Aktualności

Obrońcy tytułu nieoficjalnego Mistrza Polski już wyjechali na Stadion Narodowy.
Nadeszła długo oczekiwana chwila powalczenia o utrzymanie tytułu z zeszłego roku niepokonanej drużyny na ogólnopolskim turnieju mini hokeja na lodzie, który co roku odbywa się na Zimowym Narodowym w Warszawie.

JUNIOR MŁODSZY: Szarotki wracają z OOM
Za naszą drużyną Juniorów Młodszych trzeci mecz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych. Wczorajszym przeciwnikiem "Szarotek" był zespół MOSM Tychy. Gracze Podhala wykazali zimną krew i rozegrali to spotkanie według swoich zasad, jednak ta wygrana nie wystarczyła, by przejść do kolejnego etapu rozgrywek.

ŻAK MŁODSZY: Turniej w Nowym Targu już 1 marca
Już w najbliższą niedzielę w Nowym Targu duża dawka hokejowych emocji w kategorii Żak Młodszy. Przed nami turniej, w którym udział wezmą drużyny Dębicy, Oświęcimia, Sanoka. "Szarotki" wystąpią w roli gospodarzy. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem imprezy.

JUNIOR MŁODSZY: XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych
Zmagania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych rozpoczęły się dzisiaj dla hokeistów (Junior Młodszy). Pierwszym meczem turnieju grupy D (Tychy) był mecz Szarotek z Niedźwiadkami Sanok.

NABÓR: Powitaliśmy dziewięćdziesiątego zawodnika!
Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że w szeregi Naboru MMKS Podhale Nowy Targ od wielu lat nie były tak liczne. Jeszcze w piątek 21 lutego najmłodszy skład „Szarotek” liczył 89 zawodników. Dzisiaj chcielibyśmy z radością poinformować, że wczoraj dołączył do nas wyczekiwany... 90 zawodnik! To jednak nie koniec. Tego dnia zostały złożone jeszcze dwie deklaracje członkowskie!