24.01.2021 | Wyświetleń: 816

ŻAK STARSZY: Niepokonane Szarotki!

Prowadzona przez Marcela Skokana drużyna Żaka Starszego MMKS Podhale Nowy Targ prezentuje doskonałą dyspozycję w tym sezonie i kolejny mecz zalicza do zwycięskich! Dzisiejsze (24.01) starcie z Niedźwiadkami z Sanoka przyniosło świetną grę naszych zakończoną wynikiem 9:4!

Pierwsza tercja meczu rozpoczęła się zdobyczą bramkową po stronie rywali. By odpowiedzieć na bramkę "Niedźwiadków" z 4 minuty, gracze Podhala potrzebowali nieco ponad 5 minut. Wówczas trafił Kacper Jastrzębski i wyrównał wynik. Kolejne minuty tej fazy gry przyniosły walkę o krążek, a w końcu szczęście przyświeciło Maksymilianowi Rusnakowi. Gdy zespół Marcela Skokana zaczął wychodzić na prowadzenie, to Sanok odpowiedział i znów mieliśmy remis. Tercję pierwszą zamknął więc wynik 2:2.

W drugiej tercji "Szarotki" zagrały już według innego scenariusza. Znacząco przyśpieszyły grę i odskoczyły rywalom. 4 zdobyte przez Podhale bramki spotkały się tylko z jedną odpowiedzą gospodarzy. Po drugiej tercji mieliśmy więc 6:3. Bramki zdobyli Antolak, dwukrotnie Piątek i Wsół.

Ostatnia faza gry stanowiła kontynuację poczynań MMKS Podhala Nowy Targ z drugiej tercji. Rozpędzone Podhale punktowało trzy razy. Strzelał Wsół, Antolak i Kopytko. Bramkę dla Sanoka zdobył natomiast Wojnar.

W rezultacie przyniosło to wynik 9:4 dla Podhala.