27.02.2022 | Wyświetleń: 658

ŻAK STARSZY: Maraton sukcesów za Szarotkami!

W czwartek, sobotę i niedzielę - w te dni nasi gracze Żaka Starszego mieli stoczyć ligowe spotkania z rywalami z Oświęcimia, Krakowa i Sanoka. Rezultat? Jedna wygrana walkowerem i dwa zwycięstwa z 11 bramkami na koncie!

Mecz z Unią Oświęcim nie doszedł do skutku, co przyniosło walkower i wynik 5:0 dla naszych.

Dwa dni później, tj. w sobotę 26 lutego nasi na własnym lodzie podjęli MKS Cracovię. W tym meczu padło łącznie 13 bramek, z czego 11 zarezerwowali dla siebie gracze MMKS-u Podhale Nowy Targ. Dwie bramki padły w tercji pierwszej, cztery w drugiej i aż pięć w trzeciej. To wyraźnie obrazuje, kto dominował w tym meczu. Rywale zdołali odpowiedzieć jedynie dwa razy. Udało się im to w drugiej tercji. Dla Podhala punktowali: Maks Zaręba, Kamil Bocheński, aż pięciokrotnie Gabryś Wsół, Stanisław Michalski x2 i Karol Kalata x2.

Do trzeciego ze spotkań doszło na wyjeździe. Nasi gracze udali się do Sanoka, gdzie czekali na nich zawodnicy UKS Niedźwiadki MOSiR. Tam "Szarotki" utrzymały dobrą passę i zaserwowały rywalom serię wielu strzałów. Łącznie padło ich 11, z czego aż 6 w tercji drugiej. Faza otwierająca przyniosła 3 trafienia, a faza trzecie - dwa. Niedźwiadki honorową bramkę ustrzeliły w 22 minucie gry. Bramki dla MMKS-u Podhale Nowy Targ zdobyli: Maks Rusnak x2, Alex Kolendowicz x2, Wiktor Klimczak x1, Kamil Bocheński x1, Gabryś Wsół x4, Karol Kalata x1.

Naszym graczom gorąco gratulujemy! Za Wami owocne spotkania!