27.02.2021 | Wyświetleń: 766

ŻAK STARSZY: Wygrana 10:2 u siebie!

Piątkowy wieczór w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu przyniósł ogromną porcję emocji! Nasza grupa Żaka Starszego podjęła bowiem u siebie drużynę KS Cracovia Kraków. Trzy tercje tego spotkania przyniosły mocną dominację "Szarotek", które oddały łącznie 10 celnych strzałów!

Zespół trenera Marcela Skokana do gry przystąpił prędko i pod koniec drugiej minuty gry mieliśmy już jedną bramkę na koncie, którą zdobył Igor Antolak. Udaną akcję 5 minut później przeprowadził także Wiktor Węglarczyk z Patryk Zubkiem. Trafienie Zubka dało nam przewagę dwóch bramek po tercji pierwszej.

Zdecydowanie więcej się działo w drugiej fazie gry. Bramka Michalskiego z 24" pobudziła rywali, którzy minutę później odpowiedzieli. "Szarotki" też nie zwlekały i w 26" celnie trafił Sroka. Atak Cracovii został odparty na 13 minut. Kilkadziesiąt sekund przed końcem Cracovia trafiła i zmieniła wynik na 2:2, ale... ostatnie 4 sekundy perfekcyjnie wykorzystał Wsół. Jego trafienie zmieniło wynik na 3:2.

Ostatnia tercja to już dominacja "Szarotek". Nasi nie dopuścili rywali do głosu i sami punktowali aż 5 razy. Wynik 10:2 (2:0, 3:2, 5:0).