Aktualności

26.09.2021 | Wyświetleń: 320

Camp już za Żakami Młodszymi. Działo się!

Za zawodnikami Żaka Młodszego weekend pełen sportowych emocji. Drużyna prowadzona przez Ryszarda Kaczmarczyka wzięła udział w Campie Doskonalącym wraz z drużynami z Sanoka, Krynicy, Oświęcimia i reprezentacją FRH.

Pierwszy mecz, do którego doszło w sobotę Podhale rozegrało z Niedźwiadkami Sanok. Mecz zakończył się imponującym wynikiem 10:3 dla Szarotek!

Tego dnia przyszło nam się jeszcze zmierzyć z drużyną KTH Krynica. Z tej potyczki również wyszliśmy zwycięsko. W tym spotkaniu wynik został ustalony na 7:5.

Niedziela zaczęła się dla naszych zawodników, skoro świt. Już o godzinie 6:45 rozegrali oni mecz z Oświęcimiem odnosząc trzecie zwycięstwo na Campie 7:1!Ostatni mecz turnieju rozpoczął się nie po myśli naszej drużyny. Po pierwszych kilku minutach gry przegrywaliśmy 0:2. Jak to jednak nasz zespół ma w zwyczaju, szybko odwróciliśmy losy meczu, kończąc go wygraną 10:3.

Była to cenna lekcja przed czekającymi nas w przyszłą sobotę nieoficjalnymi Mistrzostwami Żaka Młodszego w Łodzi.

 

Powrót