1:2. (0:0, 1:2, 0:0).

Jutro kolejne starcie u siebie. Tym razem gracze Jacka Szopińskiego zmierzą się z MOSM TYCHY. Początek meczu o 14:15.

SKŁAD: MMKS Podhale: Polak – Szlembarski, Michalski, W.Bochnak, T. Kapica, Soroka – Żurawski, Sarniak, Jarczyk, K. Malasiński, F. Kapica – Nykaza, Sulka, Worwa, Plewa, J. Malasiński – Danel,  Bury, Luberda, Pudzisz, Siuty.