03.11.2022 | Wyświetleń: 448

ŻAK STARSZY: przegrana po pełnym emocji i wyrównanym spotkaniu ligowym w Sanoku

W minioną sobotę drużyna trenera Ryszarda Kaczmarczyka rozegrała 4 kolejkę sezonu zasadniczego.

Spotkanie odbyło się na Hali Widowisko-Sportowej Arena MOSiR w Sanoku.
Pojedynek rozpoczął się obiecująco, bo już w trzeciej minucie meczu po bezbłędnym podaniu Bartłomieja Walickiego, gola dla Szarotek zdobył Mieszko Szlachtowski. Gra była bardzo wyrównana - Sanoczanie odpowiedzieli dopiero po 10 minutach.
Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga tercja niestety przyniosła rozluźnienie w szeregach Podhala, które straciło aż 3 bramki, zdobywając jedną.
W trzeciej tercji nowotarżanie ostro wzięli się do roboty ale to niestety nie wystarczyło. Padał gol za gol, dwa dla nas dwa dla Niedźwiadków.

Ostatecznie po pełnym emocji spotkaniu zespół Żaka Starszego MMKS Podhale Nowy Targ  przegrał w Sanoku 4:6 (1:1 3:1 2:2).

Punkty dla Podhala zdobyli: Mieszko Szlachtowski, Eryk Duda, Maciej Marek oraz Danyl Artemenko.