Aktualności

04.10.2021 | Wyświetleń: 432

NABÓR: Szarotki najlepsze podczas Czerkawski Cup 2021!

Emocje po finałowym turnieju Czerkawski Cup (VII Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie) powoli zaczynają opadać. Narybek MMKS-u Podhale Nowy Targ zaprezentował się z najlepszej strony, pokazał ogromną wolę walki, świetne zgranie i charakter. Zespół zostawił na lodzie serce, ale... opłaciło się, bo smaku wygranej nie da się porównać z niczym innym!

Podopieczni trenera Marka Rączki pokazali dzisiaj hokejową klasę i turniej Final VII edycji Czerkawski Cup 2021 zamknęli w pięknym stylu! Po wymagającej serii pojedynków z rywalami na pierwszym etapie rozgrywek, w finale, w którym zmierzyli się z Cracovią, "Szarotki" zachowały zimną krew i konsekwentnie realizowały swój plan. W efekcie nasi gracze wygrali 7:2 i zwyciężyli w tych ważnych dla kategorii NABÓR rozgrywkach! 

 
WYNIKI FAZY GRUPOWEJ (GRUPA A)
MMKS Podhale - Zagłębie Sosnowiec 3:3
MMKS Podhale - ŁKH Łódź 6:2
MMKS Podhale - MKS Cracovia Kraków 5:1
MMKS Podhale - UKS Olivia 17 Gdańsk 9:0
 
FINAŁ:
MMKS Podhale - MKS Cracovia Kraków 7:2
 
Najlepszym zawodnikiem w szeregach Podhala - podczas minionego Czerkawski Cup - został Wiktor Iskrzycki. Wyróżnienie zdobył też Gabryś Wsół, który został uznany za najlepszego strzelca turnieju! 


 
Czerkawski Cup za nami. Zagraliśmy bardzo fajny turniej. Zagrała cała drużyna. Bardzo pomógł Gabryś Wsół, który zdobył chyba z 32 bramki, natomiast nie można nic ująć reszcie chłopców. Pokazali oni prawdziwie góralskie charaktery. Z meczu na mecz było coraz lepiej i widać było, że zespół się rozkręca. Nie spodziewaliśmy się aż takiego sukcesu, aczkolwiek chłopcy pokazali, że się da i… pokonali wszystkie drużyny z Polski. Po prostu byliśmy najlepsi! - podsumował zmagania trener Marek Rączka.

Jako MMKS Podhale Nowy Targ jesteśmy niezwykle dumni z dzieciaków, bo pokazali, co to znaczy doskonały hokej! Wygraną w Czerkawski Cup nasz narybek pokazał, że nie ma sobie równych w kraju i że praca oraz cykl treningowy, nie idą na marne. Po roku nieobecności puchar wrócił do domu, tak więc zadanie zostało wykonane w 100%! Nie zamierzamy jednak osiąść na laurach, bo za rok przeciwnicy także powrócą silniejsi! Przed nami dalsza praca i kolejne turniejowe wyzwania po drodze!
 
Dziękujemy serdecznie za wsparcie rodziców, którzy są otwarci na rozwój pasji swoich dzieci i którzy stanowią ogromną motywację dla swoich pociech – szczególnie podczas tak ważnych wydarzeń sportowych!
 
Dziękujemy tez Miastu Nowy Targ za silne wsparcie dla naszego klubu oraz poparcie dla naszych hokejowych inicjatyw! To owocuje! Dziękujemy też sponsorom Gool Gorce, Grupa Jandura, Alarm System, Piotrowski Budownictwo, MPEC NowyTarg i MW Cars Transport dziękujemy za pomoc z Waszej strony!
 
Dzięki wysiłkowi wielu osób, determinacji małych zawodników, wszyscy możemy teraz cieszyć się z tego sukcesu! Hokej to dla Podhala wręcz element kultury, także po wygranej w Czerkawski Cup 2021 - region może być dumny!
 

Powrót