24.11.2020 | Wyświetleń: 551

UNIHOKEJ: Dobry występ naszych w Ekstralidze Kobiet

Za naszymi zawodnikami 4 mecz sezonu. Po spotkaniach UKS Bankówka Zielonka, Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I i PKS MOS Zbąszyń, w minioną sobotę "Szarotki" rozegrały mecz z Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II. Spotkanie padło łupem dziewczyn z Podhala, które wygrały 8:1.

Pierwsza bramka znalazła się w bramce  już w 1 minucie. Dla MMKS Podhale Nowy Targ zdobyła ją Zyzanna Krzystyniak. Po tym trafieniu nastąpiło lekkie ostudzenie i na kolejne celne trafienie przyszło nam czekać 12 minut. Wówczas bramkę zdobyła Anna Osmala.

Czas uciekał a tempo gry rosło. Po kolejnych 13 minutach nasze zawodniczki zaczęły strzelać z większą intensywnością. W efekcie Wiktoria Grajewska ustrzeliła bramkę w 26 minucie. W przeciągu kolejnych 7 minut do worka z bramkami swoje trafienia dołożyły Justyna Florczak, Gabriela Pysz i Monika Kowalczyk.

Sześć bramek nie wystarczyło jednak "Szarotkom". Od siebie trafienie pod koniec meczu dołożyły jeszcze Zuza Pudzisz i Monika Kowalczyk. Rywalki w trakcie tego spotkania zdołały odpowiedzieć tylko jednym puntem. Mecz zakończył się wynik 8:1 (2:0,4:0,2:1).

Obecnie nasz zespół zajmuje 4 miejsce w tabeli.