Aktualności

Skład bramkarski drużyny Naboru MMKS Podhale Nowy Targ rośnie w siłę!

Z przyjemnością informujemy, że szeregi MMKS Podhale Nowy Targ Nabór zasilili kolejni bramkarze! Do naszej najmłodszej grupy hokejowej dołączyło dwóch nowych "łapaczy gum".

Brakujący sprzęt bramkarski został zakupiony ze środków pozyskanych od anonimowego sponsora współpracującego ze św. Mikołajem. Dziękujemy za dar i wielką radość jaka została sprawiona naszym najmłodszym zawodnikom. 

Dzięki sponsorowi zakup sprzętu bramkarskiego dokonaliśmy w nowotarskim sklepie hokejowym Kmiecik Investments, gdzie zaopatruje się również Przemek Odrobny. 

To jednak nie koniec dobrych wieści! Z wypożyczalni klubu udało się zadbać również o zespół naszych dziewczyn. Do tej pory borykały się one z drugim bramkarzem. Wychodząc więc ze wsparciem dla tak wspaniałej sekcji hokejowych kobiet, jedna z nowych bramkarek została w pełni doposażona w sprzęt bramkarski. Dzięki dobrze funkcjonującej wypożyczalni sprzętu hokejowego, nasz klub znów ma szansę na pozytywne zarażenie najmłodszych tą piękną dyscypliną sportową jaką jest hokej na lodzie.


 

Powrót