Aktualności

23.01.2021 | Wyświetleń: 553

MŁODZIK: Oświęcim górą, ale nasi też pokazali

Grupa Młodzika MMKS Podhale Nowy Targ już po meczu z UKH Unią Oświęcim. Grając na oświęcimskim lodzie, gracze Podhala dali z siebie wszystko. Choć zwycięstwo przypadło przeciwnikowi, to MMKS Podhale Nowy Targ pokazało, że także potrafi tworzyć skuteczne akcje i zdobywać bramki.

Pierwsze dwie tercje przebiegły według podobnego scenariusza. Rywale okazali się bardzo skuteczni we wczesnych minutach tercji i w krótkim czasie zdobyli po 3 bramki. Podhale zdołało odpowiedzieć pod koniec tercji, przez co dwukrotnie z lodu zjeżdżaliśmy z wynikiem 3:1.

Dobrze Podhale wypadło natomiast w tercji trzeciej. W jej trakcie padły jedynie dwie bramki i obie były dziełem "Szarotek".

Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 6:4 (3:1, 3:1, 0:2).

SKŁAD: Zając - Bury, Kowalski, Kopytko, Żółtek, Łojas - Mizera, Gach, Antolak, Gach, Rączka - Jodłowski, Pańczyk, Kaleta, Niedośpiał, Bryniarski.

TRENER: Ryszard Kaczmarczyk