13.03.2022 | Wyświetleń: 555

ŻAK MŁODSZY: Tym razem ulegliśmy rywalom

To zdecydowanie nie był nasz dzień. Sobotni wyjazd na mecz z Cracovią zdecydowanie nie należał do udanych dla Szarotek z Żaka Młodszego. Nasi gracze rozpoczęli mecz pełni entuzjazmu, niestety już od pierwszych minut widać było, że to nie będzie dla nas bułka z masłem.

W 6 minucie na prowadzenie wyszły Pasy, zwiększając swoją przewagę do 0:2 pod koniec pierwszej tercji. Szarotkom brakło zgrania i szczęścia. Nie zdołały odpowiedzieć nawet raz.

Dopiero w 28 minucie, po podaniu Eryka Dudy, gumę w bramce przeciwnika umieścił Tomek Hnatkiewicz, a zaraz potem na 2:2 wyrównał Mieszko Szlachtowski. W zespół wstąpiła nowa nadzieja, ale to nie wystarczyło.

Na koniec drugiej tercji dostaliśmy gola do szatni i to był przysłowiowy gwóźdź do trumny. W 45 minucie Cracovia prowadziła już 2:5. Podhale odpowiedziało już tylko raz w 56 minucie - po podaniu Tomka Hnatkiewicza gola strzelił Eryk Duda.

Mecz ten, to kolejny dowód na to, że przeciwnika nigdy nie można lekceważyć.  Po 4 zwycięstwach nad Cracovią, w piątym meczu ulegamy pasom 3:5.

Ale to jeszcze nie koniec, za tydzień pojedynek u nas z KTH KRYNICĄ!