22.11.2020 | Wyświetleń: 617

MŁODZIK: Było blisko. Zdecydowała dogrywka

Za naszą drużyną Młodzika mecz ligowy z zespołem UKH Unia Oświęcim. "Szarotki" na własnym lodzie pokazały kawał dobrej gry i zaciekle walczyły do samego końca. Gra była tak wyrównana, że konieczna była dogrywka.

W tercji pierwszej podopieczni Ryszarda Kaczmarczyka oddali 1 bramkę UKH Unia Oświęcim, ale już w drugiej tercji odrobiły straty. Mieliśmy więc 1:1.

Ostatnia faza gry przyniosła bramkę w 45 minucie autorstwa rywali. Czas upływał, a wynik na tablicy wyników wskazywał 1:2 dla Unii. Gdy wydawało się, że przyjdzie się nam pogodzić z przegraną, to na 37 sekund przed końcową syreną dzięki akcji Michała Gacha i bramce Igora Antolaka wynik został wyrównany. Tak więc dogrywka.

W tej szczęście przyświeciło zawodnikom z Oświęcimia, bo to oni w 62 minucie zdobyli zwycięską bramkę.

Wynik 2:3 d. (0:1, 1:0, 1:1, 0:1d).