Aktualności

29.09.2021 | Wyświetleń: 363

NABÓR: Trener Marek Rączka podsumowuje ostatni turniej. A w nadchodzący weekend...

To był dobry turniej, który przyniósł świetne wyniki "Szarotek", ale... kolejne wyzwania już na horyzoncie! Co takiego? Czerkawski Cup!

Turniej, do którego doszło w Sanoku za nami - pora na małe podsumowanie. Nasi gracze mieli okazję zmierzyć się ze swoimi kolegami z roku 2012 (i młodszymi), a dokładniej z kolegami z Krakowa, Sanoka i Krynicy. W trakcie tego turnieju gracze zostali podzieleni na dwie grupy tj. A i B. W skład grupy A wchodzili starsi chłopcy, którzy mają nieco większe doświadczenie w grze, a grupę B tworzyli młodsi i mniej zaprawieni w rywalizacji mali hokeiści. W trakcie gry nasi gracze wygrali niemal wszystko i to z doskonałymi wynikami. W grupie A 24:1 z Sanokiem, 17:4 z Krakowem. Przegraliśmy tylko z Krynicą 4:6. W grupie B natomiast, wysoko wygraliśmy wszystkie spotkania. Bramkarze w obu drużynach spisali się nieźle. Chłopcy pokazali charakter i mieliśmy zdecydowaną, jedynie w starciu z Krynicą mieliśmy dużo akcji pod bramką rywala, ale bramkarz z Krynicy oraz słupki, poprzeczki wzięły nad nami górę. To był naprawdę fajny turniej, wszyscy jesteśmy zadowoleni, ale patrzymy już na kolejne wyzwania. W ten weekend jedziemy do Łodzi. Tam weźmiemy udział w Turnieju Czerkawski Cup. I tak praktycznie do końca grudnia będziemy rozgrywać jakiś turniej, tak więc będzie się działo. - skomentował trener Marek Rączka. 

Nadchodzący Czerkawski Cup to finał zeszłorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie, który został przeniesiony. W rozgrywkach udział wezmą:

GRUPA A
1. MMKS Podhale Nowy Targ
2. UKS Zagłębie Sosnowiec
3. ŁKH Łódź
4. MKS Cracovia Kraków
5. UKS Olivia 17 Gdańsk

GRUPA B
6. KS Katowice Naprzód Janów
7. AH Legia Warszawa
8. UKS MOSiR Niedźwiadki Sanok
9. MOSM TychyDo zmagań dojdzie na Lodowisku Bombonierka w Łodzi w niedzielę 3 października 2021.

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywek:

Powrót