Aktualności

02.12.2020 | Wyświetleń: 748

UNIHOKEJ KOBIET: Emocje sięgnęły zenitu!

Ostatni, weekendowy mecz reprezentantek MMKS Podhale Nowy Targ, które walczą w unihokejowej Ekstralidze Kobiet przyniósł niespotykaną porcję emocji. "Szarotki" starły się z najsilniejszą drużyną w tabeli. Od początku było jasne, że ten mecz będzie stanowił wymagającą przeprawę. Udało się jednak wygrać!

Przeciwniczkami naszych była drużyna SUS Travel Jedynka Trzebiatów. Gra rozpoczęła się na korzyść dziewczyn z MMKS Podhale Nowy Targ, które ładnymi akcjami zakończonymi strzałem Anny Osmali w przeciągu pierwszych 13 minut doprowadziły do dwóch bramek. Dobra passa naszych została w 16 minucie przerwana przez zawodniczki "Jedynki", które oddały celny strzał, ale jeszcze w tej samej minucie "Szarotki" odpowiedziały. Pierwsza tercja została więc zamknięta wynikiem 3:1.

W drugiej tercji przeciwniczki zaczęły pogrywać coraz sprawniej i strzeliły dwukrotnie. Nasze zawodniczki nie traciły jednak rozpędu i ponownie trafiły 3 bramki.

Problemy „Szarotek” rozpoczęły się w tercji trzeciej. Przeciwniczki zagrały doskonale (po wycofaniu bramkarza) i odrobiły 3 bramki. Ze strony Podhala nie było jednak odzewu. W efekcie wynik meczu został wyrównany 6:6.

O ostatecznym wyniku miała przesądzić dogrywka. W niej na szczęście wykazała się Anna Osmala i to ona zdobyła zwycięską bramkę na MMKS Podhale Nowy Targ. Gratulujemy!

MMKS Podhale Nowy Targ –  Jedynka Trzebiatów 7:6 D (3:1, 3:2, 0:3, 0:1)
1:0 Osmala – Krzystyniak (8:57)
2:0 Osmala – Krzystyniak (13:09)
2:1 D. Drzymała – Mazur ( 16:30)
3:1 Timek Dziadkowiec – Gajewska (16:53)
3:2 Skiba – Jaworska (22:36)
4:2 Osmala – Pysz (24:44)
4:3 J. Krzywak (24:53)