Aktualności

21.09.2022 | Wyświetleń: 397

Zimowa Akademia Sportu - Letni Festiwal Sportów Zimowych już w najbliższy piątek! Będziemy tam i MY!

Klub MMKS Podhale Nowy Targ - sekcje hokeja na lodzie wezmą czynny udział w tej imprezie.

Nowotarski park miejski to miejsce gdzie w dniach 23 i 24 września odbędzie się druga edycja festiwalu. W programie wiele ciekawych atrakcji, m.in. spotkania z wybitnymi, polskimi sportowcami: Weroniką Nowakowską, Krystyną Guzik, Igorem Sikorskim czy trzykrotnym olimpijczykiem Gabrielem Samolejem i reprezentantem Polski w hokeju na lodzie Krzysztofem Zapałą.
Ponadto będzie możliwość zabawy i współzawodnictwa w przygotowanych przez organizatora konkurencjach i warsztatach w następujących konkurencjach: hokej na lodzie, snowboard, biathlon, curling, narciarstwo. 

W hokejowej Strefie naszego klubu, podczas trwania dwóch dni festiwalu spotkacie trenerów grup młodzieżowych, zawodniczki kobiecej drużyny MMKS Podhale Nowy Targ, a także najmłodszych graczy prezentujących profesjonalny sprzęt bramkarski. Będzie okazja przymierzyć elementy stroju hokejowego, postrzelać na bramkę czy sprawdzić się w stickhandlingu. 

Będziemy także czynnie uczestniczyć w organizacji stref sportowych tj. hokejowy tor, hokej stołowy czy turniej minihokej 1x1. 

Serdecznie zachęcamy do udziału w tej imprezie!
Nie może Cię zabraknąć podczas tego święta sportów zimowych! 

Powrót