14.03.2021 | Wyświetleń: 626

UNIHOKEJ: Wygrana w 14 kolejce

Zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ nie zwalniają tempa w Ekstralidze Kobiet! Sobotni mecz z PUKS Trzebinią, do którego doszło w Nowym Targu, "Szarotki" zwyciężyły w doskonałym stylu. Wynik 4:1 pozwolił naszym dziewczynom umocnić się na pierwszym miejscu w tabeli.

Prowadzone przez trenera Arkadiusza Pysza zawodniczki MMKS Podhala Nowy Targ dały sobie kilkadziesiąt sekund na sprawdzenie przeciwnika, po czym przystąpiły do akcji. Bardzo dobra zagrywka Wiktorii Gajewskiej i Anny Osmali, pozwoli tej drugiej na oddanie pewnego strzału już w 4 minucie. Rywalki także były zdeterminowane i w 11 minucie szczęście uśmiechnęło się właśnie do nich, jednak nie na długo.

Trzy minuty później przy piłce była Justyna Florczak, która podwyższyła wynika na 2:1. Z takim też wynikiem zakończyła się tercja pierwsza.

W kolejnych fazach zawodniczki Podhala wciąż były lepsze, ale obrona PUKS uniemożliwiała skuteczne sklejenie akcji mogącej dać bramkę. To udało się dopiero w 32 minucie, a później jeszcze w 45, co przyczyniło się do wygranej "Szarotek" 4:1 (2:1,1:0,1:0).