Aktualności

11.10.2021 | Wyświetleń: 216

ŻAK MŁODSZY: Eliminacje do Turnieju Niepodległości.

Miniony weekend upłynął naszym Żakom Młodszym pod znakiem turniejowych w Oświęcimiu. Szarotki prowadzone przez Trenera Ryszarda Kaczmarczyka, wzięły udział w odbywających się w Oświęcimiu eliminacjach do Pucharu Niepodległości. Zespół Podhala wystąpił tam jedynie w charakterze gości i nasz występ nie był punktowany. Skorzystaliśmy jednak z okazji do rozegrania 4 bardzo wartościowych spotkań, pozwalających na ogranie się naszym zawodnikom.

W pierwszy dzień turnieju rozegraliśmy dwa mecze z drużynami z Sosnowca i Oświęcimia.  Spotkania zakończyły się wynikami:

MMKS Podhale - Zagłębie Sosnowiec 4:4
MMKS Podhale - Unia Oświęcim 2:4Nie był to dla nas jednak najlepszy dzień i zawodnicy wyraźnie nie byli w swojej najlepszej dyspozycji.

Kolejny dzień turnieju przyniósł za to dwa bardzo zacięte, pełne emocji pojedynki z Cracovią i Janowem. Oba zakończone remisem 3:3.Finalnie weekend meczowy zaliczamy do bardzo udanych. Wszyscy chłopcy oraz Helena wykazali się wolą walki i pokazali prawdziwie góralski charakter.

Bardzo dziękujemy naszym wiernym kibicom, którzy licznie stawili się w oświęcimskiej Hali Lodowej, za obecność i gorący doping! 

Powrót