Aktualności

Chcesz wesprzeć Szarotki ale nie wiesz jak? Teraz możesz to zrobić! Wystarczy kilka kliknięć! Mamy szansę na 150.000 PLN!

Głosowanie w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego wystartowało. Podobnie jak podczas edycji IV z roku 2019, wśród zgłoszonych zadań, znalazło się także to opracowane przez MMKS Podhale Nowy Targ. "Sport przez cały rok - hokej na lodzie i unihokej dla dzieci i młodzieży" - bo o nim mowa - to walka o solidne wsparcie, bo aż o 150.000 PLN. Konkurencja jest jednak mocna. W tegorocznym zadaniu udział biorą aż 234 zadania, dlatego Twój głos się liczy!

CELE PROJEKTU MMKS PODHALE NOWY TARG - NUMER POD34

 
1. organizacja i prowadzenie sportowych zajęć hokeja na lodzi i unihokeja dla dzieci oraz młodzieży powiatu nowotarskiego oraz tatrzańskiego
2. przeprowadzenie warsztatów dla uczestników zadania z psychologiem sportu oraz dietetykiem
3. zakup odpowiedniego sprzętu sportowego koniecznego do przeprowadzenia treningów
4. organizacja Turnieju hokejowego i unihokejowego na poziomie międzynarodowym dla uczestników projektu

Projekt służyć będzie dzieci i młodzieży oraz osobom, które ukończyły 18 rok życia, ale uczestniczą lub mogą uczestniczyć w rozgrywkach młodzieżowych. Projekt kierowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu nowotarskiego i zakopiańskiego.
 


JAK GŁOSOWAĆ?

 
1. Osobiście w urnie znajdującej się w Miejskiej Hali Lodowej (dokument do wypełnienia można pobrać wcześniej TUTAJ)
 
2. Online TUTAJ - wystarczy kilka kliknięć! Numer projektu to POD34
 
W imieniu zafascynowanych hokejem dzieci i młodzieży, serdecznie prosimy o głosy! Dla fanów Podhala to mały wysiłek, a dla nas realna szansa na duże wsparcie, który może przyczynić się dodatkowo do podwyższenia poziomu naszej oferty sportowej!Prawo do udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec województwa małopolskiego, który ukończył 16 lat.

 

Powrót