Aktualności

11.04.2022 | Wyświetleń: 706

Mistrzostwa Polski Juniorów: BS Polonia Bytom ze złotym medalem

W zakończonym wczoraj Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski Juniorów 2022, rozgrywanym w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu pewne zwycięstwo odniosła drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Puzio BS Polonia Bytom.

Mecz finałowy pomiędzy MKS Cracovia a BS Polonia Bytom zakończył się wynikiem 1-6. Kolejne świetne spotkanie rozegrał zawodnik Polonii Sebastian Wicher, który zdobył w tym meczu hattricka, a w klasyfikacji najlepszych strzelców turnieju uplasował się na pierwszym miejscu, z 9 bramkami i 4 asystami.

Srebro zdobyła drużyna MKS Cracovia, a jej zawodnika Ondrej Doliska wybrano najlepszym bramkarzem turnieju.

Zespół trenera Jacka Szopińskiego MMKS Podhale Nowy Targ został brązowym medalistom Mistrzostw Polski Juniorów!!
W meczu finałowym, o 3 m-ce pokonał UKS Zagłębie Sosnowiec 6-4.